Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aannggeellaa

Która lokówko-suszarka najlepsza?

Polecane posty

Gość aannggeellaa

Jest ich tyle, ale chodzi mi o te lepsze, nie te po 20 zł. Jakie macie, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
a dzięki też właśnie się zastanawiałam nad nią, te reklamy to jednak mącą w główce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaak
ja posiadam rowenta cf8032, jest super, ma kilka końcówek polecam! kupiłam ją za 170 zł ale w internecie znalazłam nawet za 123zł. buuu a ja tak przepłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Wiem jaka masz ,taka czarna z wlosiem.Mysle,ze moze byc dobra bo nie ma tych wstrtnych plastikowych koncowek,tylko z wlosiem i nie ma obracanych samoistnie szczotek,wiec moze akurat nie placze wlosow jak brush.Ja mysle,ze jesli komus zalezy na podniesieniu wlosow u nasady i na wypropstowaniu ich to najlepsza jest okragla szczotka i suszarka,bo zeby uprostowac wlosy trzeba je mocno wyciagnac,a lokowka tego nie zrobi.Chyba ,ze zalezy Ci na lokonach:) widzialam w media markt takie okragle szczotki za 29 zl z profesjonalnej firmy fryzjerskiej Vidall sasoon.Mam z tej firmy prostownice i jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
no właśnie do prostowania i podniesienia potrzebuję, bo tak ze szczotką i suszarką to się strasznie męczę, ręce bolą . Jak bym miała 3 ręce to spoko;-) ale myślisz że lokówką nie osiągnę takiego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
ten link podejrzanie wygląda nie będę klikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Nie klikaj tam wyzej, bo to wirus jakis.JA fryzjerka nie jestem,ale wydaje mi sie,ze porobisz sobie na wlosach takie jakby grube loki,im mniejsze pasmo wlosow wezmiesz tym skret bedzie mocniejszy.Do prostowania tylko szczotka i suszarka.Wiem jakie to wkurzajace,bo sama tak robie,a na koniec doprostowuje,wgladzam prostownica Vidall Sasson za 230 zl,kupilam w media markt.Jak ide do fryzjera raz na jakis czas,ale do dobrego,to jescze w zyciu nie widzialam,zeby ktoras z Pan prostowala czy podnosila wlosy suszarko-lokowka.Zawsze szczotka plus suszarka.Moja siostra ma ladne dlugie wlosy,ale przyklapnieta i bez ulzoenia nie nadaja sie do wyjscia.Tylko szczotka plus suszarka ladnie je podnosi u nasady i wygladza,ale tak naturalnie,bez efektu przylizania prostownica.Czesto jej modeluje wlosy i wiem jak sie meczy z ta szczotka i dlatego chcialam kupic te Rovente,ale bym sie nadziala masakra.Zrezygnowalam wiec z zakupu jakielkolwiek szczotki, bo Ja zadowala tylko efekt push up na wlosach, a zadna z dostepnych suszarko-lokowek tego nie zdziala.Reklama roventy i mnie zbalamucila.Oszusci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Sorki za bledy i interpunkcje, ale szybko pisze.Mam nadzieje,ze sie wyczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
Dzięki czikulinka;-) będę się musiała zastanowić nad tym, szkoda, że nie mam tej 3 ręki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Ehehe a myslisz ,ze mi nie odpada jak swoje wlosy 3 na krzyz probuje ogarnac? Ale i tak najlepsze jest to jak musze Tej mojej siostrze push upowac o 5 rano przed uczelnia -Jej wlosy sa do pasa, bo Ona musi umyc rano,tak Jej sie tluszcza,heheh. Moze dobrym sposobem jest kupienie tej szczotki vidall sasson w media za 29 zl,a potem doprostowanie prostownica.Wtedy ladnie sie trzyamja,a u nasady sa podniesione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy myślicie że ta prostownica to naprawdę jest dobra czy to tylko ściema reklamowa :) ?? napiszcie co o tym myślicie bo się zastanawiam nad kupnem ale obawiam się że to może być bubel... http://allegro.pl/item280818519_profesjonalna_prostownica_eurolux_75wat_1517.html zastanawiałam się jeszcze nad tą ale ta jest droższa. http://allegro.pl/item280734991_prostownica_ceramiczna_pelna_opcja_wyposazenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaakk
Raczej ta druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz...też myślę że ta druga jest lepsza,może i droższa ale lepsza droższa i działająca jak trzeba niż tańsza a bubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaakk
no i opinie dziewczyn o tej drugiej są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie opinie na allegro na temat tych prostownic są dobre :) a cena jest taka w miarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Ja z doswiadczenia wiem, ze wszystko zlaezy od wlosow, mialam w swoim zyciu 2 prostownice Philipsa za 270 zl i Vidalll Sasson za 230.Obie ladnie prostowaly wlosy, z tym ze ta z Philipsa mi zaniemogla,wylacznik przestal dzialac.Poczatkowo mialam taka za 30 zl.Masakra, co robila na mojej glowie,wlosy naelektryzowane,zero efektu prostowania.Celowo napisalam na mojej glowie, bo znam osoby,ktore maja prostownice za 30 zl i sto razy lepiej i na dluzej uprostowane wlosy niz ja.Ja osobiscie nie kupilabym zadnej z tych ze wzgledu na to,ze moje wlosy niestety preferuja te drozsze:( .Najlepiej to sobie pozycz od jakiejs kolezanki,wyprobuj i kup taka sama, jesli bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam właśnie problem że ja mam naturalne nie farbowane włosy i jak np. pożyczam od koleżanki prostownice to straszecznie mi się włosy elektryzują -ogólnie mi się elektryzują od byle czego ;/ - i to prostowanie mało daje wtedy..a ta do której link wkleiłam niby nie elektryzuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Ale wiesz na allegro to mozna wszystko ubarwic,zeby klijenta przyciagnac.Jak Cie sie elektryzuje, to chyba najlepiej jak sobie kupisz jakas okolo 150 zl z jakiejs lepszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Najlepiej idz do Media Markt ,jak juz pisalam Kolezance wyzej,tam sobie podotykasz, poogladasz dokladnie, ceny porownasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie znasz jakieś powody dla którego włosy się elektryzują ? bo ja nie mam pojęcia a elektryzują mi się strasznie...przebiorę bluzkę i już mam całą twarz oblepioną włosami ;/ a używam normalnych szamponów...timotei,garnier, myje kłaki co dwa ewentualnie jak mam mało czasu trzy dni a nie przetłuszczają mi się jakoś strasznie szybko ...mam zdrowe włosy i nie wiem czemu mi się elektryzują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
mycie wlosow zbyt goraca woda przebywanie w suchym pomieszczeniu uzywanie szczotek metalowych lub plastikowych zbyt bliskie trzyamanie suszarki przy wlosach jak suszymy niedokladne wysuszenie wlosow i wyjscie na zimne powietrze nakrycia glowy zbyt goracy strumien powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
zby bliskie trzyamnie suszarki jak suszymy- to bylo wybitnie madre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Jej chyba chodzilo o prostownice, a nie o lokowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli tak to może i ...albo po prostu allegrowicz chce szybko się pozbyć albo dzień dobroci dla fryzjerek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Heheeh chyba chce sie pozbyc, bo firma dobra,a cena faktycznie smieszna :). Czytalas o tej mojej? Z mikrokrysztalkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop...fajna fajna :) na pewno jest bardzo dobra..trochę droga jak na mój budżet no ale skoro tylko kosztuje dobra prostownica to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Ja zeby uzbierac na swoja w mc don. sie zatrudnilam na 2 miesiace:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×