Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaaaaaa

prezent pod chonke dla nastolatki w wieku 17 lat,

Polecane posty

Gość magdaaaaaaaa

jaki preznet dla 17- latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 17 latka :D mozesz mi kjupic: nowa obudowe do telefonu odtwarzacz MP3 ((chociaz juz mam) dobry tusz do rzes blyszczyk pasek kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nowy jak to oni mowia dojechany Ipod, najlepiej firmy apple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle, ze jakies kosmetyki dobre formowe bylyby dobre. a karnet u kosmetyczki to tez fajna sprawa, ja bardzo bylabym ucieszona, chociaz dawno skonczylam 17 lat :P ale tez pomysl z nowym sprzecikiem jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto lista pożądanych prezentów :) - torebka -ubrania - bluzka, sweterek, szal, korale, kolczyki -nowy telefon :P -perfumy - kosmetyki, ale nie jakies Under 20 czy coś ;) - coś ozdobnego, jakieś świeczki, kadzidełka itp, szkatułki, pudełeczka - ksiązka (zalezy od zainteresowań) - bielizna :P W tamtym roku dostałam pod choinkę od chrzestnej piekny komplet z H&M, widzialam ze w tym roku tez sprzedają podobny- czerwony gorset i do tego stringi ... zakochałam się :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ipody,to one są tylko firmy Apple-to do tej pomarańczowej wypowiedzi;) Ja mam ponad 15 lat i ucieszyłabym się z: - nowego telefonu (wiem,że dostanę:P) -fajnych ciuszków(ale tylko jeśli znasz styl tej osoby) -książek(musisz wiedzieć,czy lubi czytać,jeśli tak,to co) -torebki -aparatu fotograficznego (koniecznie dobry) -eleganckiego długopisu -simsow:P Odtwarzacz MP4 też jest dobrym prezentem,ale większość osób już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a i tak najbardziej ucieszyłabym się z psa:DAle wiem,że dostanę w marcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze kosmetykow, i perfum raczejj nie powinno sie kupować, gdyz nie wiemy czy trafimy w czyjes gusta. Mozna kupic np. bizuterie srebna, kolczyki, lancuszek z zawieszka, badz bransoletke :)) Jakis ozdobny zegarek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Ja często dostaję od mamy czy babci perfum i do tej pory raczej byłam zadowolona z zapachów. Najważniejsze, żeby nie były za ostre, bo tego większość osób nie lubi, a zwłaszcza nie pasuje to nastolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko oczywiście zależy od tego ile zamierzamy przeznaczyć na prezent. Często dana osoba liczy na konkretny prezent, więc nie ma co wymyślać. Ale jeśli ma to być niespodzianka, to faktycznie kosmetyki. Np. balsam do ciała http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,386007,balsam,do,ciala,hand,body,lotion,1000,ml.html Firma sprawdzona i można zaufać ich produktom - sprawdzają się. Dla młodej osoby taki balsam jest chyba najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może portfel? Wydaje mi się, że nastolatce spodobałby się model sportowy, np. taki jak ten : www.centersport.pl/produkt-nike-zonal_wallet_granat,778.html . Ja takie lubię, sama sobie zresztą zamierzam kupić, bo stary portfel już mam zużyty. Chyba, że ktoś mi kupi pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 lat i ucieszyłabym sie z torebki chanel 2.55 ;D albo chociaż z jej jakiegos dobrego prototypu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelcia____
Jakis telefonik polecam samsung delphi(b3410)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia93223
Np. Tablet, mp4, ciuchy, kasę. Albo po prostu podpuścić koleżankę aby się spytała córki co chce a później żeby pani powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
tak... ja tez nie ryzykowalabym z kosmetykami... a jak sieokaze ze uczula... onienie... nikt nie lubi wtop :/ ja stawiam na komplet... na bank lusterko+portfel z sOlivera (takie jakby sekretniki - na kluczyk jak w pamietnikach ;P )... pomysle jeszcze nad torebka - powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca siostra
Ja siostrze kupiłamna urodziny simsy na tej stornce : http://konsoleigry.pl/ - zachwycona jest. Tylko cholera, martwiące ejst to, ze sobie od niej osotanio pożyczam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Łuszczek
No juz niedużo czasu zostało do kolejnych świat. Znalezienie odpowiedniego prezentu dla nastolatka jest trudnym zadaniem, ja myślę nad nowym telefonem Xiaomi bądź kamerą sportową, ponieważ uwielbia jeździć w ferie i wakacje w góry. Fajny wybór jest w sklepie internetowym www.aze.com.pl Tylko muszę w końcu w weekend usiąść do tego i coś wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głośnik bezprzewodowy bluetooth, na 100% kazda 17latka będzie chciała co jeszcze takiego nie ma. wiem bo moja mne męczy żeby jej nowy znowu kupić , to dostanie http://xblitz.pl/produkt/xblitz-emotion/ dlugodziałająca bateria i możliwosc odbieraia polączęń telefonicznych, taki chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia75
Ja swojej córce z tym roku kupiłam sukienkę. Koleżanki pokazały jej stronę, początkowo byłam sceptyczna, sukienka pod choinkę? ale zmieniłam zdanie oglądając te piękności. Sklep nazywa się www.fairy-tale.pl i ich ubrania są cudowne. Paczka jest już u mnie i specjalnie zapakowana na prezent dla mojej córki, więc dodatkowe pakowanie już mnie ominie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkav
Moze nie jakies rzeczy tylko wycieczke? Fajne opcje maBUT, w tamtym roku bylam z nimi na obozie i bylo naprawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakąś fajną koszulkę albo bluzę z unikalnym nadrukiem. Dostęne są na White Raven Style na portalu cupsell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×