Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość asia 83
Gabi ja wierze ze nastepnym razem nam sie uda i urodzimy zdrowiutkie rozkrzyczane bobaski!!! Trzymaj sie ... Bede tu zagladac na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz odczytałam :( Asiu tak strasznie mi przykro:( Musisz myśleć pozytywnie i napewno niedługo zostanie ponownie mamusią zdrowej dzidzi :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przeczytałam :( Asia, trzymaj się, jeszcze będziesz miała swoje maleństwo. Wiem co przechodzisz, bo straciłam ciążę 2 razy, pierwszą i trzecią, z drugiej mam wspaniałego synka, a teraz jestem w czwartej i wierze, że tym razem też się uda :) Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymaj sie ja tez zaczynam sie martwic,. bo po wizycie u gina tez zaczelam plaminc na brazowo,. to bylo dokladnie w sylwka... a na wizycie byla w 7 tyg ehh tez czekam z niecierpliwoscia na kolejna wizyte trzymaj sie! najwazniejsze to dobre nastawienie! mapewno niedlugo znowu fasolka zagosci u Ciebie w brzuszku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie martw się na zapas, gdyby coś było nie tak, to od tego czasu pewnie już by się coś działo, jakieś krwawienia albo zanik objawów ciążowych. Przynajmniej u mnie tak było, z dnia na dzień przestałam miec mdłości i nie bolały mnie już piersi. Bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Evi22--------------ja równiez w samego sylwestra miałam jednorazowe krwawienie przy oddawaniu moczu w WC. Takie jak przy okresie, ale było to jednorazowe siusianie krwią,(o kolorze czerwonym) już wówczas brałąm duphaston, i nie powinno cos takiego mieć miejsca, przeraziłam się nie na żarty, ale na szczęscie wszystko było ok, i od tamtej pory nic się nie dzieje, Duphaston jest odpowiedzialny za niedobór progesteronu , natomiast natura za prawidłowy rozwój zarodka, gdzie duphaston potem nie ma nic do \"powiedzenia\" ale słyszałam że pierwszę 3 miesiąće są decydujące , być albo nie być! Damy rade dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży też miałam takie plamienia brązowe ale na szczęście wszystko było dobrze-byłam dobrej myśli. Najważniejsze to się nie stresować!!! Na wizytę do gina ide we wtorek wieczorem - już się nie mogę doczekać :) - z moich obliczeń to będzie 6 tydz. Dziś w nocy się budziłam bo mam straszny katar i gardło mnie napierdziala i bardzo mnie bolała lewa pierś - to już po raz drugi. Wczoraj myslałam, że to serce ale dziś jak się obudziłam to miałam jakby całą zdrętwiałą :( Piersi mnie ogólnie bolą ale ta lewa dziś to masakra :( Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh...dziewczynki kochane, az sie boje...od dwoch dni boli mnie bardziej brzuszek, w tym w nocy nawet sie budze. I nie wiem czy to normlane, czy cos jest nie tak. Ale zadnych plamien nie mam odpukac i objawy ciazowe mam dalej rownie mocne. Ale sie wystraszylam i dzis ide do mojego gina sprawdzic czy wszystko ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika daj znac jak wrócisz od gina. Na pewno wszystko jest w porządku tylko macica się powiększa. Też miałam takie bóle, że budziły mnie w nocy, lekarz kazał mi brac nospę w razie bólu i tak od czasu do czasu jak mnie brzuch boli to ją biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po!!!!!!!!!!Dziewczynki kochane...wszystko ok, obecnie 8 tydzien:)))i wiecie co???pierwszy raz slyszalam bicie serduszka mojego malenstwa przez taki lekarski sonar, czy jak to sie zwie. Takie male, nowoczesne urzadzenie, wyglada jak mini usg, ale to nie usg.Popłakałam się jak bóbr ze szczescia i lekarz mi kazal od razu nagrac komórką. Teraz slucham co chwile serdunia mojego dzidziątka i łzy mi lecą ze wzruszenia:):):):):)lekarz powiedzial, ze bije mu pieknie i mocno i ze nie mam sie juz co martwic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to super :D Rewelacyjna wiadomość :):):) Bardzo się cieszę :) Fajna sprawa z tym nagraniem na komórkę - możesz sobie teraz słuchać w kółko :) Ja idę do gina we