Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Koug dziekuje :) ja mam termin na 29 kwietnia wiec musze poczekac bo nie chcial mie wczesniej przyjac bo twierdzi uparcie ze wczesniej sie tego usg nie robi. zmykam sprzatac milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:)umnie pogoda też sie popsuła padze i jest pochmurno:(a wczoraj to było tak ciepło że w krótkim rekawku sie chodziło!ja dzisiaj mojemu mężowi urodziny odprawiam,wczoraj piekłam ciasta capuccino i cytrynka,byłam wykończona:(ale uwierzcie jeszcze ich nawet nie tkłam jakos niemam wogóle na nie ochoty.Teraz siedze sobie słucham romantycznych piosenek na \'wrzuta\"mojemu dzidziusiowi sie podobają,bo czuje jak sie kołysze w brzuszku:) Kocham mojego szkraba:*to już 16 tydz.:* Jesli kogos by ciekawiło to wejdzcie na wrzuta,wpiszcie zakochani i bedzie tam taka piosenka\"gdy słucham tej piosenki myśle o moim skarbie\"jest cudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,musisz wpisac ten tytuł "gdy słucham tej piosenki myśle o moim skarbie"i dac ok i ci wyskoczy ta piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie od jakiegos czasu zauważyłam u siebie przezroczystą wydzieline z piersi najczesciej gdy wstane rano to na bluzce mam plamke,raz z jednej a raz z drugiej piersi.niewiem co mam o tym myślec bo na "siare"chyba jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam :P Dawno mi tak obiadek nie smakował :) Chyba zaraz urodzę hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie tez pogoda do kitu..w nocy padalo bo wszedzie mokro i teraz tez sie zanosi.. Ale mialam noc! Przygody mialam we snie jak na filmie sensacyjnym, a do tego dwoje dzieci :) :) ha ha ale sie usmialam jak sie obudzilam! Jesli chodzi o polowkowe usg to ja mam w przyszla srode, to bedzie koncowka 18go tygodnia. Tu w Szwecji robi sie to usg miedzy 18 a 20 tygodniem ciazy. Dzidzi dalej cicho siedzi, ksiazki tam czyta zamiast robic fikolki czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i witam nowa kolezanke Betty :) ale jestem niewychowana... Marlena, mi sie wydaje ze to moze byc juz "siara" gdzies czytalam ze w tym czasie moze sie juz pojawic! Mamani powinna wiedziec, z tego co wiem to jej sie b szybko mleko pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Marlena ja mam normalne mleko ... i w 1 ciazy tez tak mialam... w środe zapytam lekarza czy to ok ale z tego co czytalam jest to zupelnie normalne. ja dzis ogladalam tego koloska w sklepie http://www.allegro.pl/item338695312_graco_quattro_duo_nowosc_08_folia_gwar_pl_wys_0zl.html i chyba sie zdecydujemy i w czerwcu sobie zamówie bo sie czeka kilka tygodni na wybrany kolor... czerwony mnie sie podoba. wielkie toto ale przynajmniej moje dwa diabelki bede miala blisko i bede wiedziala ze zaden mi pod auto nie wpadnie :D:D:D ale dzis piekne wózeczki dla pojedynczych dzieciaczków widzialam :D:D:D cudenka taki i powiem wam ze za 600-800 zl!!! a 3 funkcyjne :) ale coż... u mnie tez sie pogoda popsula :( wieje wiatr i chlodno jest ale na szczescie nie pada... moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedz:) Zycze miłej soboty,bo dzisiaj już tu raczej nie zawitam,szykuje sie na przyjscie gosci..tylko mam jeden mały problem:(,nie mam sie w co ubrac!wszystkie spodnie mam już za ciasne katastrofa!