Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna jak nigdy

Kocham go choc jest zonaty.Umieram.

Polecane posty

Gość śmiać się
Dołącz do nas, my też nie śpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat rzeka... Dla mnie to wygląda tak, że facet zdradza żonę, żona zdradza jego, Tobie to nie przeszkadza, jemu też... Teraz masz problem, ale jakbyście byli przypadkiem razem, to uważasz, że on by Ciebie też nie zdradzał z kimś innym np. w Japonii? Chociaż z tego co napisałaś, to nie przeszkadzałoby Ci to za bardzo. Takie jest moje zdanie, ale i tak życzę Ci wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
smutna jak nigdy Tez twierdze ze bylas jego zabawka na pare dni. Nie byl szczery mowiac ze Cie kocha, bo nie da sie kogos kochac w ogole go nie znajac (seks ani narzekania na zone nie sluzy poznaniu). Moze i sie zauroczyl, masz niezle cialo, jestes tajemnicza, ale nic wiecej. Kocha zone jak powiedzial. Teraz nie pisze czulych maili bo nic z tego wiecej nie bedzie, nei ludz sie. Po Twoim wpisie myslalam ze masz ok 20 lat, ale 25, rozwodka i dziecko to do czegos zobowiazuje. Mial sie komus pozwierzac, moze nie mial dawno seksu, wiec to dostal. Poza tym co to ma byc "milosc od pierwszego wejrzenia"?? Od pierwszego wejrzenia to Ty widzisz ze on jest biznesmen, ze jest kasiasty i ze ma cialo jak Tom Cruise :/ no prooosze Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź
czy syfa nie złapałaś albo HIVA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do smutnej autorki ; moze ta historia by mnie urzekła , gdyby nie to ze moj mąż zrobil to samo ze swoją panienką napotkaną na statku ! jako kobieta rozumiem ze jest Tobie zle i serce Ci pęka ,. ale pomysl dziewczyno ! on sie zabawil ! tanczylaś jak on chciał! a to ze bylo milo ?! bylo! i sie skonczylo ,. dasz rade !!!!! ostygniesz ! i sama bedziesz z tego smiala! zobaczysz ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno - laski jestescie takie kurrwa głupie , ze za zal bierze was czytać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!opamietajcie sie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje , ze sie nie obrazilaś ? unioslam sie , bo czytam te brednie, to krew mi sie gotuje ,. za epitety przepraszam ! :) tak samo mogla opowiedzieć ta dziewczyna z ktorą moj M sie czochrał! gowno z tego wyszlo , bo jak sie wydalo , to nagle juz jej tak nie kochal jak mowił ,owej pamience ,. niech zona sie dowie to zobaczysz co z niego za ,, wspanialy ,, meżczyzna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraziłam się.Dzięki za odpowiedzi.troche mi smutno,a raczej bardzo mi smutno.Czekam na maila od niego jak na szpilkach,wszystko teraz sie kręci wokół niego.Nawet zapomniałam o byłuym mężu,którego jeszcze kochałam zanim poznałam Amerykanina.Wszystko jest takie trudne.Gdyby nie powiedził mi,że kocha,to może bym to inaczej przyjęła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ! autorko ; facet mowi to co chesz usłyszeć ! a to ze powiedzial ze kocha ? to co z tego ! oni duzo mowią ,. moj M tez mowil , ze ja kocha ! boze gdybym nie przezyla takiego doswiadczenia , nie prawilam bym Tobie morałow,. kochana nie ma co sie urzalać nad sobą ,. twoje lyz nic nie dadzą ... tobie a jemu to rybka , pipka,. pozdro ,. i niedlugo tak jak napisalam bedziesz sama sie z tego smiala,. ;) poczytaj sobie ,, kochanki ,, na topiku ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ale żałosna dziewucha (mówie o autorce...) taa po jednym dniu wielka miłość, buhehehehehehe :O:O:O chciał zaruchać, ty mu dałas, użył na tobie (przynajmniej za dziwke nie musial płacić bo miał ciebie za darmo) a teraz ty ryczysz, porazka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klivia
jasne a męża pogłaskać po główce no i po kutasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klivia
pogłaskać jaki jest wspaniały że robi sobie jaja z lasek coż za wspaniały mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalla
Dokładnie, skąd się biorą takie rzewne idiotki? Zrobiłaś z siebie hotelową dziwkę i tyle. Rozumiałabym jeszcze - seks był dobry, udana przygoda. Ale ty sobie dorabiasz romantyczne uniesienia, zakochujesz się jak durna malolata, liczysz nie wiadomo na co, wieszysz w jakieś tam jego wyznania. Mala szansa ze sie w ogole zobaczycie - bo jemu sie jakos nie spieszy, ale ci sie wydaje, ze spotakalas milosc zycia. Zejdz na ziemie dziewcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkakak
Ty masz dziecko??? No, nie masz mentalność gimanzjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie!!! ona juz z nami nie bedzie chciala gadać ... no coz po takich wypowiedziach mozejej ta pseudo miłosc przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klivia
tigra a ty męża po głowie pogłaskalas śmialas się z nim i chwaliłaś go ze tak swietnie sie zabawił ? pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smutną jak nigdy rozumiem, rozumiem jej tęsknotę i cierpienie z tym tylko, że to nie jest miłość a fatalne zauroczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki kiki
oooooooooooooo kogo my tu widzimy....Blondynka1982 ...Joanna z fotki i inne nicki...witaj ....to co teraz zamiast R. wymyśliłaś sobie biznesmena amerykanina...:)?. słuchaj twój sposób przelewania myśli i "tworzenia romansów" jest tak infantylny i tak specyficzny, że od razu można Cię rozszyfrować....że też Ci się chce w to bawić.....hahahhahahahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata_tata
A ja się cieszę, że Blondi wróciła;) Przynajmniej będzie co czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
a ja się zaduzyłam w kims kto ma dziewczyne, zerwałam znajomość i umieram z tesknoty, nie radze sobie, nie mogę cały czas o nim myślę, mówi, że mnie kocha nie spałam z nim ale spedziliśmy kilka cudownych chwil i przegadaliśmy setki godzin przez tel on twierdzi, że kocha 2 kobiety a teraz postanowił być z dziewczyna z którą był 3 lata a ja umieram napisałam, żeby nie pisał nie d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
dzwonił żeby wiecej mnie nie ranił bo to nie pierwszy raz kiedy stwierdził, ze chce być z tamtą, później mówił,ze stchórzył, ze boi sie zmian ale cały czas do mnie wracał bedąc z tamtą, wiem ,ze dobrze zrobiłam ale dałabym wszytsko żeby chociaż zadzwonił bo ja sie w życiu pierwsza nie odezwe....smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temperówka czerwona
czesc blondynka, jak sie w koncu potoczyly twoje losy? znowu dupczysz z obcymi? znowu dajesz ciala? opamietaj sie w koncu, zeby w wieku 25 lat tak sie szmacic jak ty- to az zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie zdanie
daisy - # a ja się zaduzyłam w kims kto ma dziewczyne, zerwałam znajomość i umieram z tesknoty, nie radze sobie, nie mogę cały czas o nim myślę, mówi, że mnie kocha nie spałam z nim ale spedziliśmy kilka cudownych chwil i przegadaliśmy setki godzin przez tel on twierdzi, że kocha 2 kobiety a teraz postanowił być z dziewczyna z którą był 3 lata a ja umieram napisałam, żeby nie pisał nie d nie piedol dziewczyna nie zona- latwo odejsc - jakby kochal to b y zerwal nie ckohc atylko pierdoli farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×