Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olustert

czy gdzies - poza Szczecinem- włoskie ciuchy są tak okropnie dorgie??

Polecane posty

Gość olustert

czy to jakas zmowa cenowa w moim miescie? Jest tu na prawie pół milionowe miasto tylko kilka bardzo modnych (i bardzo drogich) butików (wiekszość z tego co wiem w rękach jednej osoby) a ceny-koszmar... zwykła biała koszula od 200 zł! Z chęcią opisze Wam pewną historię, jesli się potwierdzi że to tylko u Nas tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
I nie mówimy o markowych cicuchach projektantów.... Kozaki na poczatek sezonu -od 600-1500 zł. Pod koniec za 400 zl (te za 1000 zł) kupi się już naprawdę spoko... Ale jest tez tu sporo osób dla których zakupy w takim butiku to chyba jakieś zawody lub sposób na kompleksy biora wszystko co leci... Np historia sprzed kilku lat - sezon letni - weszła moda na koturny+ mocno odkryte buty (paski - coś ale japonki )... niewazne podeszwa(koturn)+ kilka pasków - cena 1000 zł. Babka podobno nei zdążyła rozłozyć towaru zanim laski o mało się nie pobiły o te buty ;-) Szczecin to nie jest bogate maisto ale drogie bo blisko granicy - gust tu taki jak wszędzie - różny... Ale to chyba jakieś lokalne nasze jest?? nie ogólnopolskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinekmuminek
domyslam sie o jakich butikach mowisz ( np. na wojska polskiego? bo maxmara i escada to chyba wszedzie ma takie same ceny :) )- tez jestem ze szczecina .. powiem Ci, ze nie wiem jak to wyglada w innych miastach.. ale ceny sa faktycznie wysokie.. wlascicielka sprowadza te rzeczy z wloch i jakos musi na nich zarobic ..ale chyba musi zarabiac sporo bo ceny sa wysokie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itgugylghc
Wojska polskiego, Neipodległości... a te rzeczy we Włoszech kosztują "grosze"... jeżeli można przecenić kozaki z 1000 zł na 200 zl na koniec sezonu (to było jakieś 5 lat temu) - bardzo ładne i pożadne buty!!! nosiłam kilka lat i uwierz mi charytatywnie to nie jest oddawane, zysk na tym pewnie mają. Jeśli coś ci się spodoba polecam zobaczyc na markę i poszukac tego na allegro. Dlatego pytam czy tylko u Nas tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
to oczywiscie ja powyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
Ludzie wogóle chyba nei wiedza o jakich ubraniach i sklepach my mówimy... Nic super nadzywaczajnego. chociaż może i faktycznie to są takie jedyne skelpy w Polsce... W koncu chwaliła sie że bardzo lubi je Kasia Bujakiewicz i Ania pRyzbylska (chyab?). nie wpsomnę jak Panie w J. zachwycały się że takie dokładnie buty kupiła u nich Doda - to miało laskę przekonac do kupna. Odłożyła szybciej niż je wzięła do ręki - styl Dody był jej mocno obcy. sporo jest jednak w nich tandety (jak dla mnei) ale i mozna znaleźć fajna sukeinkę na weselę czy klasyczna koszulę. no i te buty! jak z ciuchami to juz mówiłam na allegro znjadzie się takie same za dużo mniejsze pieniądze - to buty... nigdzie takich taniej nie widziłam.... chyba wogóle nigdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
podnosze bo jestem bardzo ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeciniankatez
Hej,wiesz tez jestem ze Szczecina,ale nie kupuje butow za 1000zl nie dlatego,ze mnie nie stac,ale zal mi...bo wiem,ze za miesiac bede chciala cos innego. Jestem leniwa i nie chce mi sie lazic po miescie (zwlaszcza teraz w taka pogode) wiec ograniczam sie do galaxy. W tych dwoch sklepach nigdy nie bylam ktore wymienilas,byc moze dlatego,ze uznaje to za glupote laski kupuja buty czy spodnie za 1000zl a w rzeczywistosci sa warte 100zl,jak sa przecenione na 400zl to i tak 300% na tym sie zarabia. zreszta dobrze wiesz jakie ceny sa w galaxy w tych dziwnych,niefirmowych a drogich sklepach gdzie wszytko jest zlote a buty na szpilce (ala na stdniowke,bal,sylwestra) co maja dwa paski kosztuje 500zl a IDENTYCZNE w fali kosztuja juz 150zl sory,ale takie ceny robia dla debili :) ja lubie pzeceny,bo wiem ze i tak na mnie zarabiaja,ale jakos lzej mi na duchu ze za sweterek w cubusie dam 99zl a nie 199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
