Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aGnEsSs90

Zdjęcie do dowodu osobistego

Polecane posty

Witam. W styczniu kończę 18 lat i wiem, że niedługo będę musiala złożyć wniosek o dowód osobisty. Jeszcze niewiele na ten temat wiem, ale póki co chciałam sie jedynie dowiedzieć jak dokładnie ma wyglądać zdjęcie do dowodu. Coś niecoś już na ten temat słyszałam, ale chciałabym się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja coś słyszałam, że teraz te przepisy się zmieniły i w ten sposób już nie można wykonywać zdjęć do dowodu. Koleżanki mi mówiły, że twarz ma być ujęta z przodu, nie z profilu i widoczne uszy... No i teraz nic z tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia tydzień temu odbierała dowód i musiała dać zdjęcie z widocznym lewym uchem..może być w nim kolczyk,nie trzeba wyjmować....a czy w nowym roku coś się zmieni to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf przeciez
bedzie wiedzial jak cie ustawic. ja robilam zdjecie tydzien temu i mnie ustawil. wcale nie przodem a bokiem. lewe uch ma byc bez ozdob i odsloniete. a to co slyszalas to chodzilo zapewne o zdjecie do paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyliło im się z paszportem - do paszportu musi być na wprost, z odsłoniętymi uszami i brwiami. do dowodu - z profilu, z odsłoniętym uchem. fotograf będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis robilam zdjecia do dowodu ,jedyny wymog to lewe ucho odsloniete , kolczyka sciągac nie trzeba !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko słyszałam, że teraz zdjęcia do paszportu mają wygladac tak samo jak do dowodu osobistego, a zależy mi na tym, żeby nie odsłaniać odstających uszu i brwi bo jak taki dowód na dyskotece pokażę to wskażą mi drzwi wyjściowe... i w ogóle będą mieli ludzie powód do śmiechu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Basia
Zdjęcie do dowodu ma dość jasno sprecyzowane wymogi, tutaj wszystko jest dokładnie opisane, jak najedziesz myszką na dane zdjęcie, to wyskoczy opis. http://www.studiomtj.pl/zdjecia-do-dokumentow/. W MTJ mają zresztą dobrą ofertę do zrobienia takich fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×