Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haha

aborcja

Polecane posty

Gość HappyFreeta
Nie bylam,tylko test mi wyszedl pozytywnie.Dolekarza poszlam jak dostalam okresy.razem z chlopakiem opowiedzielismy jakie mialam zmiany, ze test pozytywny i tak dale.lekarz mnie zbadal(dodam ze bardzo dobry lekarz, z ogromnym doswiadczeniem).Nie bylam w ciazy...Lekarz mi tlumaczy, ze kobieta rozpoczynajaca wspolzycie stresuje sie tym faktem, niechciana ciazaitd.Do tego to bylo w pierwszej klasie liceum.nowa szkola-kolejny streas.na pewno nie bylam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielegalną aborcję wykonuje się pod przykrywka innego zabiegu, przynajmniej tak wyglądało to u moich dwóch znajomych. Tak więc u nieletniej zgoda rodziców MUSI być. Autorko topiku, najwyraźniej jesteś w szoku i miotasz się jak pijany zając po polu kapusty. Ochłoń. Nie znasz wyniku testu. Jak będzie pozytywny to pogadaj z matką. Nie zabije Ciebie, może będzie wściekła, ale na pewno ani z domu nie wyrzuci, ani nie pobije Ciebie. Razem podejmiecie decyzję co robić dalej. Tu na forum nie znajdziesz odpowiedzi. Nikt Ciebie nie zna, a w takiej sytuacji radzić w sprawie aborcji to totalne przegięcie pały. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HappyFreeta
testy się nie mylą, gdy wychodzą pozytywne jeśli Tobie test wyszedł pozytywny to byłaś w ciąży i poroniłaś samoistnie, to się niestety bardzo często zdarza, a przy pierwszej ciąży odsetek ten stanowi aż 60% wszystkich ciąż (tyle zostaje poronionych samoistnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tuż przed maturą podobną sytuację do HappyFreeta. Zabezpieczałam się, ale okres był opóźniony, a objawy ciążowe. Zwykła burza hormonalna + stres. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HappyFreeta
koszka, Tobie tez wtedy test wyszedł pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie. Robiac kobiecie doroslej nielegalnie skrobanke jest mniejsze zagrozenie ze moze jej sie cos stac, wiec lekarz czuje sie pewniej, a usuwajac ciaze nastolatce moze sobie narobic kolo dupy, bo ona dopiero dojzewa i jest duzo wieksze zagrozenie ze cos jej sie stanie...Reasumujac...Dorosla baba wyjdzie i lekarz sie cieszy ze ma kaske w kieszeni, wyjdzie od niego nastolatka i sie martwi zeby jej sie nic nie stalo.Dostanie taka krwotoku i w szpitalu od razu kapna sie co sie stalo, a ta ze strachu powie ktory to lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HappyFreeta
no wiec właśnie:) a Happy robiła test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love Tito, ależ nikt z Toba nie dyskutuje - masz rację. W sumie nie ma co rozprawiać, dziewczyny. Autorka i tak musi zaczekać na wyniki badań i w razie wpadki pogadać z rodzicami, innej opcji nie ma. Może nic się nie dzieje i niepotrzebne całe to zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappyFreeta
Zaden test nie daje stuprocentowej pewnosci, nawet na ulotce informacyjnej jest napisane, zeby test powtorzyc po 48 godz.Bylam u lekarza, mialam wszystkie badzania, lacznie z krwia i TSH i lekarz powiedzial ze ie bylam w ciazy.Nie spieraj sie ze mna bo Ty mnie nie badalas i moich wynikow badan tez nie widzialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
nawet jak happy poronila to nie wiem w czym tkwi sensacja, przeciez traci sie tylko ciaze z wadami genetycznymi, tym bardziej tak wczesna ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HappyFreeta
ale ja się z Tobą nie spieram:) po prostu lekarz nie może Ci powiedzieć na 100% czy byłaś w ciąży czy nie w takiej sytuacji a testy mylić się mogą jeśli wychodzą NEGATYWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappyFreeta
