Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzuzu

932 zł brutto,ile netto?

Polecane posty

twoje moze tak ogolnie jakas taka beznadzieja i pesymizm zycowy z Ciebie bije to jakas starośc...tu znów brutal... dedykuje Ci moją stopke i ide gdzieś gdzie bardziej krwiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haris starośc nie radość
:D pesymizm:D Z trzech postów znasz całe moje życie i to, jaka jestem. Naprawdę, SZACUN:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uahahahaha
pomaranczowa debilka dała się zrobić a mój szacun przyjmiesz Pilton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy nie macie co dziś robić tylko szacuny na lewo i prawo rozdawac? wiem, że jestem godna podziwu i ten tego, ale bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mało ........a skąd ty możesz wiedzieć ile zarabiam ? znowu się pocieszasz ? To fakt, że niektórzy fizyczni zarabiają sporo, czasem i 10 tyś ale mowa tu o tych nie myślących jak zauważyłam a tacy nawet do średniej krajowej nie mają startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC.
No to lepiej niz moje 2,50 zl za godzine jako kelnerka na rynku w Krakowie hahah. To dopiero jest wyzysk !!!! No a musialam dorobic do studenckiej kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,50 / godz za szczypanie w tyłek!!!! Skandal!!! Wyzysk to za mało powiedziane! To trzeba zglosić do inspekcji pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze się tutaj pocieszać jeśli chodzi o moje zarobki:D Nie mam na tym punkcie ZADNYCH kompleksów. Co nie znaczy, że mam prawo krytykowac kogoś, kto idzie do pracy za 700 zł, Wy też nie macie- niestety. Dobrze, że mozecie tutaj pozostać anonimowe, i ponabijać sie z ludzi, którzy kiepsko zarabiają i wywyższyć sie swoimi zarobkami-moze nawet wyimaginowanymi na potrzebę chwili. Tymczasem żegnam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziała co wiedziała
i czym prędzej odleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×