Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

hey dziewczynki faktycznie chyba juz wszystkie takiego lenia dostały bo słoneczko nam swieci hehe to nie chce nam sie przy kompie siedziec.Siedziałam sobie w niedziele i zaczełam ziewac atu nagle bumm dostałam kopniaczka chyba bo az sie wystraszyłam hehe w okolicy pepka,ciekawe czy to był kopniaczek ale tak go odczułam.Skoro miesiaczke miałam 15 .12.07. to w koncu który to jest tydzien bo sie pogubiłam,a który miesiac ?pozdrawiam Sandra🌼:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MUSZE LECIEC Z ALICJA DO LEKARZA PO ZASWIADCZENIE DO PRZEDSZKOLA I ISC DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ BO MAŁA MAŁA WE WRZESNIU IDZIE DO ZERÓWKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! odświeżam tabelkę, iż znam płeć--DZIEWCZYNKA! nie ukrywam iż wolałam chłopaka, ale też jestem szczęśliwa:D Jestem po badaniach połowkowych, wszystko ok. Pozdrawiam i również życzę zdrowych bobasków:) Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Mia..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid........ .............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09...Ksawery.... ..........1 karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......29...BE/Warszawa 20.09....Jakub/???????.............1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie pogoda do kitu zimno jakis snieg chyba pada nie chce sie nawet z domu wychodzic. Sandra ja milam ostatni okres 10.12.07 i u mnie jutro zacznie sie 18 tydzien tak wiec u Ciebie bedzie chyba 17 i to jest 5 miesiac ( tak mi sie wydaje) ja ciagle jeszcze czekam na ten pierwszy ruch ktory poczuje. backspace gratuluje dziewuszki :) a ja sie dzis dowiedzialam ze moja kolezanka wczoraj urodzila piekna dziewczynke wazaca 3 kg.wogole teraz jest jakas epidemia ciezarnych bo razem ze mna jest 7 moich kolezanek ktore sa w ciazy lub juz urodzily w 2008 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mało coś wpisów ostatnio :( wszystkie zajęte czy pogoda ładna i nikt nie siedzi przed kompem ?? Ja się narobiłam w sobotę na działce - powsadzałam drzewka, krzewy,pograbiłam liście i wczoraj leżałam, bo mnie wszystko bolało :( A mój synek na dodatek w sobotę stłukł kolano i wczoraj leżał cały dziań z usztywnioną nogą-nawet siusiu trzeba było go nosić - dobrze, że mąż był w domu :) Dziś już chodzi pomału ale kuleje jeszcze. Całe szczęście, że chodzi bo mąż wyjechał na tydzień a ja sama nie dałabym rady go nosić. Dziś narazie piękna pogoda, ale burze i deszcze zapowiadają - szkoda :( Idę trochę z tą moją kaleką posiedzieć, bo narazie to gra na kompie a ja sobie trochę posprzątałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra! Co do tygodni - to zawsze możesz to sobie sprawdzić na swoim cyber-dziecku, albo załóż odpowiedni suwaczek - mój na lilypie.com mówi mi ile tygodni i dni jestem w ciąży - jak to jest np. 16 tyg. i 1 dzień to dla mnie oznacza, że zaczął się17 tydz., etc. (zależy jak kto liczy- była już kiedyś dyskusja na ten temat. A drugi suwaczek -na suwaczek.pl mówi mi ile miesięcy i dni zostało i postanowiłam sobie liczyć miesiące wg tego, bo irytuja mnie przeliczniki tygodni na miesiące w różnych poradnikach - w każdym jest inaczej. Więc założyłam, że w sumie ma być ich dziewięć, więc jeśli zostało mi 5 mies. i 15 dni do porodu, to znaczy, że jestem w czwartym miesiącu i tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po dlugiej nieobecnosci :) ale wchodze i czytam Was czasami ja tez juz po polowkowym, ale nie mialam sie czym chwalic, na tym usg bylam w 21 tyg a dziecko bardzo male na 18/19 tydzien :-o po tym jakos nie mialam ochoty wchodzic tutaj :( teraz czekam na wizyte do innego gina sprawdzic czy faktycznie moje dziecko jest az tak male i jezeli tak to czemu ciesze sie ze u Was wszystko ok :) mam nadzieje ze wszystkie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie dzisiaj pogoda taka sobie bylo saloneczko a teraz jest pochmurno. ewunienka - to ja nie wiem jak to jest z tym USG ten sam kraj a inne zasady.. chyba ze mi poprostu nie powiedzieli co i jak chodziaz jakos wierzyc mi sie nie chce. Ja ide do lekarza w srode ale wiem ze na teraz USG nie jest przewidziane dopiero kolejnym razem bo o tym zostalam uprzedzona ale nic o platnym USG mi nie mowili a raczej o wszystkich platnych rzeczach informuja. Ja moje dziecatko czyje juz od okolo 2 tyg najpierw bylo to raz gora dwa na dzien a teraz prawie przez caly czas czyje bugotanie w brzuchu i przemeszczanie sie malenstwa a czasami jakis mocniejszy ruch. Tak w dzien to fajnie ale w nocy jak chce spac to troszke mi to przeszkadza :) A czy odczuwacie moze bol kregoslupa? mnie tak cos od dwoch dni bierze ze caly czas kregoslup na dole mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po pierwsze gratuluje backspis córeczki 🌼 evi moze poprostu lekarz coś źle pomierzyl ... albo dzidzia będzie nie duza i tyle, albo cykl sie przesunąl... sama nie wiem ale trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok! i Pisz tu z nami! 🌼 blondyna dzieki :D:D Narazie się wstrzymam z takimi wynalazkami bo może Mania będzie dreptala na swoich nożkach :) Ona bardzo lubi chodzić ( mimo ze jeszcze do konca nie umie ale dzielnie trenuje) i mam nadzieje ze jej to nie minie :D:D robimy nieraz takie kilometry po korytarzu w te i we wte :D:D:D A ja bylam dziś na badaniach... wystalam się godzine w kolejce. wreszcie wchodze do gabinetu a kobieta mi mówi ze to nie tu tylko pietro wyzej... a tam jeszcze wieksza kolejka... no ale co bylo robic... Ciekawe jak mi wyniki wyjda. A pogoda tada do d... że szok. Wczoraj bylo ślicznie świecilo sloneczko a dziś leje i szaro buro :(:( Musze jechac do ikei kupic zabezpieczenia do kontaktów ale mi się nie chce... ech... ale moze wyciągne filipa na ciuchy i kupie jakieś śpioszki maluśke i kocyk - w ikei sa śliczne kocyki :D:D No i Mania dostala prezent na urodziny - kasiorke i mam jej kupic za to stolik do pokoju... no dobra już nie nudze :) aaa jeszcze wam napisze że śnilo mi się dziś ze urodzilam chlopca... Powiem wam ze jak by się okazało 22 na tym USG że bedzie chlopiec to bede bardzo zaskoczona... Już tak się nastawilam na Lilcie... :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Evi trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, po za tym dzieci rosną w różnym tempie, ale dla swojego spokoju sprawdź u innego lekarza. backspace gratuluje corki!!!!!!!!!! Mamani właśnie się tak zastanawiałam, że ty ciągle o córce, a okaże się że synek będzie :) ja mimo że w 15 tc lekarz powiedział mi wstępnie że dziewczynka, to jakoś się za bardzo nie nastawiam, czekam do 21 kwietnia na potwierdzenie :) a wtedy jak sie potwierdzi to zacznę kupować różowe sukieneczki:):):) sobotę miałam