Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Co ja mam zrobić? Ciąża i załamanie...

Polecane posty

Dziś po raz kolejny dostałam odmowe zamiany mojego mieszkania od burmistrza, jestem załamana mam malenkie mieszkanko 18,55m mieszkam z babcia i moim chłopakiem jestem prawie w 4 miesiacu ciazy. Mieszkanie tu grozi mi odebraniem dziecka ze wzgledu na brak warunków, a tego nie zniose. Znalazłyśy osobe które jest chetna zamienic sie ze mna tylko ze na Łódź 66m bez zadnych opłat, to moje marzenie, niestety Warszawa jest bezlitosna w kolejnej odmowie nie było nawet wzmianki o moim dziecku gdzie dołączułam papiery ze jestem w ciąży i napisałam jak bardzo zalezy mi na tej zamianie. Mamy zamiar z babcia zgłosić sprawe do Faktu czy to dobry pomysł?? Obawiam sie wkońcu przeczyta to mnóstwo osób zobaczy moje zdjecie niewiem jaka bedzie reakcja ale juz naprawde nie mam siły ani innych pomysłów by walczyc. Dzięki stresowi jaki mnie spotyka mam wysokie ciśnienie 146/85 i trzyma mi się aż takie. Proszę napiszcie co o tym myślicie. Sprawa jest o wiele dłuższa ale juz nie bede rozpisywać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem jaa
zdecydowanie zglos sprawe fo Faktu a nawet napisz do burmistrza, urzedu miejskiego,prezydenta miasta,wojewody pomorskiego do MOPS-u i gdzie sie tylko da! jak bedzie trzeba to napisz skarge do Obroncy Praw Obywatelskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też radze sie nie poddawać!Dlaczego mają Ci zabrać dziecko bo Burmistrz tak chce! Ja bym tak tego nie zostawiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może byś najpierw postraszyła tego, pożal się Boże burmistrza, że zamierzasz załatwić sprawę z pomocą mediów i zobaczyć reakcję? Powodzenia i walcz, bo należy Ci się choćby za to, że robisz to w trosce o dziecko i jego przyszły byt. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
ja z facetem wynajmujemy mieszkanie za 1130 + rachunki i niby nam tez powinni dac mieszkanie?? wynajmij sobie teraz jest tyle srodkow anykoncepcyjnych, ze mogliscie sie zabezpieczyc. dziecko sie robi kiedy rodzicow na nie i stac i kiedy maja warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz!I zglaszaj gdzie sie da.Moze FAKT Ci pomoze.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem jaa
co ty za glupoty wypisujesz? jak ma sobie wynajac? przeciez dziewczyna napisala,ze ma chetnych na zamiane mieszkania!!! co komu do tego skoro sa chetni ludzie to nikt na tym nie traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest na tyle cieżka że w wieku 18 lat zostałam oszukana przez urząd lokalowy, bazując na moim nieświadomości przepisów pozbawił mnie mieszkania po ojcu, poprostu wyszło na to że zrzekłam się mieszkania co nie było prawda to mieszkanie co mam teraz dostałam niby z tytułu że byłam w rodzinie zastepczej u mojej babci. A odmowe dostałam poniewaz jest to zamiana na inne miasto a przeciez nie ma przepisów na takie coś! Napisałam pismo drugi raz do burmistrza napisałam o moich warunkach powierchnia mieszkalna u mnie wynosi około 14 metrów ledwo my sie tu miescimy a dziecko??? Gdzie postawie łóżeczko tego ich nie interesuje. Zostało mało czasu, tamta osoba co chce sie z nami zamienic tez powoli rezygnuje poniewaz traci na tym mogła by wynajac to mieszkanie i miec z tegoo korzysc, na zamiane w Warszawie mnie nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby która napisała o wynajeciu i o srodkach anty. Ja chciałam tego dziecka tak mocno jak mój narzeczony i to ze Bóg mi dał dziecko jestem szczesliwa, na wynajecie mnie nie stac, zreszta dlaczego mam wynajmowac, ja nie prosze ich o wieksze mieszkanie tylko o zgode na zamiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
a ile Ty masz lat dziewczynko i Twoj facet - moze on powinnien wziasc sie za szukanie mieszkania dla Was a nie ladowac sie Waszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
nie dziwie sie, ze nikt nie chce sie zamienic na takie mieszkanie. jeszcze bez doplaty - niby ktos ma tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21lat ale co to ma do rzeczy??? On nie ma swojego mieszkania owszem jest zameldowany u mamy ale tam mieszka jego babcia, mama i brat to niby gdzie jeszcze ja z nim i dzieckiem pozatym nie dogaduje sie z jego babcia a to jest jej mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
powinniscie wczesniej o tym pomyslec- przed dzieckiem. nie kazdy sie na nie decyduje jak tylko tego zapragnie - trzeba tez uzywac glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczeście są jeszcze dobrzy ludzie którzy chcą pomóc, zresztą ta osoba ma pieniądze wiec zaden problem tyle tylko czeka już pół roku a jest więcej chętnych nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog dal dziecko
to da i na dziecko ... zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elin
prosiłaś Boga o dzieck i dał ci je, to teraz poproś jeszcze o pieniadze na jego utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elin