Jak poszlam do lekarza i opowiedzialam , to owszem-lekarz podejzewal samoistne poronienie, dlatego musialam zrobic tyle badan.Okazalo sie ze nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HappyFreeta
oczywiście, ciąże poronione samoistnie maja właśnie wady genetyczne bądź są zbyt słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jest autorka
wiem o fachowcu z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappyFreeta
A spytaj jakiejs znajomej czy jak byla w ciazy lub podejzewala lekarz zlecil badanie TSH.ja mialam zlecone zeby lekarz mial obraz hormonalny mojego organizmu.poziom hormonow nie poada z dnia na dzien, a u mnie byl w normi, gorna granica bo sie stresowalam, ale miescil sie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" euglena Nielegalną aborcję wykonuje się pod przykrywka innego zabiegu, przynajmniej tak wyglądało to u moich dwóch znajomych. Tak więc u nieletniej zgoda rodziców MUSI być. Autorko topiku, najwyraźniej jesteś w szoku i miotasz się jak pijany zając po polu kapusty. Ochłoń. Nie znasz wyniku testu. Jak będzie pozytywny to pogadaj z matką. Nie zabije Ciebie, może będzie wściekła, ale na pewno ani z domu nie wyrzuci, ani nie pobije Ciebie. Razem podejmiecie decyzję co robić dalej. Tu na forum nie znajdziesz odpowiedzi. Nikt Ciebie nie zna, a w takiej sytuacji radzić w sprawie aborcji to totalne przegięcie pały. Trzymaj się. \" Ty się stuknij w czachę:P. A są jeszcze domowe metody usuwania ciąży:classic_cool:.Np. przepłukiwanie macicy słoną wodą;).A może lepiej legalnie za granicą spróbować;)?A tutaj coś na temat usuwania ciąży jest: http://www.womenonwaves.org/set-397-pl.html ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie...Co wy chrzanicie
Płukanie macicy slona wada? Ty wogole wiesz gdzie jest macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, wszystko to dotyczy ciąży na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Ludzie z WOW dokonują wyłącznie aborcji farmakologicznych do 16 dnia po zapłodnieniu. Słona woda czy gorąca kąpiel to sposób zamiast "tabletki po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasów k.odwetowa czlowieku...czy Ty masz 80 lat i jakies wojenne metody podajesz? Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj...Slona woda to see mozesz odbyt wyplukac.... Pozatym to jest IRYGACJA, a nie plukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia90-jesli jestes zainteresowana konkretną pomocą ale nie tą o której myślisz odezwij się do mnie na gg podaję numer 10841028. Mam nadzieję,że będziesz tym zainteresowana.Pozdrawiam -Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na link amanta. Ja rok temu zrobiłam to w niemczech, legalnie i nikt na mnie nie patrzył z wyrzutem. Poprostu moja decyzja i tylko moja. Zadzwon i spytaj jak to wygląda jeśli nie jesteś pełnoletnia. Ja byłam w Shwedt. Polska kadra :) pod narkozą bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"aneta ana Maniusia90-jesli jestes zainteresowana konkretną pomocą ale nie tą o której myślisz odezwij się do mnie na gg podaję numer 10841028. Mam nadzieję,że będziesz tym zainteresowana.Pozdrawiam -Aneta \" Ty się w czachę stuknij ak twierdzisz że to pomoc a nic ona o tym nie wie:P.W rzeczywistości tzw\"pomoc \" często szkodzi.Jakby ktoś mnie takie teksty zaczął wewalać to bym takiem nie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie, zastrzyki z oksytocyny zaaplikuj sobie sam, najlepiej do ucha :D Takie rewelacje muszą być wykonywane pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17-latka ma sama wypisać receptę, sama wybrać sobie dawkę, zrobić sobie zastrzyk i poronić dyskretnie w domu, kiedy mama wyjdzie po zakupy? A co potem? Dzwonić po karetkę cichutko, żeby rodzice sie nie dowiedzieli? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×