porządkową, wzięłam sie za przegląd szaf. w rezultacie mocno zasiliłam pojemnik na odzież PCK. śmietnik też zasiliłam :) z ubolewaniem odkładałam moje letnie rzeczy, których w tym roku nie założę... zapowiedziałam koleżance że jak będę miała córkę, to oddam jej rzeczy po małym, bo co fajniejsze i nie zniszczone to odkładałam i uzbierało sie tego przez prawie 7 lat :) teraz to większość ląduje w śmieciach albo pojemniku PCK, bo specjalnością mojego urwisa są wytarte dziury na kolonach w spodniach :) czasami doskwiera mi kręgosłup, ale wówczas gdy długo jestem w jednej pozycji, np gdy za długo stoję, albo sie nad czymś nachylam. no i ta przeklęta zgaga meczy mnie często całymi dniami, wczoraj wypiłam ponad litr mleka. pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie!! W koncu i do Szwecji zawitala wiosna i w koncu wyszlo slonce! Od razu lepszy humor i wiecej energii! Ostatnie tygodnie byly szarobure i deszczowe, nawet z domu nie chcialo sie wychodzic :( Evi nie martw sie na zapas, moze po prostu tygodnie sie nie zgadzaja i tyle, w tym okresie dziecko rosnie bardzo szybko i wystarczy pomylic sie o tydzien i juz jest duza roznica.. daj znac koniecznie jak bedziesz cos wiecej wiedziec, trzymamy kciuki! Ja jestem teraz w 17 tygodniu, czasami czuje jakby cos sie w brzuchu ruszalo ale jeszcze nie jestem pewna czy to moja fasolka czy jelita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka07
Witam Mamuśki:) Czytuje was od jakiegoś czasu ale nigdy nie pisałam. Jakiś taki brak odwagi nagle mnie oblecial. Chcę dołączyc do "paczki":) Jestem z Białegostoku. A co do terminu porodu to według OM - 19.08 ale ponieważ mam cykle 33 dniowe to Dzidzia jest mniejsza i według USG urodzę 30.08. Evi_22 może u ciebie jest podobna sytuacja?? Ja USG najpierw robiłam w przychodni a później prywatnie i obaj lekarze powiedzieli mi to samo. Po prostu nieregularne albo długie cykle sprawiają że masz później owulację i poczęcie też następuje później. Suwaczek ze strony www.dziecko.haczewski.pl jest najbardziej miarodajny. Na ostatniej wizycie u gina wyszło że mam za duży poziom leukocytów w moczu i mam brac Furagin. Czy któraś z was się z tym spotkała?? Nie wiem czy to groźne i skąd się bierze [url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev235pr___.png [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=33&dzien=12&miesiac=11&rok=2007&bg=ff4444]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2007/11/12/33.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Evi - bardzo dobrze, że idziesz do drugiego ginekologa - trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale trzeba dmuchać na zimne 🌼 dla Ciebie i dzidziusia - jesteśmy z Tobą ! Ja dzisiaj odetchnęłam z ulgą, bo zadzwoniłam do swojego lekarza i cudem udało mi się przenieść wizytę na wcześniej, tj 23 kwietnia - planowo miała być 7 maja, ale to strasznie długo, ostatnią wizytę miałam 14 marca. Tj ja od razu chciałam wcześniej, ale przed 25 kwietnia się nie dało, bo wszystkie terminy zajęte, a później jadę na trochę do Polski, więc się po prostu nie da. Ale lekarz jak usłyszał, że dopiero w maju to sam stwierdził, że to zdecydowanie za późno. I jakoś mnie wcisnął. W związku z tym chyba już sobie zarezerwuję kolejną w maju - pod koniec, bo znowu będzie ta sama historia... Za to pozwolił mi chodzić na basen skoro nie mam już plamień - super :)! No i super, że