Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość torunianka jedna

co na smierdzace stopy

Polecane posty

Gość torunianka jedna

poradzcie sprawdzone sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...elena
moczenie nóg z użyciem szarego mydła ale radzę wizytę u dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na smierdzone to mydlo
a zeby zapobiec poceniu to etiaxil z apteki troszke drogi, ale nie uzywa sie codziennie i co najwazniejsze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...elena
moczenie nóg z użyciem szarego mydła ale radzę wizytę u dermatologa. a i w buty włożyć cienkie wkładki codziennie je prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruniankajedna
a ile ten etiaxil kosztuje??? naprawde nie wiem co sie stalo bo ostatnio mi smierdza stopy a bylo ok i jakos swedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...elena
hamowanie potu uważam, że jest szkodliwe z uwagi, że przez pot oczyszcza się organizm z toksyn. Częste mycie, moczenie i utrzymywanie butów w czystości pomoże jeśli to nie jest np. grzybica. Dotyczy to higieny całego ciała. Specyfiki zahamują ale nie likwidują problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciaza
ja hamuje pocenie kiedy tego potrzebuje i uwierz mi, ze nic mi sie z tego tytulu nie dzieje z reszta mozna o to zapytac lekarza. etaxilu nie trzeba uzywac codziennie. z reszta cale cialo sie poci. pranie wkladek i moczenie nic nie pomoze jak ktos sie nadmiernie poci bo to jest choroba...a jesli dodtakowo swedza to jest to napewno jakas choroba byc moze grzybica, albo zle dobrane buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...elena
grzybica jest zaraźliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciaza
owszem jest zarazliwa ale jest tez uleczalna, wystarczy mas i antybiotyk przez kilka dni. polecam wizyte u dermatologa po kilku sekundach postawi diagnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...elena
"ja hamuje pocenie kiedy tego potrzebuje i uwierz mi, ze nic mi sie z tego tytulu nie dzieje" tego nie zauważasz...ale czy utrzymywanie, zatrzymywanie toksyn w organiźmie jest zdrowe? Skoro występuje nadmierny pot to coś oznacza i uważam, że do przyczyny trzeba dotrzec a nie likwidować skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×