Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maagdziiaa

Wyniki testu na tolerancje glukozy

Polecane posty

Gość Maagdziiaa

Napiszcie proszę jaki był Wasz wynik po obciążeniu. Ja po godzinie po wypiciu 50 g glukozy miałam 144 a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloo
ja miałam 80 i lekarz mówił ze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób badanie z 75g glukozy
takie badanie przesiewowe potwierdzi czy wystepuje u ciebie nietolerancja glukozy czy cukrzyca ciazowa. jak porwierdzi nietolerancje lub cukrzyce udasz sie do diabetologa- dieta, glukometr, moze insulina... nie martw sie ja mialam 167 wynik a do 140 jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla222
zrób badanie z 75g glukozy- ja mam takie same wyniki, po 50g glukozy-167, a po 75 g-148, do lekarza idę po świętach i strasznie się martwię czy to cukrzyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla222
Wiem że to głupie pytanie, ale jak myślicie czy to cukrzyca?jestem w 29 tc i strasznie się martwię o córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamaaa
Ja też jestem w 29 tc! I też sie boję o mojego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla222
a jakie masz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiia
Ja miałam 110 i byłam po śniadaniu, tez mi się wydaje, że norma jest do 140, więc tylko nieznacznie masz przekroczoną, musisz zapytać lekarza, ale wg mni enie jest to żadna cukrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób badanie z 75g glukozy
75g robi sie zawsze na czczo, wiec jesli przekroczy 180 - to jest cukrzyca, mi po 75g wyszło ok 170 i to jest klasyfikowane jeszcze jako nietolerancja ale jestem blisko granicy z cukrzyca. nie musze brac insuliny , ale codziennie mierze poziom cukru glikometrem. oczywiscie zero słodyczy, mało weglowodanów,slodzone jogurty tez odpadaja - koszmar bo ja w ciazy uwielbiam słodyczno ale jak trzeba to trzeba. co 2 tyg jestem w poradni diabetologicznej. grozne jest to w pierwszym trymestrze ale teraz juz nie tak bardzo (jestem w 37tc) jedynie dziecko moze byc duze i ciezki porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób badanie z 75g glukozy
tzn. glukometrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×