zobaczę swoje dzieciątko już za 16 dni :)!!! Na pewno przez tak długi (jak dla mnie) czas sporo urosło, no i może udałoby się podejrzeć płeć? To by dopiero było wydarzenie ;)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) MaMani wszystkiego najlepszego dla corci z okazji urodzinek :-) Gratuluje tez wszystkim mamusia , ktore juz wiedza Kto mieszka w ich brzuszkach. Ja dopiero za 20 dni zobacze swoje malenstwo :-) Jak narazie to ledwo zyje przeprowadzka i remontem. Na szczescie moj M super sobie z wszystkim radzi i co najwazniejsze wszystko sam w domku zrobi :-) zlota raczka. Ale roboty duzooo, lecz chcielismy sie przeprowadzic przed porodem aby do tego czasu wszystko bylo gotowe na przyjecie goscia :-) Bardzo trudno wynajac cos co odpowiada i cenowo jak i wizualnie. Ale znalezlismy fajne mieszkano :-) i mam nadzieje ze juz na stale! Tak wiec latam, biegam sprzatam itp ;-) i dostaje zaraz zadyszki , czuc wiek. Jak dziewczynki tu juz pisaly, chodz nie wiem czy nie jestem tu najstarsza ;-) Pozdrawiam , caluje i zycze slodkich snow! E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, dziewczęta ;)! Robić kosteczki maluszkom ;)! To tylko tak na dzień dobry :) Aaa, wczoraj byłam na koncercie \'Vaya con dios\', takim niedużym, bezpiecznym dla mamusi z brzuszkiem ;), fajni są w każdym bądź razie, a publika to doceniła. Pozdrówki K. 🌼 16 tyg.3dni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj mnie coś wzięło i wyskoczyłam pooglądać wózki, mam blisko pracy jeden duży sklep z art dla dzieci i tam można dostać wszystko :) przymierzałam sie do tych wózków:) i było mi trochę głupio, bo reszta klienteli to miała już duuuuże brzuchy:) spodobał mi sie IMPLAST na żywo jest jeszcze piękniejszy niż w internecie :) cena dwu funkcyjnego 1600 zł (bez nosidełka, bo posiadam po synku). tak mi ten wózek siedział w głowie, że nawet śnił mi sie w nocy :) ale póki co za wcześnie na zakup wózka i zrobię rekonesans w innych sklepach, w tym mieli duży wybór GRACO, ale one mnie nie przekonują i wydają się bardziej funkcjonalne jako spacerówka niż głęboki. pozdrawiam wrześniówki i życzę miłego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny jak dziś zimno - wieje strasznie, że odczuwalna temp. jest jeszcze niższa brrrr Umyłam sobie włoski i siedze z maseczką na głowie :) kurcze bo tak mi włosy wychodzą, że niedługo to łysa będę - dobrze że chociaż szybko rosną :) Mam dzis ochotę na zupkę jarzynową- jak tylko włoski wyszusze to lece do sklepu po jarzynki :) Mój synek pewnie też zje, bo nie poszedł jeszcze do przedszkola, bo kuleje jeszcze a z dziećmi to wiadomo skaczą biagają uderzy się gdzieś jeszcze i znów będzie jęczał ;) A dzidzia w brzuszku dokazuje coraz bardziej i częściej - nawet poczułam w nocy jak sie obudziłam :) fajne uczucie :D A co u Was dziewczyny ?? Piszcie więcej !!!!!! Evi napewno wszystko z dzidzią jest ok :) Moja też jest mniejsza niż powinna ale tłumaczę sobie, że dziewczynka to drobniejsza :) Miałam nieregularne miesiączki i zapłodnienie prawdopodobnie było tydzień. później niż powinno. Ale skonsultować z innym lekarzem zawsze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak zdrowko? Moj orzeszek troszke niemrawy, nie kopie ani nic..a ja tak czekam na te pierwsze ruchy! No nic, musze uzbroic sie w cierpliwosc.. Za tydzien mam polowkowe usg, juz nie moge sie doczekac! I tatus wreszcie