Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michasia5

mam problem z mężem

Polecane posty

jeeeej.. i z wyższym piszesz - odwal sie od dziewczyny!!chcesz w ryja?;)ja tez mam wyzsze wyksztalcenie w podstawowce i sredniej mialam 5tki z ortografii teraz juz 5 bym nie dostala ze wzglwedu na kompa ktory mi byki poprawia gdy sie takowe znajda!nie przesadzaj i troszke wiecej toleracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj go czy cie kocha
ale tak na serio bo poranny buziak i slowa moga byc z przyzwyczajenia:) a co do kury domowej /3 lata z dzieckiem/ to moze byc atrakcyjna i pozadana w towarzystwie:) ciekawa jestem jak wygladasz:) czasami sboie nie zdajemy sprawy jak bardzo nie przywiazujemy do tego wagi jak mamy male dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo do spagetti byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha
mantodea moglabys sie przyznac do brakow w wiedzy zamiast znizac sie do takiego poziomu, zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasia- pisalas wczesniej ze moj maz moze zmienic sie jak twoj tj. po urodzeniu synka moge sie mu znudzic.Mam to szczescie maz uwielbia dzieci zwlaszcza bobasy jestem pewna tego na 100%.W dordze 3 a on chce odczekac i czwarte kombinowac:)Oczywiscie powiedzialam mu ze ma sie bujac bo chce kariere wznowic;)Powtarzam ci zrob mu wykresik ile \"obsuga\"kosztuje.Jak syna polozysz spac np.w sobotni wieczor postaw wino na stole(oczywiscie nie zeby sie uchlac od razu:)) zapal siweczki zrob sie na bostwo siadz mu na kolanach i rozpocznij rozmowe.Najpierw poswpominaj stare dobre czasy gdy nie byliscie jeszcze malzenstwem a potem po drugiej lampce wina jak sie atmosfera rozluzni delikatnie wytlumacz mu co cie boli co jemu nie pasuje znajdzcie kompromis.Jestem pewna na 100% ze w wasz zwiazek wtargnela rutyna a to jest najgorsze co moze byc.Wymysl cos jakis wypad za miasto(no chyba ze na wsi mieszkacie hehe)wyjscie do knajpki TYLKO WE DWOJE.Stanowczo kino odradzam!!!!Sprobuj zobaczysz ze przyniesie to efekt jesli nie to facet jest dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam dziewczyny może faktycznie ta książka to dobry pomysł ile kosztuje?? dziękuje za rady jesteście wspaniałe dodajeie mi otuchy no i raczej po świętach zacznę wychodzić z domu gdy on wruci do przyjaciół pujde pogadam oderwie się od tego troszke!! znając mojego męża to napewno będzie zły ale ja mu na to odpowiem jeżeli zacznie się czepiać że nie mam z kim pogadać i nudno całymi dniami siedzieć w domu i patrzeć w ściany może zrozumie że mógłby usiąść zemną pogadać pośmiać się przytulić i zauwarzy że naprawde wkącu ja mam racje!!!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea----------- NO SUPER DOBRA JESTEŚ POCIESZYŁA MNIE TWOJA WIADOMOŚĆ FAJNIE TO NAPISAŁAŚ !!:D WIESZ CO POPRAWIŁ MI SIĘ NASTRÓJ !!! ha coś takiego fajnego w tym jest co piszesz nie wiem nie moge się zebrać na to aby tak zrobić wiesz nie raz sobie tak siedzieliśmy winko popijaliśmy no i rozmawialiśmy a teraz to tak jakoś nie umiem zrobić ok postaram się zobacze raczej jutro nie da rady ale wykombinuje coś w jakąś sobote jeden problem nie mamy z kim maludy zostawić mieszkamy w mieście więc iść było by gdzie!!! chociaż wiesz co wolała bym nawet zostać w domku z synkiem ale w trójke cieszyć się życiem opowiadać sobie fajne żeczy co było co jest no i co będzie !!:D :D :D :D ale dzięki super !!🌼 AHA NO GRATULUJE TRÓJKI DZIECI :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu pustoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki z wyższym
