Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest fajna

co myslicie o tej bluzce?

Polecane posty

Gość chocolate_______________
No nawet fajna, tylko nie mój kolor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest fajna
no niby zwykły, ale ma fajne te rysunki.. origami... :D Nie podoba wam sie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj już
brzydkie zestawienie kolorów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkbv
aaa mi sie podoba, ale za drogi oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie, raczej w zestawieniu z jeansami i trampkami było by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest fajna
przeciez pisze ze 100 % bawełna. To zły materiał? :O Że za droga to wiem, ale ją dostałam, i chciałam zobaczyc co o niej myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalak
Nie podoba mi sie osobiście. Bardzo nie lubię i takiej zieleni i takiego zestawienia kolorów. Ale może fajnie wyglądać do jasnych dżinsów. Dziewczyno, po co się pytasz. Ja ci się coś podoba, to bierz. Ludzie mają totalnie inny gust - i może dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalak
No ta ostatnia wypowiedź lekko się pogrąża. Co ty dziewczę nie wiesz, ze bawełna bawełnie nie równa? Ja noszę WYLĄCZNIE bawełne i na pierwszy rzut oka potraifię wyelimować typ, który się rozciągnie albo zeszmaci po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i pisze ze to bawelna (zreszta z domieszka czegos rozciagliwego bylaby lepsza) ale mi sie kojarzy z taka \"bazarowa: koszulką pod wzgledem jakosci. Btc moze ze fotka oddaje tak fakture materialu mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz niech nikt nic nie pisze
rozciagnie ci sie na 100% bo to bawelna i normalna bluzka nic szczegolnego w niej nie ma jak jakies glupie rysuneczki i ta okropna zielen a ty dziecko nos co chcesz a nie pytaj sie na forum powiedzialam ze mi sie ne pdooba to co znaczy ze juz jej nie bedziesz nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest fajna
Masz jakies problemy z osobowoscią czy co? Gdzie napisalam ze nie bede w niej chodzila bo ci sie nie podoba? :D Chcialam poznac wasze zdanie, i to chyba normalne. Bede w niej chodzic nawet jak sie wam nie podoba, ale cóż w tym strasznego ze chcialam poznac opinię innych? :D Chyba masz jakiś kompleks czy cos takiego, jezeli myslisz ze nie bede chodzila w bluzce bo ty mowisz ze brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×