Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

biale meble w kuchni- jakie doswiadczenia??

Polecane posty

Hej, urzadzamy sie i za nic nie mozemy wymyslic jakie meble zamowic do kuchni- chodzi oczywiscie o kolor frontow... Mamy oliwkowe kafle i obecnie jestesmy na etapie frontow bialych plus blat bukowy. Jedyny problem to praktycznosc bialych frontow? Nie chodzi o sprzatanie nawet, ale o to czy zolkna??? Macie jakies doswiadczenia? Jak to bedzie? A jesli nie biale to jakie? Prosze o porady!! (do srody musimy zdecydowac :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no widzisz- bardzo dziekuje za odpowiedz :) Bardzo mi sie ona podoba ;) Ale i tak czekam na kolejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam białe
z Ikei, bardzo tanie, nie żółkną nic a nic od ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam białe ok 10 lat i nie zmieniły koloru. Nadal się ładnie prezentują. W kuchni jest czysto i przytulnie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe meble w kuchni sprawiaja, że jest świeżo i jasno. Nie ma problemu a meble mają 12 lat i są zrobione z niezbyt dobrej jakościowo plyty, a jednka się sprawdziły. Teraz jestem na etapie urządzania kuchni w nowym domu, też chcę jasne, teraz będą kremowe i tylko takie chcę, ale już jakośc będzie dobra :-)) Polecam biel. PS. W pracy w kuchence mam gustowny brąz ale wolę biel/krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Mam fronty wanilia a blaty malina! Wyglada super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to beda biale! Zdecydowane :) Biale frontu z blatem bukowym. Bedzie slicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
mam biale iz ikei i nie zolkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam białe fronty i nie żółkną ,ale za to okleina przy półkach i wykończeniach zżółkła bardzo :( Teraz będę zmieniać meble i chyba będzie kolor waniliowy,łącznie z półkami i okleiną przy wykończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debbbroszka
To zalezy tak naprawde jak Ty to widzisz. Warto patrzec na to jednak w kontekście użyteczności takiej kuchni.jesli o mnie chodzi to ja wybrałabym zdecydowanie w kolorze brązowym, i jednak byłabym za blatem z laminatu- tak ostatnio zreszta popularnym http://mitar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dwóch lat
mam białe plus blaty dębowe w jasnym, naturalnym kolorze, i jestem bardzo zadowolona. Brudzą się jak każde inne,ale przecierane regularnie nie sprawiają żadnego kłopotu. Nie zamieniłabym ich na żaden inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy od tego czy sa to błyszczące czy matowe meble, bo jak blyszczące to rzeczywiście wszytsko może być na nich widać , ale uważam, że takie białe kuchnie są bardzo ładne i bardzo gustowne , tutaj podpatrzyłam na profilu n-design http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/59668_153130574725770_101682149870613_247999_3083396_n.jpg co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 1983
ładne choć biały bla.t to juz mi się nie podoba. Ja robię górne szafki w kolorze białym z połyskiem a dolne w kolorze brązowym, blaty jasne jak tu http://www.google.pl/imgres?q=kuchnia&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=677&tbm=isch&prmd=imvnslb&tbnid=9PQR7TUF_PYt6M:&imgrefurl=http://muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/kolory-kuchni,123_6672.html%3F%26photo%3D21050&docid=bZK9zBpf_pI1kM&imgurl=http://cdn31.muratordom.smcloud.net/t/photos/e6/0f/db/e60fdba938fc433c.jpg&w=699&h=397&ei=L7EET_-RNpySsAaouJTnDw&zoom=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolejna kuchnia będzie bez górnych szafek!! same dolne/ szuflady/ + duży blat jedynie zabudowa całość pod sufit/ piekarnik, mikro../ biały kredens stylizowany to tyle na dziś za rok zobaczymy/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dwóch lat
ja tak mam:) Przemyśl tylko, czy starczy Ci miejsca, u mnie juz teraz jest na styk...bo myślałam, ze wiele, nie potrzebujemy :) Uratowała mnie stylizowana, długa dębowa pólka, powieszona nad blatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CandyGirl fajny ten projekt n-design, który podesłałaś, weszłam sobie na ich facebooka i w swoich galeriach mają sporo fajnych projektów, spooro inspiracji tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcswfwsswsw
ja mam mdf lakierowany piekne meble ale cena 10 tys. zł od stolarza w sklepie nam zaspiewali 12 tys. za połowę tego co mamy więc uważajcie na firmy co żerują na naiwności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsfrfewfregf
też mam białe meble, nie są żółte. Mieszkam tutaj 5 lat, a dom należał kiedyś do kogoś innego, meble już w nim stały. Kiedy tutaj przyjechałam, w kuchni był straszny syf, musiałam wszystko umyć, kuchnia była zaniedbana, ale mimo wszystko meble nie były ani trochę żółtawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekledere
ciekawe jakie meble zakupiła autorka tematu z 2007 ? :))) ja też zdecydowałam się na białe lakierowane w półmacie , z lekkimi frezami , ciemny orzechowy blat i malutkie beżowe płyteczki taka kuchnia trochę babcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fatalny pomysł. Te meble i tak po kilku miesiącach będą żółte, a nie białe. Chyba że w Waszej kuchni się tylko siedzi i je, a nie gotuje posiłków. Bo przy gotowaniu utrzymanie bieli nie jest możliwe do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek003
Ja mam w swojej kuchni białe lakierowane fronty, drewniany blat, ściany zielone + zielone płytki na ścianie i drewniane podłogi - całość rewelacyjnie się prezentuje. Fronty anie się nie brudzą, ani nie żółkną, więc polecam. Mi montowała firma z Krakowa (jeśli ktoś jest z okolic) - http://drewmax-meble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala kuchnia
ja mam meble biale lakierowane z ikei - juz 3 lata I nie zolkna. myje je plynem do szyb bo inne spraye zostawiaja smugi. plusem jest to ze nie widac na nich kurzu tak jak na moich ciemnych meblach minus - poniewaz sa lakierowane widac czasem odciski palcow I smugi wycieram je tak samo czesto jak moja stara kuchnie z jasnego drewna czyli porzadne wycieranie raz na miesiac a na codzien tylko docelowe plamki jak mi cos kapnie. Mam mala kuchni I projekty w innych kolorach niz bialy wygladaly strasznie dolujaco I zmniejszaly optycznie wnetrze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przjedz się do sklepu i pooglądaj sobei na żywo. Mysmy przed zakupem kuchni bywali w Euro-Kuchniach w b-Podlaskiej prawie co drugi dzien. Ale w koncu wybraliśmy sobie kuchnei marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałjanowski
ja może z innego spojrzenia, ale od dawna mam biały stół - http://www.batdom.pl/kp,0,378/stol-s4a-bialy.ehtml, więc wiem conieco na temat czyszczenia takowych. Wystarczy dobry płyn do konserwacji mebli i dasz radę. Dla mnie biel to bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre - ja mam od Studia Prostych Form. Trzeba się trochę przyłożyć do sprzątania, ale efekt jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekaa
Ja osobiście kupiłam białe niedrogie meble w Agacie, bo lubię co parę lat zmienić wystrój swojego mieszkania. Chociaż moje meble były niedrogie, to mi się wcale nie niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×