Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek02

Czy w Polsce można mieć swój styl?...

Polecane posty

Gość motylek02

Zauważyłam,że w Polsce nie można mieć własnego stylu ! Wszyscy są dla siebie bezczelni ! To jest żenujące.Ostatnio weszłam na strony ze zdjęciami modelek w różnych strojach, fryzurach...Wszystko było piękne ale komentarze były na poziomie dzieci z podstawówki.Gdy jedna osoba napisała,że jej się to podoba to druga ją wyzwała.Gdy trzecia napisała,że chce tak wyglądać to następna na nią naklnęła. Ludzie ! Co się dzieje ?! Czy naprawdę tak trudno uszanować czyjeś zdanie ? Czy tak trudno jest się przyznać do tego, że coś nam się podoba ? Dobrze wiem ,że ludzie są tacy niemili z zazdrości ! Sama się kiedyś na tym złapałam! Prychnęłam do koleżanki,gdy oznajmiła mi,że taka jedna dziewczyna,która przeszła obok nas miała ładną bluzkę! Ta bluzka mi się podobała !Ale to był tylko raz. Osobiście ubieram się i maluję w stylu emo.Jednym się to podoba,drugim nie.Pewien facet przechodząc obok mnie powiedział do mnie : "emo!". To było chore ! Powiem szczerze - facet wyglądał jak ostatni wieśniak a nawet na myśl mi by nie przyszło żeby mu o tym powiedzieć ! Żenada. Nie wiem czy ten kraj jest wolny....Chyba nie.Ja rozumiem to tak : jeśli masz swój styl, który nie spodoba się niektórym ludziom to nie wychodź z domu albo zmień go na taki jak mają oni....ZASADA : WTOP SIĘ W TŁO I NIE BĄDŹ SOBĄ. Módlmy się za ten biedny naród :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Dobiegam osiemnastki ;( starucha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Widzę, że się na tym forum dzieciarnia zebrała :P Może i zaraz napiszecie,że to ja jestem dzieckiem mając niecałe 18 lat, ale wiek to nie wszystko jak widać... Albo na tym forum wypowiadają się same bachory albo stare panienki które są na ich poziomie. Przepraszam, ale to ja pękam ze śmiechu i mam z was niezły ubaw ... Jedyna sensowna odpowiedź to ta pod moją. I hellishbloodystorm gratuluję dojrzałości której reszta nie ma :P :P buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, błagam, jakie to nużące....non stop o tym emo. Przeciez wściec sie można, czy pod okresleniem \"własny styl\" autorka rozumie tylko to?? Ech, mój facet sie tak ubiera, ale chyba namówię go do zmian bo zaczynam odbierac to pejoratywnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam swój styl
najlepsze słowo jakie go określa to wiktoriański. Oczywiście wszyscy mówią - przefarbuj się na blond, zetnij i rozprostuj włosy, kup jakieś fajne dżinsy, rurki, tunikę w oczojebne wzory, opal się a będziesz modną super laską! Czy tak trudno zrozumieć, że nie chcę być kolejną modną super laską...? W Polsce można mieć swój styl o ile ogranicza się do dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
lisiczka - nie mam na myśli tylko emo ;) tylko o nim wspomniałam a wszyscy się od razu do tego czepiają i zapominają o całej reszcie którą napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Ale jeśli chodzi o tamten link to rzeczywiście niezły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój styl
to gotyk i szczerze mówiąc mam gdzieś opinie innych na ten temat..pffff...przynajmniej jestem oryginalna i nie zasilam stada blond klonów w rurkach i akrylowych paznokietkach :D które tak dumnie kroczą po miejskich chodnikach w oczekiwaniu na księcia z bajki...ech, trochę kreatywności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś dzieckiem, ale na pewno z tego wyrośniesz :) Kto się tak ubiera po 25 roku życia? (specjalnie zawyżyłam) Czy to oznacza, że ludzie z wiekiem tracą wrażliwość? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leśnego słodziaczka
Ja mam 26 lat i ubieram się w stylu będącym delikatną odmianą gotyku. Nikogo to nie razi, po prostu unikam dramatycznych, wampirycznych kombinacji... Naprawdę nie każdy wyrasta i przestawia się na garsonki i rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boszeeeee
