Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Eryka super, że wszystko ok:) Dla Twoich rodziców to pewnie niezapomniany Dzien Babci i Dziadka, fajnie się złożyło w czasie, że mogłaś im zrobic taką niespodziankę. Ja swoim powiem po usg za 2 tyg. juz się nie mogę doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika mój tata to tylko się uśmiechnął, bo do wylewnych to nie należy :) ale jak się mój mąż zapytał: no co nie cieszysz się to tylko odpowiedział: ciesze się bardzo :) hehe taki z niego ciężki ziomek ale wiem, że się cieszy - wkońcu po raz 8 zostanie dziadkiem hehe a mama to zaraz wszystko musiała wiedzieć-co gdzie kiedy i jak haha Teściowa to jakby wyczuła kiedy zadzwonić i zapytała się czy dostałam okres, bo mówiłam jej wczesniej ze mi się spóźnia, więc jej odpowiedziałam, że powiem jej w czwartek jak do niej podjedziemy a ona: no gadaj szybko hihi, więc jej powiedziałam, że nie dostałam haha i że u lekarza byłam i potwierdzona ciąża. Więc pogratulowała i powiedziała, że ma nadzieje na wnuczkę (bo ma 3 wnuków) :) Też bardzo bym chciała córeczkę, bo trzeci chłopak w domu - to przecież zwariowac można hihi :D A mąż mówi, że mu obojętnie , że jak się Franek urodzi to też będzie kochał jak swoje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczę na córeczkę, dwóch facetów w domu wystarczy. Równowaga musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Anika :) równowaga musi być :) Z tej tabelki, co linka podała Sanday wychodzi mi, że córa będzie :) Fajnie gdyby się sprawdziło :) Kiedyś mi wróżka wywróżyła, że będę miała najpierw synka a potem córeczkę :) Synek jest, może i przepowiednia z córką też się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z moich oliczen to u mnie jest 3 tyd a miesiaczke mialam 17 grudnia nie bylam jeszcze u lekarza bo w piatek przeprowadzilam sie do gdanska a w niedziele dowiedzialam o fasolce wiec moze ktos z was ma namiary na dobrego lekarza kobiete moze ktoras z wszych kolezanek tak przez poczte pantoflowa.... a co do samopoczucia to dzisiaj pierwszy raz wstawalam o 5 na siku... mdlosci narazie brak a i mam nadzieje ze nie przyjda :-) acha i mam prosbe do was mamuski ktore bylyscie u lekarza jakie witaminy kazal wam brac jakie dal wam zalecenia no i jakie kazal zrobic badania trzymajcie sie mamuski 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) podajcie mi tą tabelką co do planowania plci , bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Hej..przyszłe mamy :) Ja mam ter5min porodu wyznaczony na początek kwietnia. Nie dawno miałam komplikacje,ponieważ jestem w 29 tygodniu ciązy,a malec już chciał wyjść na ten świat.Trafiłam do szpitala na patologie poleżałam trzy dni i juz jest wszystko ok....im bliżej terminu porodu tym bardziej się nie umiem doczekać a z drugiej strony boję się jak to wszystko bedzie..Drogie mamy mam do was pytanie.Jak to jest z porodem rodzinnym.Czy mąż lub moja mama muszą mieć zaliczoną szkołę rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od szpitala, u nas kiedyś wymagali zaświadczenia ze szkoły rodzenia ale jak ja rodziałam 6 lat temu to już nie. Ale my i tak do szkoły chodziliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam brac 1x dziennnie feminatal i do tego 2x folik tez sie ciesze ze bedzie malenstwo ale takze boje sie zyeb wszystko bylo ok co do plci bardzo chcielibysmy dziewczynke ale co bedzie to bedziemy barrdzo kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika87 moja bratowa urodzilaniedawno i rodzila z mezem i zadnej szkoly nie mieli nic!! wiec sei nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Ja przed ciążą ważyłam ok 50 kg i miałam 170 cm wz także możecie sobie wyobrazić jaka ja byłam chuda...a teraz w 29 tygodniu ciązy waże juz 62 kg a brzuch mam taki duży jakbym całego dorodnego arbuza połknęła...moje dziecko już waży 1200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja dzis mam jakis kiepski dzien wogole czuje sia jakos dziwnie no i nakrzyczalam na swojego meza gdy przyszedl na obiad.mialam isc na spacer z kolezanka ale dzis jednak wole zostac w domku bo po wczorajszym spacerze dostalam plamien ( a juz ich nie bylo) jutro ide do gina takze wypytam juz dokladnie o to co moge robic czego nie.bo ostatnio jak mi pokazala moja dzidzie to z wrazenia zapomnialam.no i boje sie ze bede wygladala jak wieloryb bo zawsze uprawialam jakis sport ostatnio dwa razy dziennie cwiczylam brzuch a teraz nic nie moge robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Sanday dziękuje ci bardzo,bo juz się martwiłam,że przez to zaświadczenie bedę musiała sama rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Majka 28 nie mozesz sie tak negatywnie nastawiać i przejmowac sie swoimi rozmiarami w ciąży.Kobieta w ciąży jest dla swojego męża jeszcze bardziej atrakcyjniejsza..Ja niestety muszę cały czas leżeć...nie mogę chodzić na spacery ani nic dzwigać...a to jest bardzo męczące jak nic nie możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika wspolczuje Ci ja od tygodnia wiem o ciazy i juz mnie nosi ze nic nie robie tylko siedze.moja gin