Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Pomóżcie mi-- OWULACJA CZY CIĄŻA ?

Polecane posty

dzis mam 16 dc ,dokladnie 2 tyg. temu kochałam sie podczas okresu -dokladnie w jego 2 dc bez zabezpieczenia ! ... Od 2 ostatnich dni czyli od 14-16 dc ( dzis ) czyli dni teoretycznei wypadające na owulację mam pokłowania jajników ( UWAGA : silniejsze niż kiedys) i sluz ,bialy ( jak bialko kurze) ,wydaje mi sie ze mam wiecej tego śluzu !CZY TE OBJAWY OD 2 DNI TO OBJAWY CIAZY CZY OBJAWY OWULACJI -która wlasnie ma takie bóle no i wypada na te dc ???? boje sie bo niby w ciązy też kłują jajniki :( :( ale dostalam tego śluzu dokładnie w połowie cyklu -równiuteńko jestem juz tak spanikowana że masakra no i 2 pytanie : czy moge w tym tygdniu na 17 dc ( czyli 15 dni od stosunku ) zrobic beta hcg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AURELKA 222
Owulacja nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AURELKA ---Sskarbie dziękuję kochanie :) baaardzo dziękuję :) na logike tez myślę że owulacja jednakże juz sama naprawdę A czy wiesz moze TY lub ktos z innych dziewcząt czy moge juz zrobic test beta hcg z krwi ? hmm czy to za wcześnie jest ... niby bóle jajników są na początku ciąży :( to ja kz tym testem Acha i czy na owulacje boli 1 jajnik czy 2 bo gdzies obilo mi sie o uszy ze tylko ma boelc 1 na owulacje:( mnie bolą albo na zmiane albo obydwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerron2____na litosc boska, masz zwykla ,najzwyklejsza owulacje, na cale szczescie, bo ja cie pamietam i juz rozmawialysmy o tym,ze kiedys mialas problem z cyklem, jesli cie to uspokoi to zrob zwyklego sikanca, bedzie jedna krecha i moze w koncu przestaniesz zyc w strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cameron! Wydaje mi się, że dziewczyny mają racje. Tzn zapomnij o ciąży ;) Przynajmniej na razie. Ale jakby co bHCG po 15 dniach spokojnie możesz zrobić. Jest tu gdzieś topic na ten temat, poszperaj... ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×