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani...mnie sie tez ten wozek bardzo podoba. moze kiedys jak drugie dziecko dolaczy do rodziny, to tez taki bede musiala kupic. czasami za duzo kolorow do wyboru, bo ja mam najwiekszy problem wlasnie z tym :) dzis slonce pieknie swieci i sie odbija w sniegu. pogoda cudo,a ja w pracy,ale i tak wyskocze na krotki spacerek po osrodku. tylko czasami jak wyjde z budynku to sie kazdy zatrzymuje i pyta gdzie ide to mnie podwiezie. niestety tutaj samochod to 24godziny na dobe. ludzie spaceruja bardzo malo, choc znam tez takich co sporo biegaja,ale oni to z kolei w druga strone...maratony itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie się wykąpałam i szykuję się na imprezkę :):) Mój T. wczoraj miał urodzinki a jutro ma imieninki - będzie super torcik - nie wiem czy go zjem bo mnie na słodkie nie ciągnie, chociaż może :P Miłego wieczorka Mamusie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Torcik był pyszny - zjadłam 2 kawałki (spore nawet) Dziś za oknem świeci pięknie słoneczko więc może dzień będzie udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten słoneczny poranek,mam nadzieje ze u was też jest dzis piekny dzien?:) Dzisiaj druga część imprezki ,wczoraj byłam wykończona goscie siedzieli do 23.30 myślałam że na siedząco zasnę!niemam już chęci do tak długiego przesiadywania:(ale chyba mnie nikt wczoraj nie zrozumiał. Mam nadzieję że sie nie powtórzy to co wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D:D u nas kwiecien tez super urodzinowy miesiac corcia 9 kwiecien tatuś 21 a moja mama 22 corcie juz zalatwilismy a dzis jedziemy do babci bo w przyszlym tyg bedzie jamprezka tatusia :D:D:D:D u nas pogoda nawet ok. ciepla jakiegos wielkiego nie ma ale slonkon ładnie swieci :D mam juz brzuchol taki ze hoho :D:D i Lilka sie wiertoli :D:D juz jej slinka cieknie na ciasto czekoladowe, ktore dla mamy upieklam :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój ma 11 :) Dzisiaj mój Dawid też się nieźle wierci i znów ma czkawkę:) Ciekawe po czym? hihihihi Teraz trochę pogoda się zepsuła ale nadal jest cieplutko i nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i witam nowe mamusie a ja dwa dni temu czułam jak mój szkrabeksiedział pod moim lewym zebrem i mi je rozpychał ze nie mogłam prawie oddychac a góle miałam niesamowita.:-)acha robiłam badanie moczu i krwi i w moczu mam jakies kryształki fosfo bardzo obfite i nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Pozdrawiam cieplo i zycze milej niedzieli. Moje malenstwo,niestety nie rusza sie za duzo, chyba ze to dzieje sie wtedy gdy brzuszek mi twardnieje. U mnie zimno, i leje :-( Dziewczynki wiecie jak dodac Nasz temet do "moich temtow"??? Ja do tego jeszcze nie doszlam i nie wiem jak to dodac. Za kazdym razem szukam Naszego topiku na nowo...??? Buziaki dla Was i brzuszkow :-) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia! Ja sobie zapisałam link do naszego tematu do ulubionych stron (w Fire Foksie- w zakładkach, w Internet Explorerze można dodać do ulubionych) - i po prostu tam zawsze klikam i od razu wchodzę na nasz topik. Pozdrawiam niedzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie dałam nasz temat do \"moich tematów\" jak masz cały spis tematów to po prawej stronie przy każdym temacie jest krzyżyk to nacisnij na niego i powyżej po prawej stronie jest dodaj do ulubionych,i gotowe. Już po imprezce:)całe szczęscie. Teraz ide odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za beznadzieja!!!! Już godzinę jakiś idiota kuje mi schody przed domem! Albo on jest jakąś ofermą i nie potrafi tego zrobić szybko i porządnie, albo komuś się coś popier*** żeby od 7 rano tak non stop hałasować!!!! Teraz na pewno bee miała udany dzień ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) a ja dziś stałam w gigantycznym korku! ale słońce świeci więc i humorek mi dopisuje :) byłam w sobotę na USG 4d... troszkę jestem zawiedziona jakością, zdjęcie mam jedno i to