dzidzie obejrzy. No nic, wracam do nauki, bo znowu utkwie przed kompem ogladajac wozki :) :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nareszcie jest tu jakiś ruch :) Mamo Huberta - mi też sie ten Implast na żywo bardziej podoba, jednak ostatnio widziałam podobny i tańszy o połowę, też z dużą gondolą chyba o 3 cm mniejsza niż Implast ale chyba nie można było wpiąć fotelika (nie jestem pewna). Nie pamiętam nazwy ale jak tam będę to Wam napiszę. Kasińska - zgodnie z rozkazem jem serek Danio :) i buduję kostki Dawidowi Evi - z dzidzią na pewno wszystko jest OK ale na wszelki wypadek dla własnego spokoju idź do innego lekarza i daj nam znać co powiedział. Trzymam kciuki. Mój bąbelek jest większy niż wskazuje na to wiek (mały olbrzymek po rodzicach hihi) ale może wcześniej się urodzi....... więcej spacerków byśmy zaliczyli bo może będzie cieplutko :) Ja znam dokładną datę zapłodnienia bo miesiączki miałam różnie - od 60 do 90 dni cykle. Trudno było trafić w owulację, więc kupiłam testy owulacyjne :):) i stąd ta dokładna data :) U mnie wczoraj wieczorem padał śnieg:( a dzisiaj ledwo 2 stopnie na plusie brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Witam limonke :) Ciesze się ze napisalas :) Moja Lilcia od jakiegos czasu malo sie wierci. Raczej taka spokojna się zrobila że aż się boje... a do usg jeszcze tyle czasu zostalo :(:( 2 tygodnie :( u nas śliczna pogoda- przynjamniej narazie bo na popoludniu zapowiadali deszcz. Bylyśmy z Manią na spacerku i wrócilam padnięta i cala zalana mlekiem... wkurza mnie już to... No nic dość zrzedzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka z tego co oglądałam na internecie to do IMPLASTA podobny jest CONECO V3 a jego cena to ok 900 zł, wiec różnica całkiem spora.namierzyłam u siebie sklep, w którym maja większy wybór firm produkujących wózki i jest tam właśnie coneco, może dziś uda mi sie pokechać na oględziny, choć pogoda u mnie fatalna, zimno i deszczowo. Mamani moje maleństwo tez leniwe, słabo dokazuje :( pierwsze ruchy poczułam dość szybko, ale nie przybrały one jak dotąd na sile i częstotliwości- czekam cierpliwie. eryka ja również mam dziś jarzynową, tylko z dowozem do pracy, złożyłam zamówienie u mamy i pewnie za niedługo pojawi sie z zupka w słoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za pocieszenie, naprawde czuje sie lepiej wiedzac ze moge na kogos liczyc cykl mi sie nie przesunal, bo na poczatku mialam 2 inne usg i dziecko roslo rowno z tygodniami a teraz taka spora roznica, 28 ide na usg 3d wiec napewno dowiem sie czegos wiecej jeszcze raz wielki 👄 dla WAs Mamani u nas tez pogoda dp dup.., ciagle leje i konca nie widac, a ja jak na zlosc caly tydzien sama w domu jestem, sama sobie sie dziwie ze poscilam M tak daleko i na tak dlugo :-o moj tez juz po urodzinkach, zaraz do linku wstawie zdjecia :) Mamahuberta masz to samo co ja, mi gin w 13/14 tyg powiedzial ze napewno corka, ale tez caly czas czekam na potwierdzenie jeszcze \"tylko\" 3 tygodnie buu z ta mama to masz dobrze :) ja tez chce gotowa zupke do domu :) Sandra ja wyslalam zaproszenie :) karro ciesze sie ze chociaz u Was ladna pogoda, daj nam troche tutaj ;) limonka witaj! ja mam zawsze taka sama dlugosc cyklu, no moze roznica 2 dni i to wszystko , w pierwszej ciazy tez chodzilam do tego samego i synek zawsze byl wiekszy nic dany tydzien, a to dziecko wychodzi mniejsze-no