Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OjejkuAle..

CZY WY TEZ TAK MACIE ???

Polecane posty

Gość OjejkuAle..

Od porodu minelo juz cztery miesiace, ale opieka nad dzieckiem, dom i inne, bardzo przyziemne obowiazki zajmuja wiekszosc mojego czasu. Nie mam kiedy przeczytac dobrej ksiazki, wyjsc do teatru, kina, opery ... Moge na jakis czas zapomniec o nartach, snowbordzie, nurkowaniu ... I wlasnie ... Kiedy spotykam sie ze znajomymi, poza sprawami zwiazanymi z dzieckiem nie mam o czym opowiadac !!!! Katastrofa normalnie !!! Zawsze mialam milion opowiesci, ktore przytrafialy mi sie w moim intesywnie przezywanym zyciu. A teraz ??? Wstydze sie normalnie ludzi ... Onie wszyscy cos wsominaja, smieja sie, a ja mysle o nastepnym karmieniu, czy kolka sie pojawi, czy musze zajechac i kupic pieluchy czy moze do jutra mi wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to samo miałam zapytać
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta rada. Przestań karmić, zaangażuj opiekunkę na pół etatu i działaj sobie jak wcześniej. Gdy wyjeżdżamy na nurki, bierzemy małego i nurkujemy po sobie, gdy chcemy razem, zostawiamy dziecko z opiekunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak najbardziej normalna i wiekszosc młodych mam to przezywa tylko mniejszosc sie do tego przyznaje...:) nic sie nie martw dzidzia bedzie rosła i temtow bedzie przybywalo ....i zycie bedzie wracalo do normy .Kazda mama musi przejsc te atapy kiedy jest niemowle i swiat sie kreci wokoł kupek ,zupek i pieluch ale potem ono rosnie i sa juz inne tematy ...i problemy .Tak ze delektuj sie ile mozesz tymi chwilami z pozoru nudnymi i nic niewnoszacymi bo one szybko umykaja a dzieci szybko dosrastaja i nas coraz mniej potrzebuja ... Wiem co mowie moja cora ma juz 9 lat a dopiero zmienialam jej pieluszki i cierpialam na baby blues :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ale my jak chcemy byc tylko dla siebi zostawiamy synka z babcią my idziemy na basen a babacia rozpusza synka ja tez tak miałm na poczatku że nigdzie nie wychodzimy nie wyjeżdzamy i moja mama zaproponował dajcie Beniamina w jedziedzie na weekend i wszytko doszło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie narzekam. mowie duzo o dziecku mysle o nim non stop ale staram sie tez miec inne tematy z kolezankami.mam czas na czytanie ksiazki -jak mala pojdzie spac. mysle ze problem jest tylko w tobie. wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×