Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wigilia

jakie są Wasze ulubione wigilijne potrawy?

Polecane posty

Gość fffff
pierogi z grzybami i cebulką, karp, barszczyk i kutia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham kompot z suszonych śliwek i kapustę z grzybami i jeszcze zupę grzybowa oczywiście:D Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ryby w galarecie:losos,pstrag sledziki w oleju z cebulka zupa grzybowa(z wlasnorecznie zbieranych prawdziwkow) ryba po grecku mniam:) wesolych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She2000
Sledzie, sledzie, śledzie ...i kapusta z grochem - mistrzostwo swiata mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajakowa33
ja jestem z pomorza,z Trojmiasta,u mnie nigdy nie bylo kapusty z grochem,moze to typowe dla innej czesci Polski,troszke mnie zaskoczyliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She2000
Ja tez jestem z Pomorza, ale fakt moja mama z Lubelskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wylazłam z kuchni u mnie będą - pierogi z kapustą i grzybami, uszka z barszczem,kapuśniak z fasolą, krokiety z grzybami i kapustą, sola panierowana i tilapia smażona w cieście, oraz KUTIA!!!!!!aha oraz paszteciki z grzybami te z mięskiem będą na I święto natomiast NIGDY nie będzie karpia. never again po tym, gdy z gardła musiałam wydłubywać ość żadnych karpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to lubię wszystkie dwanaście. siemieniotka, zupa grzybowa, zupa rybna z grzankami, barszczyk z uszkami, sałatka śledziowa, karp pieczony, łosoś w galarecie, łosoś zasmarzany, śledż w śmietanie, ryba po grecku, pieczone kartofelki, pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lube: * pierogi z kapusta i grzybami, okraszone smazona cebulka * krokiety z pieczarkami i serem zoltym * zwykla salatka warzywna, ktora u nas jest tylko od swieta ;) * ryba smazona w ciescie * ryba po grecku * groch z kapusta * karp smazony na maselku Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×