Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franka3

Czy ktoras z was wie cos na temat tego wozka????

Polecane posty

Gość franka3

ABC Design astro ,bardzo mi sie podoba,maz nawet juz zamowil z inernetu,bo unas niema w okolicy,mysle ze te kolka co ma z przodu ulatwiaja jazde,miala go ktoras z was???Bende wdzieczna za odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka3
czy kolor wózka wywołuje u was wspomnienia z dziecinstwa,,,ja pamietam miałam taki w groszki ,,jakby ktos miał taki to chetnie odkupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kółka z przodu ułatwiają jazdę, o ile śmigasz po świeżo ułożonym chodniku, centrum handlowym itd. Utrudniają jazdę po wertepach, bo nawet choćbyś je zablokowała, to są po prostu za małe by niezauważenie pokonać gałąź strąconą przez wiatr. Wózek dopasuj do swoich potrzeb! A tak z wyglądu jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wozek z abc i firma dla mnie swietna ale zauwaz ze to niemiecka strona i oni maja inne drogi i dlatego inny dizajn jest .wydaje mi sie ze to nie na nasze chodniki i potem bedziesz sciagala kola od producenta!aproboj moze wejsc na strone jakiegos internetowego sklepu i wklepac nazwe moze na nasze drogi tez cos wymyslili.np taki model ale kolka inne.wozek jestladny ale czy dzieckoze spacerowego ci nie wyleci i wygodny.musiszpatrzec nie tylko na wyglad ale i na funkcjonalnosc. powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×