Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michasia5

mam problem z mężem

Polecane posty

Gość no wiesz co /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz co /
uwazasz ze zloty lancuszek od meza czyni go cudownym kochanym itd....??? :O milion lancuszkow takim go nie uczyni, i to ze jest cudowny w swieta wcale nie oznacza ze problem sie skonczyl, badz czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla 2008
wiecie, mam dziwne wrazenie, ze to wszystko jest prowokacja:O a jesli nie to sama nie wiem co doradzic, ja juz przywyklam do dziwnych zachowan mojego meza, juz nawet rozmawiac z nim mi sie nie chce, choc niby wszystko jest ok. nie bede sie rozpisywac, po prostu michasiu cos jest nie tak i sama musisz dojsc co, my ci mozemy podoradzac, ale niewielki to efekt przyniesie, bo zbyt malo o tobie wiemy, jak dla mnie nie bylo tu zadnych konkretow. jak maly spi w nocy, ile godzin maz pracuje, jak ty sie czujesz, jak wygladasz po ciazy, czy na prawde nie gadasz w kolko poza dzieckiem o swojej diecie. nie wiem nic, to co ci doradzic. w zasadzie jedyna informacja to ze przychodzi i sie nie odzywa... i ze przed porodem i wczesniej bylo ok... ale zycze ci, zeby znow bylo w porzadku. ps. tez jestem pedagogiem:) i tez mam dysleksje i nie mam czasu, przy dzieciach, siedziec jeszcze ze slownikiem i sprawdzac, czy aby bledu jakiegos nie popelnilam bo kogos tym straszliwie uraze... wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laska
mantodea to największa prowokacja--na jednym topiku pisze,że bedzie miała drugie dziecki na innym,że trzecie:D:D już sie sama gubi w tych kłamstwach..nie pracuje,nie uczy sie i konfabuluje na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hej laska
poczytaj więcej i zrozum co czytasz, z tego co mantodea pisze to jedno dziecko straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×