Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

acha wlasnie zrobilam pyszzzzzna pomidorowa i zjadlam juz 2 talerze i zastanawiam sie nad trzecim jak ktos bedzie chcial przepis to podam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pychotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga... narobiłaś mi ochoty na pomidorówkę - poproszę przepis :P Co do naszej klasy to wystarczy jak wejdziesz na swój profil i skopiujesz link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej na kwachy bierze Jak pojechałam dziś na zakupy to kupilam 15 śledzi po wiejsku 2 pomarańcze i 2 worki przecieru z ogórków-właśnie dzieciaki leżą do góry brzuchami bo pozjadali po 2 miseczki ogórkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Zaprosilam kilka z was juz do mojej \'klasy\' :) Byc moze nie poznacie kto to,wiec Izabela O-Sheehan ...to ja :) Faktycznie przechodziny na strone wizualna. My mamy pieska...to znaczy psa,labrador..duzy i jak pociagnie to pociagnie. Ma pewnie ok 50kg.Ma na imie Pepper. Ja w pracy z migrena. Porazka. Zdretwiala mi lewa reka i jezyk. Nigdy tego wczesniej nie mialam. Zycze wszystkim milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja wlasnie wstalam z łózka bo tak mi bylo niedobrze ze musialąm sie polozyc... Maniulka sobie spi a meza wyslalam do sklepu po ser bialy dzem truskawkowy miodek i jogurciki :D:D:D ja dzis zjadlam rano troche salatki jarzynowej wlasnej roboty a na obiad talez zupki jarzynowej równiez mojego wykonania :D:D Powiem wam ze zupka pierwsza klasa... emzusiowi tez smakowala... ciekawe czy zostalo cos na jutro czy wszamal wszystko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o naszą klase to dziekuje za wszystkie zaproszenia :) mnie najbardziej zadzwiwila mama guberta... zupelnie ale to zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam :D:D a ty taka laseczka jestes :D:D:D:D:D o rany :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież mówiłam, że Wrześniówki 2008 to laseczki :) MaMani - ja też miałam na śniadanko sałatkę warzywną :):P Znów jestem głodna i nie mam pomysłu co tu sobie wykombinować.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka polecam chlebek z maselkiem, serkiem bialym i dzemem truskawkowym :D:D a do tego kakao :D:D pychotka :D:D no chyba ze ty wolisz kwasne smaki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę kwaśne, ale w sumie ...... jak człowiek głodny to zje wszystko, no chyba że jest w ciąży :) Mam serek biały ale dżem mam tylko brzoskwiniowy. Ale kakao to już lecę sobie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D myszka mówia ze na kwasne to chlopak... ale z tym roznie jest :) ja w pierwszej chcialam kwasnego a urodzilam córcie :D a teraz to mam przedziwne zachcianki :D:D np lubie cocacole ostatnio ale... tylko z mc donalda. takiej zwyklej w butelce sie nie napije :D:D i maz po pracy jezdzi do mc donalda po cole dla mnie :D:D:D ale sobie ja dawkuje bo wiem jaki to syf :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak zwykle przelotem nie mam czasu a bede miala go jeszcze mniej jak zaczniemy przeprowadzke :( dopisalam sie do Beaty i Pauliny, poki co za bardzo nie wiem kto jest kim :-P ale zaraz dojde :) i posprawdzam dalej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raz słodkie raz kwaśne, ale kwaśne sprawia mi więcej radości. Dzisiaj dla odmiany kupiłam sobie Jakieś Kinder Maxi (2 szt) i jakieś rurki MilkyWay. Zalałam to Kubusiem bananowym, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie domyslilam ze Ewelina to Evi :) a ja wlasnie wrocilam ze spacerku z pieskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wrześniówki! Chciałabym nieśmiało zapytać, czy mogę do Was dołączyć? Termin 12 wrzesień 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka :) ja siedze jeszcze na naszej klasie i domyslam sie kto jest kim, ale nie rozpoznaje wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi dzieki za zaproszonko :D:D ciebi to ja troszke z twarzy juz kojarze bo fotki ogladalam :D:D pamietam taka jedna dawno dawno jak jeszcze w ciazy bylam z mania... jak kapalas maluszka i mialas taka fajna wanne z puchatkiem :D:D:D jakos tak mi utkwil twój obraz z tej fotki :) witam nowa kolezanke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super - jeszcze dołączają nowe Wrześniówki. Witamy i zapraszamy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu wcielo to co napisalam wrrrrrrrrrrrrrr jak sie zaczniemy tak wymieniac przepisami to niedlugo bedziemy wrzesniowymi wielorybkami lub jak mowi moj mezus hippciami ❤️a wiec przepis na prosta szybka i pyszna pomidorowa...❤️ 1 koncentrat pomidorowy pudliszki 200g 2 skrzydelka 1-2 piersi z kurczaka 1 mala smieetana 36% piatnica(najlepsza) 2 marchewki 1,5 kostki rosolowej z kury wrzucamy skrzydelka i piersi do zimnej wody na sredni ogien jak sie zagotuje po 15 minutach dodajemy marchewke i kostki rosolowe gotujemy az miesko bedzie miekie ok 15 min dodajemy koncentrat do zupki dodajemy ok 4 lyzeczek cukru 3/4 smietany laczymy powoli z 2 nabierkami wywaru(zeby nam sie nie zwazyla) i wlewamy do garnka czekamy az sie zacznie gotowac miesko kroimy do zupki i gotowe mmmmmmmmmmmmmmmmmm i wcinamy .... podawajcie mamusie jakies przepisy ale tylko te wasze ulubione i sprawdzone a ja przed chwila wrocilam z biedronki z 2kg winogrona po 5,7zl kg tylko wcinac i mamndarynki maja dobre..... pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis skopiowałam i zapisałam - może jutro zrobię mniam. Zapowiada się pysznie. Dzięki Aga Ja Wam wrzucę przepisy na makarony - moja specjalność i ulubione danie. Poza tym jeszcze wrzucę zupkę gulaszową i może coś jeszcze..... Ale to jutro bo dzisiaj już mnie pomału siły opuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani ale masz pamiec - szok :) faktycznie mialam takie zdj teraz mam je pewnie na bobasach heh ale mi spamka robicie, za mna chodzi żurek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi kochana witaj na tym topiku 🌼 wpisz się prędziutko do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja pomidorowke robie tylko ze slodka smietana pychaaaaaaa ma taki specyficzny smak, ostatnio mialam jak nie pomidorowke na obiad, to goracy kubek albo zupka chinska - pomidorowa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie mega wypasna pomidorówke :D:D nózka kurczaka od babci :D:D jarzyny- marchewka pietruszka seler. wszystko do gara zalewam woda dodaje troche ziarenek smaku i sie gotuje z godzine az powstaje pyszny rosolek :) potem dodaje do tego pomidorki w puszce taka miazge i pól malutkiej puszeczki koncentratu dawtony bo ja najbardziej ten lubie bo jest taki slodkawy. pudliszki i lowicze są kwasne. na koniec podbijam śmietanką 18% krasnystaw :D:D:D pychotka :) :D:D:D taka z kawalkami pomidorów :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo zup to dzois zrobilam pyszną :) 5 marchewek pietruszka zeler i 3 ziemniaki. obrane umyte pokrojone w kostke, do tego jakas kostka na zupe plus kalafir podrobiony na malutkie koszyczki zalalam wodą i sie godzinke gotowalo ( z wegetą) potem podnilam śmietana dosolilam do smaku :D:D pycha jarzynówka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam to się znów głodna robię a dopiero jadłam...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×