nawet nie pozwolila mi sprzatac ani zadnych zakupow robic.no ale mam nadzieje ze po 3 miesiacu bede mogla juz sie ruszac.nawet kazalam juz mojemu bratu kupic na allegro plyte "aktywne 9 miesiecy" z cwiczeniami dla ciezarnych.no oczywiscie zaczene dopiero cwiczyc jak juz bede mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Majka28 najgorszy jest I trymestr i trzeci...w drugim trymestrze robiłam to na co miałam ochotę...Jedynie mój maż jest poszkodowany bo praktycznie od poczatku ciązy sie nie kochalismy bo nie miałam ochoty a teraz mam zabronione przez lekarza...ale naszczęście mam wyrozumiałego męża. Przed toba piekny czas...Bedziesz podziwiać jak twójh mały zaczyna ci dać znac że nie jesteś sama.Z tygodnia na tydzień mocniej kopie i idzie wyczuć czasami jego nóżki i piastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli chodzi o sex to tez mam zabronione ale moj maz jest tak szczesliwy ze nie narzeka ;) i tylko mowi ze chcialby aby to byly blizniaki hihih no i juz snuje plany jak to bedzie ze swoim synkiem w pilke kopal i go do klubu zapisze ;) ja sie ciesze ze nie mam zadnych mdlosci i nawet nie mam apetytu jedynie to teraz lubie pospac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Majka to masz bardzo dobrego męża...tylko niech pamieta że to moze byc dziewczynka...chociaz jak ja byłam mała to lubiłam w piłkę pograć...ja od poczatku czułam że będzie chłopczyk i na UsG potwierdziły się moje domysły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evika i Majka:) wiecie co, zrobilam sobie ta plec dziecka z tabelki i ywszla mi coraczka:)bardzo bym chciala...ale..wpisalam tez poczecie mnie i mojego brata i wyszlo, ze ja jestem synkiem a on corka:( szkoda, ze to tez naciagana tabelka..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze kobietom, ktore czuja ze to bedzie syn albo corka..ja nic nie czuje:( ja nawet nie czuje ze jestemw ciazy, a to juz 3 miesiac..jakos tak nie robi to na mnie juz wrazenia...cos ze mna nie tak????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Moniko nie martw się...wszystko jest z toba ok gdy odczujesz pierwsze ruchy wtedy bedziesz wniebowzięta i zobaczysz jak zaczniesz się przejmować,cieszyć i planować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......... IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani......Paulina.....21........Kraków........25.11...........04.09 Evi_22.......Ewelina....22...ok. Bydgoszczy...16.11...........20.08 Andusiaaa.....Ania......24.........Londyn........29.11...........05.09 Kasiutka3.....Kasia.....20.......Warszawa......20.11...........27.08 Jołasia ......Joanna ....31...... Warszawa .....25.11...........31.08 ?? Anika3.........Anita.....33.....ok. Słupska.......25.11...........30.08 Aga_ja......Agnieszka..30..........Kielce.........01.12..........08 .09 Monika_28...Monika....28........Kraków.........27.11...........03.09 wiewiorka2004..Sandra..20....Białystok.......19.11...........29.08?? mamahuberta...Mirela...26........Elbląg.........24.11......... ..02.09 asia 83..........Joanna...24......Nowy Sącz.....29.11...........05.09 eryka..........Monika....28....Częstochowa.....6.12...........13.09 Kamcia1985...Kamila....22.......Warszawa......19.12..........24.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
to przestań sie lekko dołować tylko głowa do góry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, zastanawia mnie twoja data porodu? Bo z tabelki wynika ze mialas ostatnia miesiaczke ponad 2 tyg pozniej niz ja, juz w grudniu, a termin masz 3 tyg wczensiej ode mnie? Jakim cudem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje Evika:)))ale ostatnio mam straszne hustawki nastrojow..przedwczoraj mialam dola, wczoraj mialam super humor, dzis znowu dół...pozostaje czekac na jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, takie huśtawki nastroju to też objaw ciąży :D A Evika ma rację, pierwsze ruch dziecka to coś niesamowitego. Jeszcze trochę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......... IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani......Paulina.....21........Kraków........25.11... ........04.09 Evi_22.......Ewelina....22...ok. Bydgoszczy...16.11...........20.08 Andusiaaa.....Ania......24.........Londyn........29.11.. .........05.09 Kasiutka3.....Kasia.....20.......Warszawa......20.11.... .......27.08 Jołasia ......Joanna ....31...... Warszawa .....25.11...........31.08 ?? Anika3.........Anita.....33.....ok. Słupska.......25.11...........30.08 Aga_ja......Agnieszka..30..........Kielce.........01.12. .........08 .09 Monika_28...Monika....28........Kraków.........27.11.... .......03.09 wiewiorka2004..Sandra..20....Białystok.......19.11...... .....29.08?? mamahuberta...Mirela...26........Elbląg.........24.11... ...... ..02.09 asia 83..........Joanna...24......Nowy Sącz.....29.11...........05.09 eryka..........Monika....28....Częstochowa.....6.12..... ......13.09 Kamcia1985...Kamila....22.......Warszawa......19.12..... .....24.09 Sorki pomylilam sie :) dobrze ze zauwazylas Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×