dziewczyna pisze- w polsce nie mozna miec wlasnego styly, wszyscy sa bezczelni a zaraz dodaje- facet wygladal jak ostatni wiesniak !!! strasznie denne sa takie malolaty styl emo- buhahahha nie chce cie ranic, ale nie masz wlasnego stylu, tylko poszlas totalnie za moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Tak,napisałam,że wieśniak ale chodzi oto, że do głowy by mi nie przyszło żeby mu tego nie powiedzieć ! Zresztą nie napisałam jak wyglądał,nie podałam imienia i nazwiska :) oczywiście,człowiek może myśleć co chce,ale dlaczego ludzie nie zachowują tego dla siebie? to jest raniące ! Poza tym poleciałam za modą,ale mam swój styl.Spójrz na kilka fotek osób które "są emo". Każda jest inna i niepowtarzalna...Nie ma stereotypu,że emo ma mieć czarną bluzkę w czerwoną kratę,czarne spodnie z cekinami na kieszeniach,trampki półdługie czarne w białe kropki itd. Dla przykładu : trampek jest mnóstwo i każdy nosi inne ! Jedne są ładniejsze a drugie brzydsze.I to jest ten własny styl.Przynajmniej ja tak to interpretuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Zaplątałam się- do głowy by mi nie przyszło żeby mu to powiedzieć xD teraz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duporolka
Ten tekst mnie rozwalił :D "Emo girl – dziewczynki w wieku poniżej lat 20. „Wyróżniają” się elo cool stylem, a więc czarno-różowymi ubrankami oraz fryzurą, w której musi zawierać się grzywka na pół głowy. Są samotne, szukają chłopcuff (oczywiście emo boy, inni są raczej poza stawką). Nie mają przyjaciół, nikt ich nie rozumie, aczkolwiek zawsze mają koffaną ekipę na impresski i koncerciki, które wprost koffajom. Mają swoje zdanie, każdy osobnik o innych poglądach ma u ich wypisane na twarzy „WRÓG”. Inne od innych, najinniejsze od całego świata. Kochają czaszeczki, serduszka (krew, krew, blood!) Słuchają trendowej muzyki, bo przecież są takie inne, noszą portki z czaszkami i ogólnie, wszystko co ma czaszkę, w ich mniemaniu jest imoł. Noszą kolczyki w dziwnych miejscach (szyja, dekolt, palec wskazujący). Samice emo nie rozstają się ze swym telefonem i godzinami piszą SMS-y, w których wymagają stałego pocieszania i rozczulania się nad nimi. " motylek02>> Ty naprawde jest emo, taka niezrozumiana przez świat, taka indywidualna,mająca własny styl bo cała reszta to kserokopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, co do emo to wszystkie te czaski, czarny i roz itp nie maja z prawdziwym emo nic wspolnego ogolnie.. a szkoda, bo znam ludzi ktorzy w tym siedzieli od lat i ich poglady mi pasowaly. to co teraz jest emo to tylko i wylacznie moda i modne slowko, ten styl to przeciez tak naprawde scene! a teraz co do stylu ogolnie. Mozna miec swoj, mozna olewac to co ludzie mowia. Ja ubieram sie bez ekstrawagancji (chyba ze na imprezy) ale lubie takie sceniczne stroje, troche klimat kabaretu, troche alicji w krainie czarow, troche lolita, troche pin-up lat 50 generalnie jak mam formy ktore kontrastuja, cos wyolbrzymione, cos ukryte.. do tego bardzo dlugie falowane wlosy, zywe kolory i ladne dodatki i jest miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
kolczyk w palcu szyi i dekolcie ??? iiiii :( :( fu ;/ ej no,odczepcie się w końcu od tego emo (bo tym się najbardziej podniecacie) a ja tylko wspomniałam o emo a tu się odrazu emo forum zrobiło :/ czy to słowo jest aż tak podniecające? ?? xD EMO EMO xO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie sie z motylkiem zgadzam ale ....piszesz, ze emo kazde jest inne hehehe nie nie sadze to raz a dwa hmm Twoj przyklad trapki kazdy ma inne hmm baleriny czy rurki tez takze to akurat nie argument;) dla mnie swoj styl to ma np Kayah chociaz tez nie do konca ale nabardziej swoj styl maja srodowiska niszowych artystow....ooo tak to mozna tak nazwac....a kazda emo czy blondyna czy gothik girl to juz jednak tak zwac nie mozna...owszem punkowy czy emo itp sie wyrozniaja z tlumy owszem ale swoim stylem bym tego nie nazwala tak do konca.... odrazu dodam zeby nie bylo ataku na mnie nie jestem artystka i nie chce tu wszystkim wmowic, ze mam swoj styl:P staram sie slepo nie kopiowac wszystkiego co modne ale i tak chodze w ubranich ze sklepow takze...:) nie ma mowy o swoim stylu tak naprawde...mimo, ze czasem sa drobne rzeczy ktore lubie i nie podlegaja weryfikacji mody no ale to tylko tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×