Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poważny problem

błagam pomocy

Polecane posty

Gość Vika77ie
To tylko w Polsce nadal traktuje sie kobiete siedzaca w domu jak lenia,w kazdym innym europejskim kraju to full-time praca,a do tego 4 dzieci,pomysl na dodatkowa praca dla tej pani to idiotyzm i prawdziwe dozynki kompletnie bez sensu,natomiast rozwijanie dodatkowego hobby,poznawanie nowych ludzi jest tu jak najbardziej na miejscu.Sama mam podobna sytuacje z tym ze nie mieszkam w chorej Polsce i nikt nie wiesza na mnie psow za to ze mam swoj czas tylko dla siebie,znajomych i sprawy w ktore nie wkrecam mojej rodziny.Tu juz dawno psychologowie stwierdzili ze kobieta zajmujaca siebez przerwy domem czesto choruje na depresje,wiec jest rzecza wrecz konieczna zeby miala swoje zajecia poza domem...moze grupa aerobiku,jogi???goraco polecam,jesli sama bedziesz szczesliwa zobaczysz ze wokol ciebie atmosfera rowniez sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletee
A kto ci kazal narodzic tyle dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj sie
A co cie to boli??? ma dzieci tyle ile ma,stac ja na to,a tobie nic do tego.Jak chcesz w imie tego mozesz sie wysterylizowac. Do Amanta wszech...Daj sobie luz,czlowieku,czytam twoje wypowiedzi i jeszcze nie znalazlam w nich nic co mogloby sie przydac ktorejs z osob proszacych o porade lub pomoc,jestes zgorzknialy i wredny i zupelnie jakbys czerpal radosc zycia i energie z dop...dalania innym.To chore,idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaallalalala
Wiesz co, na innym topiku (smutne ale prawdziwe) stanęłam w gorącej obronie kobiety z dzieckiem 2 lata po ślubie, która chce odejść od szmacącego ją męża. Ale tobie powiem, że zmanierowana pinda z ciebie i tyle. Tańczyć ci się chce i mąż za mało okazuje uczucia. Boshhhhh.... Nie takie problemy mają ludzie. Zrobiliście sobie czworo dzieci, ty nie masz gdzie się podziać, nie masz pracy, doświadczenia i tak dalej. Po prostu masz nasrane w głownie, sądząc, że o ot tak, odejść z czwórką dzieci i znaleźć sobie uroczego pana, z którym będziesz chodzić potańczyć. Zastanowiłaś się, jak na to zareagują dzieci i jak drastycznie zmienisz poziom ich życia? Jesteś przykładem tego, że jak życie nie daje w dupę, to się przewraca w głowie. Skończą ci się zakupy kredytowane przez tego niedobrego męża i piękny dom. Wytłumacz to dzieciom, dlaczego mają się przeprowadzać, zmienieć szkołę, zaakceptować innego pana i pożegnać się z ciuchami i gadżetami. POwiem ci tyle: jak cię dupa az tak swędzi, poczekaj u licha jeszcze 5-6 lat, jak te dzieci pójdą chociaż na studia i może wtedy funduj im trzęsienie ziemi. A tak w ogóle to przechodzisz kryzys 40-tki. Jak widać babom też odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepka
nareszcie konkretna wypowiedz , a nie sranie w banie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGiiigia
Może idź do pracy. Nawet na pół etatu. Poznasz nowych ludzi inaczej spojrzysz na wiele spraw. Znajdź sobie jakieś zajęcia np aerobik, joga, cos co cie interesuje. Twoje samopoczucie może byc spowodowane tym, że siedzisz w domu i nie spotykasz sie z ludźmi. Nie zrzucaj winy tylko na męża za swoje samopoczucie. Sama coś zdecyduj, wyjdź do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla ciebie fajne zajęcie. Biznes związany z perfumami www.sayint.eu. Fajny sposób na nowe kontakty i przyjemne znajomości. Jakby co, pisz na zamow.say@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on zauważy że się pani obwinia to będzie gorzej. Pani potrzebuję miłości od Maryi , niech tylko pani o nią poprosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×