Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chory na zatoki

Leczenie zatok

Polecane posty

Gość rikiiss
Korzystamy wszyscy we trójkę – ja, mąż i córka z inhalatora Simple Sanity. Jest bardzo fajny, wyjątkowo lekki a przez to poręczny. Jak trzeba gdzieś wyjechać to można go sobie w parę sekund cały zapakować w torbę. Do tego dużo nie kosztuje, ja dałam gdzieś sto zł z małym okładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukajjjs
Jeśli chodzi o tłokowe inhalatory to ja bym polecał PRO Sanity. Pracuje bez zarzutu, szybko i wydajnie podaje lek w dowolnej wielkości cząsteczki. Jak ktoś chce leczyć górne drogi oddechowe to cząsteczkę można sobie ustalić na większa, jak ktoś chce, żeby doszło do płuc to można ustawić sobie na malutki rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich kieszonkowych to nam dobrze się sprawuje model pocket air od Medbryt ( www.medbryt.com.pl ). Dobra cena, prostota jeśli chodzi o obsługę, nie nastręcza młodemu użytkownikowi problemów. No i ostatnia sprawa, że nie emituje żadnego dźwięku przy pobieraniu leku, także dla dziecka to jest zawsze duży plus, bo hałas nie nastraja za dobrze do inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina5425
Podoba mi się jak na razie jak działa Sanity Simple. Kupiłam zachęcona przez teściową i jak na razie jest lepiej niż myślałam. W tym sensie że inhalacja nie męczy, nie trwa długo, nie jest uciążliwa. Ja to jeszcze pół biedy, ale bałam się bardziej o dzieci, że nie za bardzo będą chciały z takiego aparatu korzystać a jest zupełnie na odwrót, sami się upominają o inhalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka111
Nie narzekam na inhalator Alergia Stop. Trochę kupowałam w ciemno, bo to mój pierwszy inhalator w domu, ale zdaje egzamin. Raczej korzystamy doraźne przy różnych infekcjach i przeziębieniach, ale można też go używać do ciągłej terapii. Dla mnie super sprawą jest jak taka inhalacja łagodzi podrażnioną śluzówkę, z czym akurat mam duże problemy w związku z tym, że pracuję w miejscu gdzie powietrze jest mocno przesuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newhold
W tym roku wiosną zainwestowaliśmy do domu w inhalator i padło na automat Alergia STOP. Jest dedykowany alergikom, a u nas w domu jest ich trochę. Ja, mąż i jeszcze syn ostatnio wykazuje niestety takie tendencje. Wychodziłoby na to że wszyscy we trójkę jesteśmy uczuleni na pokrzywy i nie wiem czy też czasami nie na trawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaa32
Zatoki najlepiej leczyć u specjalisty bo tak samemu nie dasz rady raczej. z tego co się orientuję to bardzo dobry na zatoki jest Nasodren moja siostra miała go poleconego przez lekarza jest dostępny bez recepty także dostaniesz go w każdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarpello
racja z tym lekiem nasodren jest bardzo pomocny na zapalenie zatok objawy przechodza prawie natychmiast jedyne co boli to cena tego leku, ale... z drugiej strony zdrowie jest najwazniejsze i nie powinno sie patrzec na cene - nasodren to spoko lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy małych dzieciach kilkumiesięcznych to mogę polecić model Baby, nam się przy młodszej córce super inhalator sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitni
Podoba mi się model Baby, jest pod dziecko idealny – dobrze wygląda, opływowy kształt, cicha praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa12
Na zatoki ja używam przeważnie Nasodren w sumie to jedyny taki lek który mi naprawdę pomaga. Nawet moja córka ostatnio też zaczęła go używać bo widocznie po mnie ma też problemy z zatokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygodny jest mój Silent Mesh, jest kieszonkowy, mały ale lek podaje sprawnie bo 0,2 ml na min to jest minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządnie inhaluje Silent Mesh, nie trwa cała operacja długo, można solidną dawkę leku podać w kilku krokach, czyszczenie inhalatora po użyciu też nie jest czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dobrze pomyślaną akcję promocyjną na zestawy Sanity aktualnie, ja mam Smartcardio + Duo control akurat, bo mąż musi saturację sprawdzać, a ja z kolei ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno inhalator Baby i działa lekko cicho, dużo nie waży więc jak potrzebujemy go przenieść to nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w Googlach – zestaw silent mesh + temometr Baby temp – takie coś mam u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super fajny jest Baby wygląda jak króliczek taki zabawkowy ale ma parametry takie same jak normalne inhalatory dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydaje się Silent Mesh u nas w domu jak dzieci się pochorują, bo teraz jak za oknem plucha wiatr i zimno jest częste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo w leczeniu zatok pomogła diagnostyka w 3D wykonana w http://www.panoramica.pl dzięki niej lekarz miał wszystko jak na dlonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nam daje inhalacja przez Silent Mesh, przy przeziębieniach taki aerozol jest genialny, można wrócić do zdrowia jak Pendolino ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiedziała zajączka, czyli Baby, bardzo ładny design, od razu synek dał się do inhalacji namówić, nie trzeba było szczególnie się męczyć w jakieś podchody i przekonywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Baby nadaje się też do leczenia dolnych dróg oddechowych czy tylko górnych, ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia Stop kupiła nam do domu żona ostatnio i powiem że fajna sprawa. Aerozol się wyjątkowo łatwo wdycha nie ucieka nie wylatuje gdzieś w powietrze tylko wszystko z rurki leci prosto do celu – na górne albo dolne drogi oddechowe, bez strat i marnowania lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem nasz Novama Familino Pro. To jest akurat urządzenie made in Italy (firmy Flaem, z gwarancją dożywotnią). Nic nie szwankuje jak na razie, cicha praca, wygodne dopasowane maseczki które nie wbijają się w buzię. Irygator z wygodnym systemem, wystarczy przytkać otwór powietrza palcem i przekierować do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Niewątpliwie inhalator to przydatny sprzęt i warto się zdecydować na jego zakup. W Polsce na pewno wiodącą pozycję na tym rynku ma firma Sanity ze swoimi sprzętami, między innymi bardzo dobrym modelem Pro, który zbiera wiele pozytywnych opinii. Więc jak szukasz sprzętu to zerknij do tego, co maja w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×