Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aannggeellaa

Która lokówko-suszarka najlepsza?

Polecane posty

Gość _ines_
a co myślicie o Remington As 1201?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta brush active 1000
mam.polecam..jest suuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta brush active 1000
a jesli myslisz o prostownicy to polecam Braun Satin Hair-rowniez mam i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkala
Dobry wybór, wszak nie ma to jak dobrze ułożone w loki włosy dla każdej z nas, kobiet. pozdrawiam Lila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkazklasa
Nie ma to jak ułożone włosy tak jakbyśmy tego pragnęły:) Moja lokówka się powoli kończy, także jestem na kupnie też, ale to dopiero po świętach teraz za dużo mam wydatków hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkazklasa
do elauska: fajna cena, nie odstrasza a ma sporo dodatków jak na takie progi cenowe- no cóż jak już napisałam, dopiero po świętach:)) tym czasem idę spać, kiedyś trzeba, koniec nocnego siedzenia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ledewka
A jak obecnie jest z dostarczaniem zakupionego towaru do kupującego? Chodzi o terminowość oraz bezpieczeństwo przesyłki- ktoś udzieli mi na to odpowiedzi? Bym była bym wdzięczna bardzo z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajronkaa
2-3 dni robocze z tego co pamiętam jak zamawiałam. Towar zamówiony odbierałam osobiście w jednym z paru punktów jakie są wyznaczone wiec bezpieczny także był w drodze powrotnej hehe:) pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Ja nie potrafię układać włosów i nie mam na to czasu, dlatego też zastanawiam się na zakupem takiej suszarko-lokówki która pomoże ułożyć ładne fale i zwiększyć objętość włosów. Zastanawiam się na taką z remingtona z wieloma końcówkami http://bit.ly/oZDz3N Ktoś może używał jak się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie lubię firmę Roventa, ale z lokówko suszarek też spoko jest firma Bosch. Ten model mi się strasznie spodobał bo ma bardzo fajną szczotkę: http://tnij.org/roventa a poza tym posiada funkcję Ionic, która zapobiega elektryzowaniu się włosów i pozostawia je lśniące i gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaGraz
Szczotka obrotowa Rowenta to dobry wybór uważam. Ja od pewnego czasu mam i użytkuję model http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Hair-Care/dryers-curlers/Brush-Activ-Nano-Smart-CF9421.aspx Jest tak dobra, jak jej parametry na stronie. Nie jest tania, od razu uprzedzam, ale przynajmniej wiesz czego używasz i na pewno będziesz zadowolona. Jest to model z górnej półki i takie tez daje uważam efekty. Praca jest szybka i niezawodna. Skraca czas pielęgnacji i to znacznie, dlatego też jest to dobry zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sprzety taniej można kupić przez dziobacz.pl ;) zgłasza się co się chcekupić i czeka aż się zgłosi więcej chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to włosy mam długie, taka lokówko-suszarka super się u mnie sprawdza. Kupiła też Rowenty na electro.pl i to jeden z najlepszych wyborów. Włosy szybko wysychają i można je raz dwa wymodelować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Jak dla mnie Babyliss 2736E najlepsza. Fajnie wygładza włosy, jak suszenie na szczotce u fryzjera. Ja nie lubię zbyt mocnych loków, więc takie ładne fale nią robię. Do tego jeszcze obraca się w dwie strony, więc nie ma problemu ze skrętem włosów w okolicy twarzy. Same wiecie jakie to wkurzające jak włosy się kręcą na twarz, a nie od twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z babylissa, w mojej jest nawet nakładka i szczotka prostująca, także z prostownicy nie muszę korzystać. Uniwersalna bardzo i ma jonizację, włosy się potem puszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie babyliss AS551E z funkcją jonizacji, przez co włosy się tak nie elektryzują i są miękkie po suszeniu. W zestawie są dwie końcówki, żeby jeszcze wygodniej stylizować fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gercia44

są tu posiadaczki babyliss as510e ?? Chcę kupić mamie na dzień mamy, jest teraz w euro fajna promocja na ten model, dużo taniej można kupić ,promocja krótka,  cena prawie połowę tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty qqq

akurat tego modelu nie mam, ale używam podobnego, widzę że i mój jest prawie 100 zł tańszy, bierz na pewno będziesz zadowolona, bardzo łatwo się tą lokosuszarką ukłąda włosy, nie wciąga ich, używam do moich półdługich włosów, ładnie wygładza włosy i na pewno jest przyjaźniejsza dla włosów niż prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja kupiłam właśnie babyliss creative AS510E, to chyba nowa linia, chociaż trochę pozytywnych opinii już widziałam. No w Euro mają je teraz w promocji -30%, żal było nie skorzystać ;) Po pierwszych testach jestem jak najbardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Mam babyliss tylko, że model as540e zdecydowałam się na niego ze względu na różne wymienne końcówki, które umożliwiają mi dodatkowo wyprostowanie włosów bez korzystania z dodatkowych sprzętów. Ale ta loko- suszarka jest bardzo dobra, robi ładne loki i one są przede wszystkim trwałe, włosy nie są napuszone i nie elektryzują się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×