Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość aga25_
w tabelce mogą być wszyscy którzy chcą mieć dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, a Tula naniesie poprawki ona lubi te rzeczy a i pewnie ma gotową ;) Ja bylam w gościnie u sławnej dziedziczki fortuny ( P.Hiltonowny)Hurghada.A kupiłaś egipska viagrrreee? Jesli nie to wracaj!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
ja tez lubię takie rzeczy;) ale nie mam ostatnio czasu, kurcze miałam się uczyc a siedzę na necie już ponad godzinę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Bejbisie :) No u mnie juz lepiej (naprawdę LEPIEJ, a nie lepiej nie mówić). Zaraz Wam tabeleczkę wstawię ;) JLo - jak samopoczucie?! Hasło widziałam - wdechowe! Powiem Ci, że ciąża służy Twojej twórczości :D Aaaa... Bysia i Ivoon - wiem, że późno przydreptałam dzisiaj, ale może znajdzie się jeszcze jakaś kaffka dla mnie i kawałeczek (nisko-)kalorycznego ciacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskokaloryczne????????????????????? Tula coś ty!!!! Ciąża leci na tłuszczyk :) wcinaj wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo... ja Ciebie proszę... przez ostatnie trzy miesiące to ja już przytyłam... i już więcej bym nie chciała :P ale jak mówisz, że leci na tłuszczyk, to zmienia postać rzeczy! przepraszam, czy któraś z Was ma WYSOKOKALORYCZNE CIASTKO dla mnie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, mam tę tabeleczkę dla Was!!!! :D Aga_25 jak dobrze wiedzieć, że Ty też jesteś \"tabelkowa\" i \"lubisz takie rzeczy\" hi hi :D Ula!!!! Gratulacje!!! Fajnie, że się dopisałaś :D Dziewczynki, to podajcie miasta/rejony no i SZCZĘŚCIARY - wpiszcie terminy :D STARANKI :D NICK.................LATKA.........MIASTO.......... IL CYKLI Aga...................24..............>???>>????>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - komputer mądrzejszy od człowieka :D no, próbuję jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI :D NICK.................LATKA.........MIASTO.......... IL CYKLI Aga...................24..............???.................3 Bysia.................30..............Waw...............2 Ivoon.................31..............???.................1 Tula...................32..............Waw...............2 DeeDee22............26..............???................2 JLo74.................30...............Podlasie..........2 2w1 – FASOLINKI :D NICK............LATKA......MIASTO..........IL CYKLI....TERMIN PORODU Ula122.........28............????????...........1................ ?? Emsy...........27............???????...........2................ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................LATKA.........MIASTO.......... IL CYKLI Aga...................24..............???............... ..3 Bysia.................30..............Waw............... 2 Ivoon.................31............Katowice............ ..1 Tula...................32..............Waw.............. .2 DeeDee22............26..............???................2 JLo74.................30...............Podlasie......... .2 Tulaaaaa mój Misiek cale rano zeżarł ;( ale jutro upiekę tanie pyszniutkie z sokiem Kubuś...odlotowe jest :D idę zaraz na imprezkę...przyjaciółka ma urodzinki więc idę się makeupować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
i znowu mnie nie ma w tabelce:(. Tula a prosiłam zebyś o mnie nie zapomniała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
STARANKI NICK.................LATKA.........MIASTO.......... IL CYKLI Aga...................24..............???................. 3 Bysia.................30..............Waw.............. 2 Ivoon.................31..............Katowice........ 1 Tula...................32..............Waw............. 2 DeeDee22............26..............???................ 2 Kali84.................24..............Gorzów.......... 1 JLo74.................30...............Podlasie......... 2 2w1 – FASOLINKI NICK............LATKA......MIASTO..........IL CYKLI....TERMIN PORODU Ula122.........28............????????..........1........ ........ ?? Emsy...........27............???????...........2........ ........ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane już jestem, oczywiście już wlewam kaweczke, parze herbatki dla JLo i Uli ;-) Super tabeleczka i powiem szczerze, że bardzo się cieszę że mam Tule blisko siebie ;-) A z tym tyciem to dajcie spokój. Przed ciążą ważyłam 47 kg a w ciąży przytyłam uwagaaaaaaaaaaa 29 kg :-(. Ale jak urodziłam potrzebowałam trzech miesięcy żeby pozbyć sie zbędnego balastu. Tak naprawdę to cycochy najwięcej ważyły ;-) DD A co to za ciacho z tego Kubusia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
hi!!!!pozdrawiam wszystkie poczatkujace!!mam mame pytanko-czy ktoras z was bierze luteine na poczatku ciazy!!///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI NICK.................LATKA.........MIASTO.......... IL CYKLI Aga...................24..............???............... .. 3 Bysia.................30..............Waw.............. 3 Ivoon.................31..............Katowice........ 1 Tula...................32..............Waw............. 2 DeeDee22............26..............???................ 2 Kali84.................24..............Gorzów.......... 1 JLo74.................30...............Podlasie......... 2 2w1 – FASOLINKI NICK............LATKA......MIASTO..........IL CYKLI....TERMIN PORODU Ula122.........28............????????..........1........ ........ ?? Emsy...........27............???????...........2........ ........ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale musiałam zmienić ta dwójke na trójkę. jakoś tak leppiej :-) juz więcej nie będe tykać ;-( Tylko Tule poproszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
u mnie wpisz podkarpacie, mam najwięcej cykli to jestem weteranką staranek:P a JLo to chyba fasolinka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
a nie pomyliłam się Bysia idzie ze mną łeb w łeb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
a kiedy się wybierasz do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadążam na wami dziewczynki, nie ma mnie w dzień, wchodzę wieczoram a tu już 3 strony zapisane! dobry wieczór ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
wiem coś o tym , ja sama jak wróciłam z pracy właczam kompa a tu czytania a czytania;) no i kawka ciasteczka a mnie to wszystko ominęło:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
no właśnie nie było mnie tylko kilka godzin a tu tyle czytania i jeszcze kawka i ciasteczka a dla nas nic nie zostało:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×