Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzelaaaa

CZY POWINNAM SIE MARTWIĆ NISKĄ WAGĄ JESLI WYMIARY MAM NORMALNE?POMOZCIE..

Polecane posty

Gość GHJJHJ
lalalala jak masz 40 lat i takie wymiary to wspolczuje chyba ze jestes niska to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już nawet nie zmienia wzrostu/kilogramów (wcześniej minimalnie zmieniała ;) ) najlepsze jej topiki i tak są w piątki (i najwięcej) :D ciekawe czy tym razem wymyśli coś oryginalnego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka weź się wogole tym nie przejmuj, ja mam niedowagi ponad 7 kilo będąc zupełnie zdrową (robiłam szereg badań, ktore to potwierdziły) mam taką przemiane materii i tyle, jem dużo ale nie tyję, żadne diety mi nie pomagają. I ludzie, autorka chce zajść w ciążę, a Wy jej dajecie rady zeby w McDonalds\'ie jadła?? no rzeczywiście cudowny pomysł :/ moja mama w moim wieku też była taka szczupła i jakoś bez problemu zaszła w ciąże i je utrzymała. Nie było najmniejszych komplikacji. Najwidoczniej jesteś szczupła i taka Twoja natura, ważne, że jesteś zdrowa!!!!!! więc i z ciążą nie powinnaś mieć problemów. A dietetyczka która się wypowiadała i stwierdziła, że autorka ma zbyt niską wagę - co to za dietetyczka ktora nie wie, że niektorzy ludzie TAK PO PROSTU MAJĄ?? i że nie mogą żadnym sposobem zgrubnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
abeille dziękuje Ci za ten wpis. a wpisy niejakich "to działa", "maślana", "samatha"nawe4t nie czytam bo nie widze sensu czytać złośliwych i jadowitych komentarzy tym bardziej ,że chcą mnie one w coś wmanewrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szczupła? kłóciłabym sie \"biust 95 cm talia 73 cm na głodzie a po jedzeniu 76 cm biodra 94 cm\" troche zmienia wymiary. raz jest 170 a raz 169cm itp. wiesz, tak zeby sie nikt nie połapał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi wypowiedziami SAMANTHY ja bym sie nie przejmowała. Dziewczyna teżcierpi na niedowage to jest złośliwa.:):):) Znam ją z tego forum od dawna i nieraz sama sie dziwie jej prowokacjom na tej kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski ja mam idento wymiary
jak autorka.i tez czesto pisze o tym ale na zdrowiu i wkurwia mnie ze nie kapujecie ze nas chudych jest wiecej a nie jakaś karuzelaa jedna .. mi tez ciagle zarzucały te same nicki ze pisze to samo ciągle i w piatki wiec juz to olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meganfox - ilość postów - JEDEN. świeży nick na potrzeby tego topiku :D jak i cała pomarańczowa reszta :D btw. never ever nie zakładałam żadnej prowokacji. ja się nie wstydzę pod swoim nickiem pisać tego, co myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno lecz sie ! Obserwuje Cie to nie znaczy ,że sie udzielam. Musiałam w końcu napisać co o Tobie myśle bo widze ze na ogólnym ciągle prowokujesz . zazwyczaj pisaląm pomarańczowo ale teraz nie mogłam pisać anonimowo. Jesteś jakaś dziwne i wstydzisz sie ze walczysz z niedowagą chyba. Na każdym forum pisałas o swej niedowadze a teraz coś kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski ja mam idento wymiary
megan daruj se bo ona i tak nie pojmie to samo mi zarzucala na zdrowiu ze ciagle pisze to samo i zwłąszcza w piatki i to niby nie prowokacja?prowokowala do klotni tylko wszystkie kafeterianki mam te same wymiary co autorka i czesto pisalam o tym na zdrowiu to mnie zjechala suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licz się dziecino ze słowami :o topik o idealnym tyłku też jest FAJNY :D spostrzegawcza jesteś, ale chyba coraz mniej :P mam niedowagę i luz, w przeciwieństwie do was ;) trzeba umieć się odnaleźć a nie z problemami psychicznymi sie wszędzie obnosić, bo to chyba Ci nie pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski ja mam idento wymiary
a co ma topik o tylku do mnie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowagę oficjalnie ma
Ale nie bardzo rozumiem co jej dają te tematy jeden za drugim? Autorka chyba wcale nie chce utyć, rozpływa się nad swoją rzekomą chudością. Bo z takimi wymiarami napewno chudo nie wyglądasz, mam podobne i mam też LUSTRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" niedowagę oficjalnie ma alle nie bardzo rozumiem co jej dają te tematy jeden za drugim? Autorka chyba wcale nie chce utyć, rozpływa się nad swoją rzekomą chudością.\" dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tyłku fajny ale lepszy ten : \"JAKA ONA PIĘKNA...SZKODA TYLKO ZE TAKA CHUDA..ALE SLICZNA JEST. \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to : ALE JAJA SIEMIE LNIANE FAKTYCZNIE ODCHUDZA. no jak tam S_A_M_A_N_T_A podoba Ci sie? bo mi tak :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałam że to problemy psychiczne a nie związane z wagą są. w żadnym wypadku nie powinno się powielać tego zestawu genów więc przepraszam bardzo, ale o potomstwie to ja bym tu nie myślała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKGH
CO TO ZA KRETYNKI TU SIEDZĄ ? CO WY SOBIE JAJA ROBICIE Z AUTORK IZE CHCE PRZYTYĆ ? DO NAUKI SAMTHO I MAŚLANA I TO JUŻ BO PEWNO SAME JEDYNKI W DZIENNICZKU MACIE. DENERWUJĄ MNIE TAKIE SMARKATE POSTY GÓWNIAR SAMA MAM PROBLEMY Z PRZYTYCIEM I WKURZA MNIE JAK JEDNA Z DRUGĄ DRWI Z TYCH PROBLEMÓW BO SĄ PEWNO GRUBE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaaaa
no dobra zostalam zdemaskowana ale przy okazji wyszlo wasze prostactwo i chamstwo :) dziekuje . o to mi chodzilo zeby was zdemaskowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaaa
cel uswieca srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilhhjj
tylo ze karuzelaa ma calkiem iny styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhaha - ale jaja, podoba mi się ten temat! popieram samante i maślane. ja tez mam 54 kg i wymiary o wiele niższe niż autorka. ale nikt mi nie truje ze jestem za chuda. buehehehe - a już zwłaszcza lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze troche ci to nie wychodzi, ale ok, skoro lubisz sama sobie odpowiadac. pomysl tylko o tym ze to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×