Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Witam was laseczki:))))) A coz to znowu za nowa tabelka??? W ktorej w dodatku mnie nie ma choc wipsywalam sie od poczatku jej istnienia??:)))hehe.. Co do zakupów ciążowych, wczoraj bylam i zakupilam.. extra waskie dzinsy ciazowe w Happy mum, ciemnoniebieskie, butki adidaskowe perłowe z Deserve (czy jak sie to pisze)...i oczywiscie nie bylabym soba jakbym cos dla Nikolci nie kupila:))) kolejnego pajacyka i taki sliczny kombinezonek na zimniejsze dni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dodaje moją coreczke:)))))))) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ Evi_22.............22............16 sierpień........Emilka wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś Monika_28.........29............28 sierpień........Nikola BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? sandra27........28...............3wrzesień......Daniel/Domin ik MaMani............22..............4 września......Kornelek MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........Cyry l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam ztego ze pojawila sie tabelka i wpisuje sie bo mamy juz imiona:) NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ Evi_22............22............16 sierpień........Emilka wiewiorka2004..21............27 sierpień........Kubuś Monika_28.......29............28 sierpień........Nikola BETTY83.........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec.........28.............1 wrzesień.....Hania mamahuberta...26.............2 wrzesień....Oliwia/Igor? magia_............31............3wrzesien.....?????? ???????? sandra27.........28............3wrzesień.....Daniel/Domin ik MaMani...........22............4 września.....Kornelek MartaObdarta..27............4 września.....Weroniczka Izabelcia78......30............7 września.....Mateusz/Zosia Myszka5.........28............10 września....Dawid el79..............28.............11 września....????? eryka............28.............13 wrzesień....Laura/Sara/Roksana ewunienka24...24.............14 wrzesień....Karim/Amira karro............29.............18 wrzesień....Maksymilian/Zosia Koug ............35.............18 wrzesień....Agatka / Bartek majka28........30.............18 wrzesień.....Ksawery sanday1........25.............18wrzesień..... ?????? aga..............25.............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.....29.............20 września.....Jakub/??? (imie \"robocze\"-kluseczka) marlenaaa.........20..........18 wrzesień.....Damian brutta.............28...........22 wrzesień.....?????? nina.............. 30............19 wrzesień ........?? magdae..........26.............20 wrzesnia.....Cyry l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ............PŁEĆ Evi_22............22.....16 sierpień........Emilka.......dziewczynka wiewiorka2004..21.....27 sierpień........Kubuś.......chłopiec Monika_28.......29.....28 sierpień........Nikola.......dziewczynka BETTY83.........24......1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec.........28......1 wrzesień.....Hania.........dziewczynka mamahuberta...26.......2 wrzesień....Oliwia/Igor? magia_............31......3wrzesien.....?????? ???????? sandra27.........28.......3wrzesień.....Daniel/Dominik..chłopiec MaMani...........22........4 września.....Kornelek........chłopiec MartaObdarta..27........4 września.....Weroniczka....dziewczynka Izabelcia78......30........7 września.....Mateusz/Zosia Myszka5.........28.......10 września....Dawid............chłopiec el79..............28........11 września....????? eryka.........28......13 wrzesień..Laura/Sara/Roksana..dziewczynka ewunienka24...24........14 wrzesień....Karim/Amira karro............29........18 wrzesień....Maksymilian/Zosia Koug ............35........18 wrzesień....Agatka / Bartek majka28........30.........18 wrzesień.....Ksawery..........chłopiec sanday1........25.........18wrzesień..... ?????? marlenaaa......20......18 wrzesień.....Damian..............chłopiec aga..............25........19 wrzesień.....Jakub..............chłopiec nina............ 30.........19 wrzesień ........?? kasinska28.....29........20 września.....Jakub/??? .........chłopiec magdae..........26.............20 wrzesnia.....Cyryl.........chłopiec brutta..........28...........22 wrzesień.....?????? mamy : 5 dziewczynek i 9 chłopców gdybym się gdzieś pomyliła - poprawiajcie więcej nie piszę, bo przed chwilą mi zżarło dopisałam płeć, żeby było łatwiej liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasińska - dobry pomysł;) U mnie dzisiaj