nie wiadomo co to jest... :/ ale za to potwierdziło się, że córcia i zdrowa :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D u nas tez dzis super dzien :D:D Moja Lilcia się tak wierci od wczoraj ze to przechodzi wszystko. Mania się tak nie wiertolila chyba... a moze sie wiertolila tylko juz nie pamietam .. :D:D:D za tydzien usg... bede teraz odliczac kazdy dzien :D:D:D ech dziewczyny i już polowa kwietnia... aaa wklejalam wam link do mojego przyszlego wózka? Byliśmy go w sobote ogladac w sklepie i raczej taki sobie sprawimy... Tylko jeszcze nie wiem ktory kolor... Nie móie na 100% ze go kupimy bo ja wiem ze mi sie zdanie zmienia co 5 minut, ale ogolnie pasuje do naszej sytuacji :D:D:D http://www.allegro.pl/item343310501_graco_quattro_duo_nowosc_08_folia_gwar_pl_wys_0zl.html ech dziewczyny ja już bym chciala isc do sklepu i kupić wyprawke dla maluszka :D:D dokupić to co potrzebne a potem poprac i poprasowac wszystko, spakować torbe... ech zeby już byl lipiec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A ja dzisiaj na dzień dobry odkrylam okropne rozstępy na moich piersiach, buuu :( , tak po 3 na każdej... A już się cieszyłam ,że chociaż moje piersi zostaną oszczędzone... To jak się nazywała ta maść? Fissan? Na razie są takie różowawo-czerwonawe, więc może coś jszcze zadziała... Czy ta maść bardzo śmierdzi? Pozdr K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D U mnie tez slpneczko ale i tak do pray ide wiec nic specjalnego:P W kazde moje wolne leje:P😠 Musze pogadac z tymi na gorze..:D he he he MaMani -fajny ten wozeczek.... Wlasnie cos takiego proponowalam mojej kuzynce , ktora na dniach bedzie miala drugie:) Moja przyjaciolka go ma i jest zadowolona bo sie wszedzie z nim miesci :) Ja w piatek ruszam na pierwsza wizyte do szpitala...:)W koncu bede miala robione badanie krwi:) i usg tez mi zrobia wiec moze podadza mi inny termin...zobaczymy Aha...:D Zapomnialam Wam powiedziec ze Moja Dzidzia sie zaczela ruszac w sobote:D:D:D Super uczucie:D Pozdrawiam kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) Jak tam po weekendzie? My mielismy bardzo udany :) W sobote poleniuchowalismy pol dnia, potem bylismy w kinie a potem na otwarciu nowego hotelu w ktorym moj znajomy dostal prace jako barman. Mowie wam, hotelik pelen wypas, nie na nasza kieszen coprawda ale chociaz w barze znizki :) Troszke mi sie zatesknilo za praca..od stycznia nie pracuje bo w tym roku koncze tez studia i pisze prace magisterska, nie wyrabialam juz pracowac i studiowac w tym samym czasie. A juz na pewno nie od kiedy zaszlam w ciaze.. Ale zatesknilo mi sie troszke..pracowalam w gastronomii i hotelarstwie dobrych pare lat i brakuje mi teraz kontaktu z ludzmi, calymi dniami siedze przy komputerze i mecze te moja prace magisterska :( przynajmniej moja fasolka dotrzymuje mi towarzystwa :) A wczoraj spedzilismy dzien w naturze, piekna byla pogoda wiec wybralismy sie na wycieczke. Strasznie zaluje ze nie wzielam aparatu bo pojechalismy do pieknego nadmorskiego miasteczka ogladac fiordy i byly cudne widoki! No ale weekend sie skonczyl i musze wracac do pisania.. no nic, zycze milego przedpoludnia mamusie! Kasinska, kicha ze dostalas rozstepow :( Ja na razie jeszcze ciazowych nie, ale wiem ze mam sklonnosci bo mam sporo na tylku jeszcze z czasow zanim zaszlam w ciaze i wiecznie sie odchudzalam i skakala mi waga..tej masci niestety nie znam. Mamani tez nie moge doczekac sie lipca, bo obiecalam sobie ze do lipca nic nie kupuje :) Mrs_ziec gratuluje zdrowej cory :) :) super :) Ale sie rozpisalam :) teraz to juz naprawde spadam :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×