Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fat freeta

Nietypowe pytanie do tych ktore rodzily...

Polecane posty

Gość gość
Czyli mimo to jesli ktos nie byl nacinany- porod przedwczesny w 23 tygodniu, to mimo to tam sie zmienia wszystko ? Narządy wewnetrzne tak ze lekarz pozna po kilku latach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany dziewczyno, czemu nie pójdziesz do swojego lekarza po inne leki skoro masz aż takie omamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes taka madra to odpowiedz a nie piszesz bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy i ile jeszcze osób ma c***isać skoro ty i tak swoje wiesz? Szkoda czasu. :O Dalsze tłumaczenia są jak grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli mimo to jesli ktos nie byl nacinany- porod przedwczesny w 23 tygodniu, to mimo to tam sie zmienia wszystko ? Narządy wewnetrzne tak ze lekarz pozna po kilku latach ? X Spytaj ufoludków, które odebrały poród. Albo niech ci psychiatra zmieni leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze to wszystko zależy od porodu i na jakiego lekarza sie trafi i jak ciebie pozszywa itd. Jak i sprawa indywidualna , Ja urodziłam troje dzieci i nawet moj ginekolog mi powie, ze w zyciu by tego nie powiedzial ze urodzilam silami natury całą trójke u mnie nie ma żadnych zmian , rodziłam szybko i jak na mnie bo jestem drobna to byly dosc spore dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze to wszystko zależy od porodu i na jakiego lekarza sie trafi i jak ciebie pozszywa itd. Jak i sprawa indywidualna , Ja urodziłam troje dzieci i nawet moj ginekolog mi powie, ze w zyciu by tego nie powiedzial ze urodzilam silami natury całą trójke u mnie nie ma żadnych zmian , rodziłam szybko i jak na mnie bo jestem drobna to byly dosc spore dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o zmiany wewnatrz. Dowiedzialam sie, ze sie zmienia szyjka macicy po porodzie i struktura pochwy. Niezaleznie od tego czy porod byl w 9 miesiacu czy w 5. Porod to porod. Niewazne czy przedwczesny czy w terminie. Zmiany sa i lekarz na badaniu standardowym potrafi powiedziec czy jestes nieródką czy już rodziłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywałam u różnych ginekologów i każdy mnie pytał czy rodziłam naturanie , po porodzie trójki dzieci , i za każdym razem słyszałam po badaniu ginekologicznym, że by nigdy tego nie powiedział że rodziłam naturalnie, a tym bardziej troje dzieci, także to chyba raczej sprawa idywidualna kobiety i to jakie mają predyspozycje i jaki poród , nie raz słyszałam że ginekolog mi mówił że widział kobiety po jedym porodzie i to można było odrazu stwierdzić a tu po trójce tylko że ja lubię sport ćwiczyć i być aktywną osobą , nawet w ciąży ćwiczyłam i mięśnia macicy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie psychopatki. Temat podnosi (ten i inne) dziewczyna co sobie uroiła, że rodziła. Psychiatra jej chyba źle leki dobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOI DRODZY. Po porodzie narząd rodny kobiety "wewnatrz" zmienia się. Zmienia się ujście szyjki macicy - u nieródek okrągłe u kobiet które rodziły przyjmuje postac szparki. Zmienia się rownież struktura pochwy - jej powierzchnia. Pozostałości po błonie dziewiczej które u nieródek są - tworzą uwypuklenka u kobiety która rodziła ich nie ma. Macica jest również większa. Nie ma znaczenia czy poród był w terminie czy to poród przedwczesny kiedy dziecko jest 'małe' Mianem porodu określa się przecież zakończenie ciąży po 22 tygodniu-poród przedwczesny a nie poronienie. Serdecznie pozdrawiam. PRZYSZŁA STUDENTKA MEDYCYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopata to ktoś kto nie wykazuje emocji. A osoba chora psychicznie to różnica. Są depresje nerwice zaburzenia osobowosci- to wszystko to choroby na ktore w wiekszosci czlowiek nie ma wplywu. Nie znasz pszeszłości tej dziewczyny - to nie sądz. To nie jej wina ze zachorowala. Widac chce sie leczyc- szuka pomocy a Ty ją wyzywasz. Jestes kobietą czy cyborgiem? Odrobina empatii- to chyba ty jestes psychopatką skoro nie umiesz wykazac odrobine wspolczucia- co jest ' emocją'. Współczuje twoim bliskim. Pozdrawia przyszła studentka medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Zapytam was o rozwinięcie pewnej wypowiedzi, jeżeli któraś będzie się orientować. Jedna z Pań napisała: "Ale dlaczego lepiej? Bo podczas porodu siłami natury następuje przesunięcie łechtaczki nieco niżej, co zazwyczaj sprawia, że kobieta dużo intensywniej odczuwa przyjemność przy współżyciu." Co to oznacza? Czy przez to łechtaczka może stać się większa? Pytam, bo moja już teraz jest dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie, co z osobami, które rodziły, ale nie urodziły? Ja np. miałam pełne rozwarcie, i to dwie godziny, az popekała mi szyjka, tyle ze dziecko nie schodziło wcale, wiec zrobiono w końcu cesarskie cięcie.. Jaka jest róznica, czy to trochę oszczędza narządy, ze dziecko w końcu nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne. Po porodzie trzeba ćwiczyć mięśnie Kegla, żeby wróciło wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego jak przebiegal porod,od lekarza i od indywidualnych predyspozycji kobiety. Rodzilam naturalnie,bylam nacieta 4 szwy zewnetrzne,nie wiem ile w srodku, 6tyg po porodzie rozpoczelam wspolzycie i nie bylo zadnej roznicy, wyglad zewnetrzny jest taki sam jak przed porodem.na poczatku wyczuwalam po nacieciu blizne palcem,teraz nie wiem nawet gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Mi się wydaje, że żeby osiągnąć upragniony efekt to powinno się ćwiczyć mięśnie kegla jeszcze na długo przed porodem, a nie dopiero po. Dzięki ćwiczeniom na pewno będzie łatwiej, skoro mięśnie tam będą wyćwiczone i myślę, że w ten sposób można uniknąć pewnych uszkodzeń, które potem już mogą być nie do naprawienia i same ćwiczenia po niewiele dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwóch porodach i gdybym mogła cofnąć czas to zrobiłabym cc na życzenie. Jestem taka szeroka że nie raz kończyło się to płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że "przyszła studentka medycyny" to alter ego pani chorej psychicznie, która wypytuje ciągle o ten poród w 23 tygodniu. Pojawia się we wszystkich wątkach co pani psychiczna i namawia do "pomocy biednej, chorej dziewczynie". A pomóc takim chorym na głowę może tylko dobre leczenie psychiatryczne, a nie porady na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Też jestem tego ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyborg kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam raz, oczywiście z rutynowym nacięciem na 3 szwy. Wejście pochwy jest bardziej otwarte, jest większe niż przed porodem, a w miejscu nacięcia jest cienka jasna kreska, która przypomina mi o tym koszmarze, jakim było nacięcie i koszmarne gojenie się tej rany. Nie życzę nikomu tego bólu jaki przeżyłam przez tydzień po porodzie do momentu usunięcia szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jw ..a lekarz który nie rozpozna przy badaniu gino że kobieta rodziła sn - a to było 3 (!) razy -to duuuuupa nie lekarz ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×