Zgadzam się z osobą powyżej... Ja do tych sklepów tez raczej nei chodze bo to zupełnei nei mój styl ale czasem są tam ładne ubrania np widziałam przepiekną biała klasyczną koszulę - cena 175 zł. od razu odłożyłam na wieszak... zapamiętałam tylko firmę. Przychodze do domu, wchodzę na allegro a tam taka sama tej firmy na licytacji - wylicytowałam za 53 zł + wysyłka. Buty kupuje tez tylko wtedy jak sa juz mega przecenione... albo gdzieś indziej np Fala albo Prestige... nie mówie juz o dziewczynach tam pracujących - mają się za neiwoadomo co bo tam parcują... Ostatnio weszłam do J. bo były przeceny i oglądałam takie zwykle skórzane czarne pantofle - cena po przecenie cos pnad 100 zł - cena bardzo dobra a but klasyczny. Mierzę więc je a panienka w sposób bardzo ordynarny daje znac drugiej żeby mnei pilnować - no litości - ja pracuję w przestizowym miejscu i nawet by mi do głowy nei przyszło - zreszta taka cena... Wkurzona wyszłam... Buty i tak były za małe. Myślę że własnie te ceny to efekt tego że i po tych absurdalnych cenach ludzie kupują czasem w hurcie wręcz... nie wiem czy to nasze jakies lokalne kompelksy??? Ostatnio takie 2 kobiety w wieku 40-50 lat nakupiły butów (pantofle kozaki) na kwotę cos koło 6000 zł - no i ja sie pytam po co az tyle tych par i tyle kasy?? Kiedy to się znosi?? Topik załozyłam po to żeby sie dowiedziec czy tylko w Szczecinie są takie drogie popularne sklepy z wkłoskimi ciuchami - co by o Nas Szczecinianch nei swiadczyło za dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Tez jestem ze Szczecina i ten sam problem.Ciuchy i buty jak juz wloskie to cena kosmiczna.A w tych sklepach o ktorych piszecie to juz w ogole koszmar.Wlipcu szukalam sandalkow na wesele te ktore mi sie spodobaly w w/w sklepioe kosztowaly 400zl a pochodzilam po Fali i znalazalam praktycznie identyczne za 150zl.Ze szczescia az kupilam ekspedientce czekolade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzzzzyyyyyyk
Ja jestem z Łodzi, wiem mniej wiecej o jakie włoskie ciuchy wam chodzi. W Polrosie (Rzgow pod Łodzia) jest pare boksow z wloskimi ciuchami. Ceny- od 200 zl za byle topik. Tandeta nie z tej ziemi, zloto, cekiny, brokaty, ogolnie festyniarskie klimaty Dody i Mandaryny. Z tym, ze tutaj nikt nie rzuca sie na te ciuchy, wisza i wisza czesto po pol roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judy z Narni
A stilago.pl albo BuyVip.pl? to są internetowe outlety z włoska odzieżą i dodatkami właśnie. Można tam trafić na naprawdę duuuuże przeceny. Sa ubrania eleganckie i sportowe, na co dzień i tzw. od święta. Sprawdź, to nic przecież nie kosztuje a a może znajdziesz coś akurat dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrina
A jakich marek te rzeczy są? Fracomina, Yes Miss, Zona Brera, Extasy, itp? Te firmy akurat kojarzę, mam kilka rzeczy z outletu w moim mieście. Te moje są nawet spoko, ale większość rzeczy z tych firm to naprawdę jedna wielka kicha, dżinsy z cekinami, z haftowanymi różami i tego typu kicz discopolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_36
Witam serdecznie, drogie Panie, chciałabym wyjaśnić mity dotyczące włoskiego obuwia i tak, Gino Rossi : Buty Gino Rossi produkowane są w fabryce w Słupsku, tam też znajduje się główna siedziba Gino Rossi S.A. Drogie Panie Venezia : "I.O. Venezia" Sp.j. Iwona Oganowska Wojciech Nachiło ul. Serdeczna 1 04-823 Warszawa www.venezia.pl Jak widać w/w włoskie obuwie, nad którym pieje większość z nas to polskie firmy o włoskim brzmieniu. Prawdziwe włoskie buty to np. buty firmy L'estrosa, Spazio Moda czy Bluzi w 100 % włoskie marki, włoski design, i 100 % made in Italy ... plus rozsądna cena ... heh poniżej cen Gino Rossi i Venezi. Znalazłam taką firmę w naszym kraju, dodatkowo bardzo miła obsługa Pani Ewy, możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 10 dni ; http://www.lestrosa.na.allegro.pl Aśka_36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo dostęp do nowoczesnych materiałów, interaktywnych ćwiczeń pomoże Tobie przełamać nudę i w szybki sposób opanować język włoskiego. Dzięki tej stronie http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 , nauka włoski dla dzieci szczecin jest przyjemna, zabawna i odbywa się poniekąd mimochodem. Zanim jednak zdradzę ci sprawdzony i co najważniejsze działający sposób na szybką naukę włoskiego w domu to chcę napisać kilka największych zalet samodzielnej nauka przez Internet przez które tak wiele osób rezygnuje z tradycyjnej formy nauki na rzecz edukacji online. Nie tracisz więc czasu na naukę skomplikowanych zasad gramatycznych, których przyswojenie trwa bardzo długo - dlatego uczysz się szybko i wygodnie tylko tego co jest ważne i potrzebne. Na co czekasz zapraszam na włoski dla dzieci szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na przykład w Nico włoską odzież. Wcale nie jest taka droga. Mają naprawde bardzo dobre ceny i ubrania renomowanych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×