jesteście nieodpowiedzialnymi gówinrzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie starałam się bardzo o dziecko, jesli chodzi o dziecko to napewno nic mu nie zabraknie chodzi tylko o mieszkanie, i tego co mi robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
zachodzac w ciaze wiedzialas, ze bedziesz tu dalej mieszkac wiec zacznij ponosic konsekwencje swoich czynow no chyba, ze myslalas, ze zajdziesz w ciaze to od razu dostaniesz mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ja mam powiedziec
dzisku zabraknie mieszkania czyli przestrzeni do normalnego funkcjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimi gówniarzami łatwo pisać pod pomarańczowym nickiem powtórze się po raz kolejny MOJEMU DZIECKU NIC NIE ZABRAKNIE!!! tak jak mi nie jest brak podstawowych rzeczy jedzenia, ubrania, srodków czystości tylko dziecko otrzyma jeszcze 1 bardzo wazna rzecz MIŁOSĆ i nie rozumiem tych oskarżen.... ps Ci gówniarze również dotyczą mojej babci ??? bo jej też dotyczy sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog dal dziecko
Bezire dlaczego wydaje mi sie ze masz od 17 do 22 lat ,nie uczysz sie ,i wszsytkie problemy rodziny sa na twojej glowie ?jesli tak nie jest jak pisze to jest jedynie nieodpowiedzialnosc ,zglaszaj sprawe gdzie mozna ,postrasz burmistrza ,poczytaj jakie masz prawa ,moze cos jest na twoja korzysc ale o tym nie wiesz ,i zycze twojemu dziecku godnego zycia materialnego ,bo sama milosc nie wystarczy ,pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to co ja mam powiedziec
czytaj dziecko ze zrozumieniem znalazla ludzi ktorzy chca sie zqamienic tylko zgody na zamiane burmistrz nie dał :O co za ludzie, a co twoj facet robi ze musicie wynajmowac? niech sie nie opieprza tylko kupi ci mieszkanie :O mądrala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, sorry ale dla mnie to prezentujesz skandaliczny brak rozasadku. pelno na swiecie takich jak ty - skrzywdzonych przez zlych ludzi. tylko ze macie czelnosc ciagle o cos prosic, chodzic do mediow. jak mozna zrzec sie mieszkania? na litosc boska, ile ty masz lat dziewczyno. zrobiliscie sobie dziecko chociaz nie macie warunkow mieszkaniowych ani meterialnych bo jesli nie stac was na wynajecie czegos to warunkow na dziecko zwyczajnie nie macie. dziecka miloscia nie nakarmisz i chociaz bardzo go pragniesz to pomysl co bedzie jesli urodzi sie np. ze skaza bialkowa albo jak bedziesz mu musiala kupowac wylancznie produkty bezglutenowe. albo zwykle przeziebienie nie moziac juz o anginie, swince, ospie, zapaleniu oskrzeli czy ucha. leki kosztuja, ubrac dziecko w cos trzeba, nakarmic i napoic tez. dziecko za pare lat pojdzie do szkoly i bedzie potrzebowalo kata do nauki, wiecej ubranek, butow itd. jak podrosnie jeszcze bardziej to bedzie chcialo miec troche prywatnosci a i wy tez, ze o babci nie wspomne. nie mow ze bog ci dal dziecko - dziecko zrobiliscie sobie sami, bez niczyjej pomocy nie myslac o jego przyszlosc. gniezdzicie sie na 18 metrach ale jakos na komputer i internet was stac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy zaszłam w ciąże sprawa była już w toku 2 miesiące więc nawet nie myślałam że bede w ciąży czekałam na dezyzje w sprawie zamiany i w motywacji pisałam chcec założenia rodziny, a później okazało się że jestem w ciaży ale dopiero po 2 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierkaa
Dziewczyno,najpierw mogłas prosic tego twojego boga o mieszkanie,później o dziecko ! Tak sie nie da.Chcesz dzidziusia,ale to nie jest laleczka ! Trzeba miec warunki ! Jestes w ciąży i myślisz że wszyscy mają ci pomagać,bo ty potrzebujesz ? Wiesz ile ludzi potrzebuje mieszkania,pieniędzy???? A co do Faktu,to w życiu bym sie tak nie poniżyła i nie prosiła takiego szmatławca o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elin
a co to za mieszkanie że trzeba mieć zgodę burmistrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog dal dziecko
wogole co to za durne prawo zeby dziecko komus zabierac ze wzgeldu na metraz mieszkania?, a ty bezir zrob pozytek z internetu i wyczytaj jakie prawa ci przysluguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog dal dziecko
elin - wyjmujesz mi pytania z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w podziwie co do nie których odpowiedzi .... brak słów o co ja się proszę ??? Wyrolowano mnie na moje mieszkanie mieszka tam teraz jakis obcy facet który dał kase w lokalowym i administracji tak przypuszczam. W mieszkaniu po ojcu nie byłam tylko ja zameldowana również moja mam i mój brat i ten facet obcy całkowicie. Te mieszkanie jest moje ale na logike jak moge mieszkac w tak małym mieszkaniu z babcia (która straciła swoje mieszkanie i jest u mnie) z moim facetem który pracuje i zarabia na wszystkie rachunki i jedzenie dla całej mojej rodziny, komputer mamy składany a to czy stac nas na internet zarabia to stac go dlaczego nie przeciez to nie majatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×