nie wiem pewnie to nic zlego i tak sie zdarza, tylko nie wierze za bardzo mojemu ginowi, bardzo dlugo robil pomiary a na kartce mam raptem tylko 3 :-o zadnego zdj, zadnego opisu itp co do leku to ja tez bralam na zapalenie pecherza tylko inaczej sie chyba nazywal, moze urosept? nie pamietam, wiem ze gin kazal brac mi go 3x dzinnie po 2 tabletki (mam nadzieje ze dobrze pamietam) do tego duza ilosc wit C i zapalenie przeszlo, a nawet go nie czulam, tylko te leukocyty podwyzszone na nia wskazaly kasinska :) tez poszlabym na basen, poki co w taka pogode nigdzie sie nie ruszam :( magia mnie tez niedlugo czeka przeprowadzka a wczesniej remont, w 1 ciazy tez przez to przechodzilam i ciezko to znioslam :( najbardziej ucierpial moj kregoslup, ale w tej nic mi poki co nie dolega (odpukac)_ wiec moze nie bedzie tak zle ;) eryka ach te ruchy :) moj maz juz czuje pod reka jak dziecko fika, ja jak poloze to tak fajnie podnosic mi lekko reke , kocham te uczucie :) karro ja w 1 ciazy pozno czulam ruchy bo dopiero w 22 tyg, wiec wszystko przed Toba :) Myszka ciesze sie ze bebel duzy i silny :) oby tak juz do konca bylo, widze ze pogode tez masz nieciekawa, kiedy ta wiosna przyjdzie??? mam nadzieje ze nikogo nie ominelam, przez ta pogode nic mi sie nie chce , maly spi ja chyba tez sie zdrzemne do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI, to u mnie na odwrót niż u Ciebie... dzidzia większa o 4 tygodnie! W czwartek idę na USG połówkow, wszystko się okaże i może się maluszek ujawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba u mnie nieśmiało próbuje wyjrzeć słoneczko :) Mam taką nadzieję, bo ta pogoda mnie dobija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wariuję!!!!!!!! oglądam te wózki w internecie (polecam stronę bobowozki.pl) i stwierdzam, że one wszystkie są do siebie podobne i za dużo mi sie podoba. po za tym tak potwornie chciałabym już wszystko kupować urządzać i w ogóle..... po co ja wczoraj polazłam do tego sklepu....głupia baba!!!!!!! hahaha sama sie nakręciłam, a że w sklepie nudy to siedzę i myślę tylko o jednym. ześwirowałam na maksa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis :) Karro co do ruchów to faktycznie zależy od tego która to ciąza z każdą kolejną ruchy rozpoznawane sa wcześniej choćby dlatego że mama wie już czego może się spodziewać.Mój lokator po raz pierwszy dał znać o sobie w piatek wieczorem czyli 17tc natomiast w pierwszej ciąży poczułam je w 20 tc. Witaj lemonko :) Co do Twojego pytania,trochę Cię uspokoję ponieważ podwyższony poziom białych ciałek krwi czyli popularnie leukocytów to nic innego jak naturalna reakcja organizmu na stan jakim jest ciąża.Zauważ proszę że norma dla każdej kobiety nie będącej w ciąży dla WBC waha się od 6-10 tys/ml a dla kobiet w ciąży od 10 nawet do 16 tys/ml! Jeśli w Twoim przypadku ta norma jest przekroczona to najwidoczniej lekarz uznał że występuje w organizmie stan zapalny który najprawdopodobniej wziął się z zapalenia pęcherza lub dróg moczowych-stąd mniemam żewziął się w zaleceniach furagin.Jeśli nie pęcherz to być może zapobiegawczo lekarz chce uchronić Twoje nerki. Dość często pod koniec drugiego trymestru ciązy występuje u kobiet zapalenie miedniczek nerkowych co może prowadzić do gestozy. Najlepiej zapytaj lekarza,myślę że najlepiej ci wszystko wytłumaczy Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×