Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lalik

Lipcowe dzieciaczki 2007

Polecane posty

a ja nie mam sily juz pisac tam ... stalo sie co sie nie odstanie ... kto ma ochote i wene bedzie mogl wpasc tu ... zawsze mozna o cos spytac cos doradzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam pytanie
Jaki sens ma funkcjonowanie dwóch topików lipcówek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre ..... tylko kiedy to bylo zrobione bo awanturze o nic......widzisz date nie ma sensu sama to stwierdzilam ...i o tym zapomnialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym czy ja was szpieguje ...co tak boli ...tak mi cos za zle macie ....zajmnijcie sie soba....ja mam siebie i swiooja dzidzia i nikomu nie bruzdze ..kazdy jest duzy i wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka przestan buahhahahha to byla taka mala zlosc ...nawet jakbym chciala zeby ktos dolaczyl to przeciez powiedzialabym dziewczyna a tobie przeciez tez nie mowilam ;).... dawno o tym zapomnialam ...za to ktos w szpiegowaniu sie spisuje ze tam czas i ochote ...heheh ...chyba domyslam sie kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzialas Aneczka tez sie zarejestrowala .... .....przynajmniej pomarancz tam nie bedzie ... i jak to jzu bedzie zle nie moc szpiegowac;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomruk nocy
co zmiana nika :) i tak ci nie pomoze:) stopke se zmien haha i tak cie wyszpiegują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hcolery a specjalnie nie zmienie... latajcie czytajcie widac was ciekawi to co pisze ... mam to jzu gdzies bede pisac gdzie i jak chce ...szkoda tylko ze nie na swoim strach gacie ogarnia ... latwo sie podszyc zreszta szkoda slow ..bo mam wrazenie ze pisze z dzieckiem ...pomarancze nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×