Mam pytanko! Czy ty naprawdę masz wyższe wykształcenie, ponieważ tyle błędów co ty robisz w każdej jednej swojej wypowiedzi to aż mi wstyd że ludzie tacy jak ty uzyskali dyplomy!! Jak masz problem to weź w ręke słownik ortograficzny i sprawdź sobie dane słowo jak się pisze! Takie podstawowe błędy jakie ty robisz to nawet moje dziecko w podstawówce lepiej pisze!!! Wstyd mi bo ja swoje wykształcenie zawdzięczam ciężkiej pracy. A ty???? Podstawy gramatyki sie kłaniają!!! Byk na byku bykiem pogania!!!! Pozdrawiam i nie wkurzaj się na nikogo kto zwróci ci uwagę ale to strasznie razi w oczy a po drugie powinno ci to dac do myślenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki z wyższym - slyszalas kiedy kolwiek o czyms takim jak dyslekcja??!!!Powinnas slyszec skoro taka WYKSZTALCONA jestes!mozna doktora zrobic i miec ta przypadlosc!chwalisz sie wyzszym a jestes zacofana jakbys robila te studia w sredniowieczu!wstretna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się czepiacie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się czepiacie jej
może ma dyslekcje a nie mówi o tym w topiku bo to nie ten temat nie widać?? nie rozumiem was dziewczyny nie chcecie to nie czytajcie jej topiku jak was w oczy razi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się czepiacie jej
Aha mantadea a ty dobrze się czujesz bo najpierw pomagasz autorce a potem............??coś nie tak nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano tak kochana
teraz każdy głąb jest dyslektykiem. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE JESTEM W SAMĄ PORE!!! BARDZO PROSZĘ NIE KŁÓCIĆ SIĘ NA TYM TOPIKU JEŻELI MOGĘ PROSIĆ!!! PS.JEŻELI KOMUŚ PRZESZKADZAJĄ MOJE BŁĘDY.POZOSTAŁO MI WAS TYLKO PRZEPROSIĆ TRUDNO INACZEJ SIĘ NIE DA! CHCIAŁABYM TEŻ PODKREŚLIĆ ŻE OSTATNI RAZ ODPISUJE NA TEN TEMAT (będe lekcewarzyć wasze odp.pozdrawiając was ok ).NIE CHCE POPROSTU ABY MÓJ TOPIK BYŁ ZANIECZYSZCZONY TAKIMI TEMATAMI OK.Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM POZDRAWIAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych Spokonych Świąt Bożego Narodzenia - przede wszystkim rodzinnych!!!!! Wiele szczęścia miłości i cudownych chwil w Nowym roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea, jestem pedagogiem i powiem tak: dysleksja to nie problem z ortografią. Jest to inna dysfunkcja ;). Nie będę się rozpisywać, bo to topik kobiety, która ma poważniejszy problem. U Michasi można co najwyżej mówić o dysortografii ;) Ale to poza tematem, więc lepiej na ten temat się nie rozpisywać. Niech się kobieta skupia nad problemem z facetem, który wyraźnie ją zaniedbuje. Michasia, nie wiem, czy to całkiem dobry pomysł z tym buntem (brak obiadu itd.), ponieważ JEŻELI kogoś ma na boku, to ułatwiasz mu dokonanie wyboru. Oczywiście nie zakładam, że kogoś ma, bo Ty chyba lepiej będziesz w tym zorientowana niż my tutaj. Na pewno nie można wychodzić z założenia \"to ja mam rację nie ty\", bo to będzie początek poważnego kryzysu, a takie kończą się często rozwodem... W sumie nie wiem co Ci doradzić, bo tak czytając... można dojść do wniosku, że Twój facet po prostu NIE OGARNIA tego co się dzieje. Zapewne czuje się zniewolony przez to, że nagle jest odpowiedzialny nie tylko za siebie. Zastanawiam się czy by Wam nie pomogła poradnia psychologiczna. Jakaś terapia dla małżeństw? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać: Michasia ważne w tym wszystkim jest to, że ZAUWAŻYŁAŚ problem a to już pierwszy sukces. Niektóre małżeństwa umierają z lenistwa małżonków, tzn. podejścia typu: \"no niby coś jest nie taaak... ale do roboty chodzi, pieniędzy nie brakuje, z dzieckiem się pobawi... aaa to pewnie kryzys sam minie\". Niestety najczęściej samo nie mija. Wy macie szansę, bo Ty widzisz, że źle się dzieje. Uda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka - ty pipko jedna musialas prostowac ten post z dyslekcja??kurcze to ta pani magister miala wpasc na ta roznice a ty ja wyprzedzilas!:)Zreszta juz sie nie odzywa moze szuka po slownikach wyrazow obcych co te trudne slowa oznaczaja haha;)tez jestem pedagogiem wiec witaj w gronie ucisnionych i kiepsko zarabiajacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha skąd tu odrazu tylu pedagogów tak tak mantadea---bo uwierze!!:) :) co do lat mojego męża to ma 27lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasia5 - nie rozumiem??a w co ci trudno jest uwierzyc?ze jestem pedagogiem?oczywiscie ze tak!2 lata temu skonczylam zaocznie studia-resocjalizacje na US w katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhu
fakt razi w oczy dysortografia, ale kazdy popelnia bledy i nie rozumiem ze co drugi post jest na temat ortografii autorki :O mantodea ma super pomysl z tym kosztorysem obslugi :) jak u mnie zacznie zle sie dziac to tez tak zrobie, a dodam ze za dwa miesiace rodze. a z tym winem to tez fajny pomysl... moze to rzeczywiscie rutyna. boje sie jej tez. szczegolnie w tym okresie. ciaza a pozniej macierzynstwo.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha - co cie bawi?twoja glupota?do mojego poziomu intelektualnego brakuje ci sporo lat dziecino.Moj poziom jest na tyle wysoki by nie wdawac sie z toba w dalsze bezsensowne dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasia u mnie też bywały problemy w małżeństwie. Wszystki wynikały z braku rozmów. Miałam podobny problem, bo ja mówiłam a mąż nic, zero... nie chciało mu się. Ja rozegrałam to tak, że zaczęłam wychodzić do dawnych znajomych a jego zostawiałam z dzieciaczkami :). Piątkowe i sobotnie wieczory spędzałam ze swoimi znajomymi i już. W końcu coś go ruszyło i sam zagadywał gdzie wychodzę, z kim itd. Jak tylko zobaczył, że potrafię sobie radzić wręcz doskonale bez niego to spanikował, bo będąc sam zupełnie nie potrafił się odnaleźć w domu :). To był zwrot o 180 stopni :). Dzisiaj nasze kilkunastoletnie małżeństwo kwitnie. Nie ma już unikania rozmów, nawet najtrudniejszych. Chociaż tak naprawdę sporo ryzykowałam. Mantodea co do zawodu to pedagogiem staram się być w domu i czasem charytatywnie chodząc do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej na pogadanki z dzieciakami. Nie zamierzam iść do szkoły czy innej instytucji do pracy, bo po prostu mnie na to nie stać. Zarabiam duuuużo więcej prowadząc własną działalność, mam biuro w domu... Na studiach interesowałam się resocjalizacją, ale bardziej psychologią kliniczną. Zrobiłam też specjalizację z edukacji komputerowej i dzięki temu właśnie ZARABIAM. :) Być może zrobię jeszcze podyplomówkę z psychologii postaw i zmian postaw, albo zajmę się terapią uzależnień, bo coraz więcej tego niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie żonki zapracowane były dziś chyba w kuchni !! :D POZDRAWIAM WSZYSTKICH I PISZCIE CO U WAS :D pragne złożyć wszystkim !!!!!!!!!! NADCHODZĄCYCH DROWYCH SPOKOJNYCH A PRZEDE WSZYSTKICH RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :) SPĘDZONYCH W JAK NAJMILSZEJ I CIEPLUTKIEJ ATMOSFERZE!!:D :D:D :D :D :D ABY NIKOMU Z WAS W TEN NAJWSPANIALSZY DZIEŃ NIE ZABRAKŁO CIEPŁA MIŁOŚCI I RADOŚCI ORAZ SAMYCH SUKCESÓW W 2008 ROKU!:) POZDRAWIAM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE CO TAM U WAS BO U MNIE SIĘ JAKOŚ UŁOŻYŁO WSZYSTKO JEST ŚWIETNIE DOSTAŁAM OD MĘŻA ŁAŃCUSZEK ZŁOTY JEST KOCHANY NO NIE POZDRAWIAM PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×