Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sianko

Jaka jest z ta tempka.Prosze o pomoc doswiadczone

Polecane posty

Gość sianko

Dziewczyny napiszcie jak jest z ta tempka Jaka jest w czasie cyklu.Jaka jest gdy jest gdy jest owulacja i jaka po i czy po niej mozna poznac ze jest sie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbkaDIAMENTU
o mamo-tempka-ale słówko...żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
wszystko zalezy od organizmu-trzeba sie poobserwowac! w poczatkach ciazy moze byc wyzsza ale nie jest to regola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajlamka
a na naukach przedmałżeskich nie mowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
do dalajlamka No wlasnie temat temperaturki jak byl to ja bylam na wagarach Wiec teraz sie dopytuje bo tu czesto o tej tempce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle w pierwszej połowie cyklu temperatura jest normalna, a więc wynosi około 36,6°C. Tuż przed owulacją spada o 2 – 3 kreski, do 36,3; 36,4°C. Ten spadek nie zawsze jest zauważalny! W drugiej połowie cyklu, to jest po owulacji, gdy ciałko żółte zaczyna produkować progesteron, temperatura podnosi się o 3 – 4 kreski, do 36,9, a nawet do 37,2°C. Gdy dochodzi do zapłodnienia to podwyższona temperatura może, ale, jak zauważyła jedna z kobiet tu piszących NIE MUSI się utrzymać. Jeżeli podejrzewasz ciążę to poczekaj do dnia oczekiwanej miesiączki i testuj. Wbrew pozorom nie zawsze łatwo jest zajść w ciążę. Kobiety są delikatne i najmniejszy stres może (ale nie musi) przesunąć owulację lub nawet ją wstrzymać. Sama się o tym przekonałam planując 4 dziecko. Okazało się, że musiałam na tą ciążę naprawdę zapracować (i nie piszę o łóżku). Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
Lipenka dziekuje Ci bardzo za rozwianie moich watpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×