Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość J.Lo74

Witam wszystkie dziewczyny,które rozpoczną ciążowe staranka z początkiem Nowego 2008 Roku! Pdzielmy się wspólnie swoimi planami,radością i smutkiem!Wymieńmy spostzeżenia i podzielmy się swoją wiedzą z innymi! Kto jest za?!Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona ola
Właśnie myśle czy już bym mogła zacząć się starać o bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
nikt więcej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja też sie pisze na nowy rok :D własnie zaczęłam nowy cykl, niestety nie udało się tym razem :( zyczę powodzenia, sobie też :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Ja przekonam się w Nowy Rok czy mi się udało:) Także życze powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
up...up...up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dopisuje sie do topiku :-) Od tego miesiąca zaczynam z mężem starania:-) Ciekawe jak bedzie, czy sie uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Witaj DOPI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
narazie jest nas 4 moze ktos jeszcze planuje bobasa w nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_82
Witam, 4 m-ce temu rozpoczęłam starania i jak na początku myślałam ze wszystko pójdzie gładko, tak sie rozczarowałam - do tej pory nic a ponadto podejrzewam że szybko sie nie uda. Obserwacja cyklu, mierzenie temperatury, testy owulacyjne i coraz gorsze rokowania - ale to mój problem. Wam życzę powodzenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Podobno im bardziej chcesz tym bardziej nie mozesz:( Cztery cykle to jeszcze nie tak duzo wiec sie nie zalamuj i odgoń czarne myśli w Nowym Roku z pewnością ci się uda-wierze w to i tobie takiej wiary także życze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie staram o dziecko, w listopadzie ni wyszło, w grudniu jeszcze nie próbowaliśmy, ale jakoś nie wierzę że się uda więc pewnie będą staranka w następnym roku życze wszystkim powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
:)Napewno nam się uda!:) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała myszka świateczna
życzę Wam z całego serca aby sie udało tylko się nie załamujcie bo ja starałam się 1,5 roku i im bardziej czekałam tym było gorzej gdy odpuściłam to się udało mam 6 miesięcznego synka i życzę Wam tyle samo radości co ja mam z moim maluszkiem :):):) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia82
witam:! Ja właściwie już w zeszłym miesiącu rozpoczęłam starania i mam nadzieje że z początkiem Nowego Roku się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Świetnie że mamy takie wsparcie wśród internautek! PRZYSZŁE MAMY ŁĄCZCIE SIĘ-nie tylko na święta!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kochane życzę wesołych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i oby w przyszłym roku wśród nas był upragniony maluszek! Trzymajcie się 🌻 Fajnie że dołączają się kolejne dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kochane życzę wesołych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i oby w przyszłym roku wśród nas był upragniony maluszek! Trzymajcie się 🌻 Fajnie że dołączają się kolejne dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja wiem że najlepiej o tym nie myśleć i po prostu się kochać :) tylko to nie jest takie proste choć staram się ja również mam nadzieję że za rok będziemy już ze swoimi dzieciątkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.LO74
W Dniu Bożego Narodzenia szczęścia,zdrowia,powodzenia. Niech się mnoży dostatek,spełniają zamiary. Niech nagrodzi ROK NOWY w czym zawiódł Rok Stary! tego życze wszystkim dziewczynom z tego topiku i nie tylko z tego...:D Będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie swiety mikolaj ale gwiazda
wesolych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
kto juz wstal od stolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newiss ja wstałam :-) w tym roku niczego sobie nie żałowałam-czuje się najedzona i szczęśliwa hihi!! No i ostro zabrałam sie za płodzenie dzidziusia:-) Tak mi fajnie trafiło ze akurat w Święta mam dni płodne :-) Trzymajcie sie dziewczyny i owocnej nocy życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam teraz dni płodne:) ale trochę się martwię bo oprócz śluzu mam krwawienia i ból jajnika :/ choć myślę to jest wszystko ok bo zawsze tak miałam, ale teraz zaczynam sobie myśleć że może to wskazuje że jednak coś jest nie tak i dlatego nie mogę zajsć w ciążę:( a jak wy macie?? śluz płodny jest czyściutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a mówiłas o tym lekarzowi?? Ja pierwszy raz słysze żeby podczas dni płodnych było krwawienie ( a może masz nadżerkę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Witam dziewczyny!Ja tez juz wstalam od stołu i teraz mam słodkie lenistwo:) Ja coś tam kiedyś słyszałam o plamieniu w dni płodne ale nie pamiętam dokładnie:( dopi życze owocnej nocy :Da i dla reszty też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Do aga25_n myśle ze nie musisz sie martwić takie krwawienie może wystąpić .cytuje.... " Istnieją jeszcze inne dodatkowe objawy, które towarzysza jajeczkowaniu. Niektóre z nich występują u jednych kobiet a niektóre u innych. Są to: napięcie piersi, wrażliwość brodawek; ból w podbrzuszu, po jednej lub po drugiej stronie, zwany bólem owulacyjnym plamienie owulacyjne, objawiające się pojawieniem w śluzie niewielkiej domieszki krwi. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo74 chyba mam wszystkie objawy ;) a kłuje mnie w lewym boku okropnie:( co do nadżerki, wydaje mi się że krwawiłabym ciągle a nie tylko w dni płodne i w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×