wtorek i mam nadzieję, że będę miała równie dobre wiadomości :) Pozdrówka i gratulacje [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to super :) Dobrze, że zrobiłaś to usg, przynajmniej nie będziesz sie niepotrzebie zamartwiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej wielkości jest już dzidziuś? Pytam z ciekawości, bo u mnie 7 tydz. i 5 dni więc prawie jak u Ciebie. Ja idę do gina dopiero na początku lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Eryka i tez Ci tego zycze z calego serducha!!! Anika, to nie usg, bo jest jeszcze zbyt inwazyjne, a dziecku roziwja sie uklad nerwowy i usg tylko szkodzi wtedy:)takim sonarkiem medycznym sluchalam:)))ale przezycie nieporowanywalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie :) To pewnie niesamowite uczucie słyszec bicie serduszka tak wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. wiec wielkosci nie znam jeszcze;) na usg ide kolo 11 tyg ciazy, to juz bezpieczny wiek dla dzidziusia i mozna spokjnie go ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne uczucie Anika:):):)na usg to chyba zemdleje ze szczescia, hehe..:) moje kochane malenstwo, pierwszy raz dotarlo do mnie namacalnie, ze ono tam jest:):):)ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadkaaaaaa
a co ? wczesniej nie mozna ogladac dzidzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadtkaaaaa, mozna...ale to jest tylko dla dzidzi niezbyt zdrowe, bo wlasnie od 6-9 tygodnia roziwja sie kregoslupek (w 7tyg sie dopiero zamyka wiec wczensiej jest na wierzchu) i caly uklad nerwowy, stad sie nie zaleca obecnie. Na zachodzie to norma, ze pierwsze usg dopiero do 11 tyg gdy juz jest bezpiecznie dla dzidziusia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadkaaaaaa
ojejku ja jesttem w 7tc i ush mialam juz 3x :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj...ale moze nic sie nie stanie. A czemu az tak duzo? Cos sie dzialo? Bo jesli tylko dla ogladania sobie dzidziatka, to lekarz jest dosyc nieodpowiedzialny, jak wie ze jest to niewskazane. Ale nie martw sie na zapas..i zminimalizuj usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karro
Czesc wrzesniowki! Chcialam do was dolaczyc jesli mozna.. :) W zeszly piatek test pokazal dwie tluste krechy! (ostatnia @ 7 grudnia) Ciesze sie strasznie ale jakos jeszcze nie moge uwierzyc, staralismy sie b dlugo i tyle razy sie nie udalo ze tym razem to wszystko wydaje mi sie jakies nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karro ! U mnie ostatnia @ 6 grudnia, więc jesteśmy podobnie :) Witaj w naszym gronie :) Bernadkaaaa jeśli to było wskazane robić usg jak się domyślam co 2 tyg. to ok. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam i synka mam zdrowego (3,5 l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karro
Dzieki dziewczyny! Eryka, a bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam umówioną na wtorek wieczorem :) już sie nie mogę doczekać :D Test zrobiłam w ten poniedziałek, ale niestety jestem zawalona pracą od rana do wieczora siedzę przed kompem i nie dam rady w tym tyg. Robótkę skończę w poniedziałek i we wtorek ide do gina :) Mam tylko nadzieję, że to siedzenie przed kompem tyle godzin nie zaszkodzi maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka, niby powinno sie okolo 4h dziennie... ale znam laski, ktore do 9 miesiaca pracowaly przy kompie i maja zdrowe dzidziatka:)ale staraj sie ograniczac jak mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karro
Ja ide w przyszly piatek, 25go, chyba sie nie doczekam... Mieszkamy w Szwecji, ale malenstwo zmajstrowalismy na swieta w Polsce :) :) W sumie to mam wizyte tutaj u siebie na 29go u lekarki ale w srode lece do Polski na pare dni i umowilam sie u mojego starego gina. Co prawda mnie nie poprowadzi przez cala ciaze ale moze chociaz stwierdzi na 100% Jedyne czym sie martwie to ten lot samolotem ale mam naprawde wazna sprawe i nie moge odlozyc podrozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×