Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaya27

Abonament, czy karta? - za i przeciw

Polecane posty

Gość kaya27

Macie telefony w abonamencie, czy na kartę? Jakie są (w praktyce!) wady i zalety obu sposobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze mix ;) Korzystając z karty, masz większą kontrolę wydatków, ale jak się skończą pieniążki na koncie, to już nigdzie nie zadzwonsz (tylko na num. alarmowe). Z kolei abonament to zobowiązanie finansowe na co najmniej rok, ale za to mozesz dostac za przyslowiowe grosze fajny telefon i korzystac z ciekawych promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak dlugo rozmawiasz , czy potrzebny Ci nowy telefon ja osobiscie mialam przez kilka lat abonament a teraz od kilku lat jestem uzytkowniczką telefonu na karte , ostatnio duzo nie rozmawiam wiec lepiej sie sprawdza tel na karte ,rozmowy nie są drogie w sieci place 0. 20 gr poza siec 0,59 wiec nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam pięć lat telefon na kartę w simplusie i byłam bardzo zadowolona. Teraz chciałm zmienić telefon i wzięłam abonament... mam go od września. Niby jest w miarę dobrze, ale na kartę jest taniej. Popieram telefon na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nequo
Też mam simplusa :) Ale od bardzo niedawna, bo wzięłam kartę z ich świątecznej promocji. Dałąm się skusić na bonusy przy doładowaniach i jeden numer z połączeniami za darmo (z moim kochaniem oczywiście :D ). Karta jest moim zdaniem wygodna, bo można łatwiej kontrolować wydatki na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malililikaannan
w SImplusie macie karty>>>buhaha jak nie bedziecie mialy kasy na koncie to wam nawet ksiazka telefoniczna zniknie ja jestem w Orange na karte-wszyscy mamy tam i smsy sa za grosze,rozmowy nawet za 5 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 2 telefony
jeden na abonament-Orange, drugi na kartę-Era

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lal, i ciągle abonament (era). Cóż, dość aktywnie korzystam z abonamentu, czy to rozmowy, czy smsy.. No i dostaję bonusowe punkty za stać, to też inna sprawa. To zależy od Twoich potrzeb, czy karta, czy abonament będzie lepszy dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsa23
Zależy jaką ofertę znajdziesz, mi orange zaproponował dość kiepską, bo w przeliczeniu na okres zobowiązania taniej mi wyszło wziąć telefon na raty w sferisie i kupować doładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×