Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolaalallaa

CO ZNACZY KARMIC NA ŻĄDANIE?????????????????

Polecane posty

Gość oolaalallaa

nie za bardzo wiem jak interpretowaz zwrot karmic na żądanie.... karmic gdy dziecko placze??? co znaczy ,gdy dziecko sie dopomina,,?? dopomina czyli co?? dla kogos to glupie pytanie ale nie dla mnie.. nie wiem kiedy moj maly chce jeść... nie placze prawie wogole... płacze przy kapieli i czasem przy przewijaniu nie wiem kiedy potrzebuje jeść karmie go raczej na wyczucie.... nie wiem w jai sposob maly daje do zrozumienia ze jest glodny... a jakwasze dzieci daja zanc ze chca jeść?? płaczem, krzykiem czy jakos naczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek
olaalaaa nie martw się, że nie płacze za wiele i nie wiąz tego z zamartwicą, z którą się urodził. W niedługim czasie nauczysz się odrózniać płacz ze zmęczenia od płaczu głodowego. Płacz głodowy jest bardziej intensywny, głosniejszy, a na zmęczenie taki bardzij kwilący. Jesli nie płacze za wiwlw, to pop rostu co 1-1,5 godziny przystawiaj go do piersi na chwilę i sprawdzaj czy się przysysa, jak głodny to zje i już A w ogole to spokojnie, nie zamartwiaj się tak wszystkim, tylko daj sobie na luz, wtedy poczujesz co Ci powie instynkt, a Twoje dziecko będzie spokojne i zadowolone, powaznie, wiem co mowię ;) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko płacze różnie :) w zależności czego potrzebuje. Jeżeli karmisz na wyczucie to właśnie o to wyczucie chodzi :) To instynkt. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
po prostu jak woła,czasem dziecko chce tylko possac cyca wcale nie bedąc głodnym więc wtedy tez bedzie płakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×