Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fisiowna

dostalam prace i...

Polecane posty

w akcie desperacji odpowiedzialam na ogloszenie pracy w Anglii. Praca w coffee shopie w centrum londynu. Przeszlam rozmowe z brytyjskim pracodawca i przyjeli mnie. No i mam dylemat. Jechac czy nie jechac. Kurcze bardzo chcialabym pracowac. Z drugiej strony jak czytam to co sie dzieje na wyspach i jak polacy potrafia sie nawzajem mieszac z blotem, szczerze odechciewa mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
a rozmowa przez tel? cy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalam o pracodawcach, tylko o ludziach pracujacych na wyspach. Pisalam ze pracodawca jest brytyjczykiem. Moze czytaj ze zrozumieniem a potem na mnie naskakuj. Poza tym nie prosilam o rady jak zyc. Mam dylemat, ale ludzie twojego pokroju tego nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888889
fisiowna, tez bys mogla troche pomyslec zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja pisałam o pracodawcy ? Pisałam właśnie o Polakach o których Ty pisałaś :-D Pragne zauważyć, że również jesteś Polką a fakt, że siedzisz na tym życzliwym dla wszystkich forum musisz być niezła zołza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ty piszesz o zyczliwosci??prosze cie...czytalam kilka twoich wypowiedzi wiec jesli chodzi o zolzowatosc to mozemy sobie rece podac... co chce robic moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. widac nie znajde tu zrozumienia. czego moglam sie spodziewac po tym forum. choinka nikomu nic nie zazdroszcze. praca w angli miala byc dla mnie rozwiazaniem tymczasowym, bo w perspektywie kilku miesiecy mam wyjazd do stanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz rosalinda, to co nas rozni to poziom chamstwa. u ciebie osiagnal apogeum. no ale czego sie mozna spodziewac po kims takim jak ty. wole byc kelnerka niz zgorzkniala panna jak ty.. adio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
taaaaaaa nie ma to jak dobre rady panien z forum. idzcie moze na solarium czy gdzies. autorce zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×