Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

życzenia świąteczne

Polecane posty

Mój pierwszy rok na kafe dobiega końca.... Z okazji nadchodzących Świąt chciałam podziękować wszystkim za miłe towarzystwo i rozmowy na tematy poważne i te niepoważne też... Chciałam też życzyć: Staraczkom – aby zaszły Dietującym – aby schudły Nałogowcom – wytrwałości w rzucaniu Maltretowanym i stłamszonym – aby wreszcie umieli powiedzieć NIE! Tym co nie umiały przecztać ulotki na opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych i zaszły, nawet w niechcianą ciążę – aby dziecko wniosło w ich życie dużo radości i miłości Nieszczęsliwym – radości Samotnym – kogoś, kto z nimi tę samotność podzieli Erotomanom – sexu, sexu i jeszcze raz sexu Nieszczęsliwym w małżeństwie – szybkiego rozwodu i pełnej uciech wolności Pesymistom, w tym sobie – wiary w to, że gdzies kiedys rozbłyśnie ta jasniejsza strona Chorym – efektowych kuracji Moderatorom – aby mieli z nami jak najmniej kłopotów. I dawali jak najmniej banów ;) Niektórym – zeby ich szlag trafił, bo nawet w święta nie umiem wybaczać Wszystkim – więcej luzu Kiedy napotykace na ironię – więcej luzu Kiedy ktoś daje wam wędkę zamiast rybki – WIĘCEJ LUZU!!!! Tego, żebyśmy zawsze, zarówno tutaj jak i po tej realnej stronie potrafili otwarcie mówić co nas cieszy ale też boli, smuci i wkurza – nie kryjąc się za pomarańczopwym woalem anonimowości. Specjalne całusy w posladki dla EKKM – owców i Wykrzykników! I dużo dużo szczęścia! 😍 A to dla Was :) http://www.elfyourself.com/?id=1554033439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklaaaa
A ja powiem krótko, życzę wam Wesołych Świąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie, jedno bym zmieniła: Chorym – efektowych kuracji może raczej efektywnych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda po obiedzie
sie czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co racja to racja coś mi nie pasowało w tym wersie :O mogłam po prostu napisać chorym - zdrowia i tak cud że zrobiłam tak mało błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie uznałam wcale tego za błąd :), mogą być i efektowne kuracje, a jakże. Niech lepiej będzie jednak po prostu, zdrowia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris----> Dzięki!!! Ja też ci życzę wszystkiego dobrego czego tylko chcesz a także żeby Ci się chciało chcieć tego czego (na razie) jeszcze nie chcesz :) 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Drypcia
Spokoju Świetego, stołu lekkostrawnego, prezentu wymarzonego, zdrowia dobrego, współmałżonka znosnego, dziecka zadowolonego, dla wierzących i nawet ateistów błogosławieństwa Bozego, czyli po prostu wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Drypcia
Od Babci Drypci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×