Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillo34

Jaki telefon kupić dziewczynie????

Polecane posty

Gość maliaka11
A czy nie lepiej jest sobie po prostu tych telefonów porównać. Są różne porównywarki takie jak : http://najtaniej.co/ Czy też: http://www.skapiec.pl/ Można sobie tam zobaczyć jakie ceny mają poszczególne modele, poczytać opinie innych osób o nich. Dzięki temu można lepiej dobrać odpowiedni model dla siebie. Ze swojej strony polecam nowe telefony Microsoft . Są świetnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A ile chcesz przeznaczyc na ten telefon? Mże zobacz ofertę marki Telefunken - znajdziesz ich telefony w Media Markt lub Saturnie. Ceny mają atrakcyjne a telefony są wysokiej jakości. Mi bardzo podoba się Diamond TD1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie telefonów i nie możecie zdecydować jaki skąd i za ile brać to możecie sobie wejść i porównać np tutaj https://komorkomat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też jaki masz budżet i jakiej wielkości ma to być telefon? Jeśli stawiasz na damskie kompaktowe telefony i szukasz czegoś w raczej niskiej cenie, to teraz pokazał się nowy model od telefunken - Echo, jego dokładny opis znajdziesz na http://www.agito.pl/telefon-telefunken-echo-czarny-zloty-echobkgd/pd/D6J3D3BBM/ , generalnie nie ma się do czego przyczepić, jest fajny system, porządny aparat, dużo pamięci. No chyba, że szukasz jakiś szczególnych funkcji, albo jesteś ukierunkowany na inny system niż Android?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiapsia
ja jako kobieta zawsze marzyłam o iphonie, w koncu go miałam, i nie byłam zachwycona, jakos mnie denerwował i nie mogłam się do niego przyzwyczaić, teram mam Allview mobile i świetnie mi sie go uzywa, nie jest zbyt duzy, akurat na moja rękę, mam dostep do wszytzskich aplikacji, myślę, że to fajny telefon dla dzuieqwczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się kupić smartfona Siswoo c50 Longbow. Mam w kolorze czarnym. Telefon służy mi dodatkowo do sterowania telewizorem, radiem, klimatyzacją i kilkoma innymi urządzeniami. Ma wbudowany standard IR i dedykowane aplikacje. Bateria 3000 mAh, trzyma długo. W cenie 649 złotych masz smartfona w sklepie dmtrade.pl. Dlatego polecam ci sklep, bo od razu masz serwis w Polsce i bez problemu uwzględniają gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ceni sobie nowoczesny design i łatwa obsługę, to zdecydowanie polecam flagowce Allview :D posiadam X 2 Soul pro i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez dziobacz.pl sprobuj kupic, zglos model i jak bedzie wiecej chetnych to zbija cene u dystybutora i taniej kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela32
Ja posiadam od jakiś 4 miesięcy Allview mobile model X3 SOUL PRO i musze przyznac, ze jestem zadowolona, widziałam rózne opinie w internecie, ale mimo to zaryzykowałam bo parametry mi odpowiadały, wizualnie też mi się podobał. Nic się nie zawiesza, aplikacje płynnie działają, moge na pewno polecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najnowszy samsung? Nie znam osoby, która by nie lubiła telefonów tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Microsoft lumia a model to zależy jak duży ma być. Ja mam 550 i jestem zadowolona. Samsung ma beznadziejny serwis, rzadko uznają gwarancję. LG ma słabe baterie. Juzkilka osób z mojego otoczenia wymieniło tę markę na właśnie microsofta i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Może smartfon z linii You - http://www.overmax.eu/category-product/smartfony/ ? Z tego co widziałam świetnie nadają sie do robienia zdjeć, słuchania muzyki i serfowania po sieci. Dla dziewczyny taki smartfon będzie w sam raz ;) Cenowo jest moim zdaniem bardzo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten różowy jest paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed kupnem proponowałbym porównanie ofert na komórkomacie, zawsze łatwiej coś wybrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lognina
Wszystko zależy od tego co lubi dziewczyna i jaki budżet możesz przeznaczyć. W fajnej cenie jest na przykład Luna II, ma całkiem spoko recenzje. Z droższych to może S7 Edge albo G5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlarkaFujarka
ja tam preferuje iphona;) ale co kto lubi. tylko ubezpiecz go, przy zakupie od razu mozna (przynajmniej w media expert tak jest), zeby pieniadze po miesiacu w bloto nie poszly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rox908
no laski to sie najbardziej kieruja estetyką, ale po mojej dziewczynie doradze Ci, ze jak kupujesz telefon, to jej od razu ubezpiecz, bo sadze, ze celujesz w cos porządniejszego, a laskom telefony z rąk lecą jak mydło...w media expert sobie ubezpiecz i juz sie nie bedziesz musiał bać, polecam bo sam przetestowalem po kilku wpadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno coś polecić jeśli nie zna się potrzeb czy przedziału cenowego, ja np. lubię słuchać muzyki i szukałam telefonu który umożliwia słuchanie jej na dobrym poziomie, mało jest takich smartfonów godnych polecenia, ja mam Alcatela idol 4s i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karonia
Jako kobieta mogę powiedzieć, że w tym sezonie rządzą nowe modele od samsunga :P Co prawda ja sama sprawiłam sobie to cudeńko, ale jeśli ktoś szuka dla bliskiej osoby to polecam przed zakupem odwiedzić komórkomat, szczególnie jeśli telefon ma być brany w pakiecie z abonamentem albo kartą. Pierwszy raz osobiście skorzystałam z takiej opcji i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×