za oknem znów ślicznie :) Zrobiłam pranko, umyłam (w męczarniach) włosy i idę je zaraz podsuszyć zanim sie szopa zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wpadlam sie tylko przywitac i zyczyc Wam milego weekendu....:) Ja niestety do 18stej w pracy:P Ooooooooo.... Widze po tabelce ze jestem na samym koncu co do porodu... Nie lubie byc ostatnia...:) Zawsze jak trzeba bylo cos zrobic czego sie balam...np.szczepienie w szkole :) to szlam na ochotnika a tutaj nie mam wyjscia i musze czekac...:) Pewnie jakby byla taka mozliwosc to bym poszla na pierwszy szczal...he he he:D Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brutta:) co ty robisz w sobote w pracy??????????I to do 18???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w moim zawodzie niestety sobota to najwiekszy ruch:P Jestem fryzjerkom wiec taki moj los...:) Alejuz sie przyzwyczailam...:) Poza tym za tydzien zaczynam prawie trzy tygodniowe wakacje:D:D:D Juz sie nie moge doczekac:) Najpierw wlochy a pozniej polska no i oczywiscie Nasz spotkanie do ktorego mam nadzieje ze dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, biedna...to ty masz dopiero ciezka prace w ciazy..stanie tyle godzin na nogach..masakra...dbaj o siebie;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...co do tego spotkanka krakowskiego??? To kiedy w koncu robimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge doczekac ostatecznej tabelki jak juz wszystkie urodzimy..takiej z waga data porodu, ile trwal itp no i jak juz bedzie wiadomo kto mieszkal u mam ktore tak jak ja jeszcze nie znaja plci :) brutta a ty sie nie przejmuj ze jestes ostatnia bo nie wiem czy natura dostosuje sie do naszej tabelki ;) jeszcze nie wiadomo jak to bedzie. aaa sluchajcie..jestem sobie w spozywczaku, patrze a na polce polskie kiszone ogorki!!! rany az mi sie rece zatrzesly z radosci..i zrobilam sobie ogorkowa wlasnie mi stygnie zaraz ide wszamac :) niby ogorek kiszony maa rzecz, a jak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzies tam zazdroszzce wam juz upalow,ale z drugiej strony mi nic jeszcze nie puchnie, i nie musze sie matwic o sandalki i klapeczki :) ja jeszcze w dlugich spodniach, zakrytych butach, w swetrze i puchowej kamizelce. choc nie ukrywam,ze mam juz letnie ciuszki, szczegolnie 2 nowe sukieneczki leza i czekaja na upaly. jak juz mowimy o pracy to ja wczoraj bylam np kelnerka :) tak to jest jak sie pracuje w turystyce i jako manager...zadna praca mi nie obca. chyba doslownie moge to powiedziec. dlatego lubie to zwariowana prace, bo kazdego dnia moze spotkac mnie cos nowego. nie lubie siedziec caly dzien przy komputerze itd. a najwazniejsze,ze amerykanie sa chyba najlepszymi ludzi,ktorzy daja napiwki wiec nie bylo tak zle :) zazdroszcze wam spotkania w Krakowie(trzymam kciuki za spotkanie). bylam w Krakowie sporo razy, mimi,ze jestem z Lodzi. a to wycieczki klasowe,a to jakos zawsze po drodze z gor. ostatnim razem bylam akurat z Nickiem,moim bratem i jego zona w pazdzierniku 2007. Nickowi sie bardzo podobalo, ale nie mial kurki i bylismy zmuszeni wybrac sie na male zakupy do Vero Mody,bo chlopak zamarzal. potem oczywiscie skoczylismy na dobry polski obiadek i piwo. dziewczyny, macie juz ciemna kreske w okolicy pepka? u mnie nic, bialy brzuszek.nie sadze,ze moj pepek nawet sie wybrzuszy, bo ja mam taki troche jakis wklesniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia, a w ktorym tygodniu jestes? U mnie juz dawno ta kreska, chyba z miesiac (jestem w 24 tyg.), ale jestem lekko sniada brunetka, moze to ma jakis zwiazek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Faktycznie powinna się zacząć pojawiać kreska wzdłuż pępka ale jeśli chodzi o mnie to jej niestety jeszcze nie widzę.Za to zauważyłam że zaczynają mi puchnąć nogi co mnie zaczyna przerażać,bo wiadomo cieplutko słońce świeci a tu takie balerony trzeba bedzie wystawić :o Trudno ...ważne żeby dzidzia zdrowa była i jak to się mówi ważne by nie stracić głowy dla ładnych nóg pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Izabelcia :) Fajnie ze jestes bo mam do ciebie pytanie. Z tego co wiem twoj Nick nie mowi po polsku, moj Nels tez moze ze cztery slowa..myslisz ze dasz rade mowic do dziecka duzo po polsku? Ze sie nauczy ? Ja i Nels w domu rozmawiamy po angielsku, mimo ze obydwoje b dobrze wladamy szwedzkim. Tu w Szwecji mam troche polskich znajomych ale jak wýjedziemy do Stanow to juz zupelnie nie bedzie do kogo geby po polsku otworzyc :( bardzo chce by moje dziecko mowilo po polsku, szczegolnie ze moi rodzice niestety nie znaja angielskiego, ale troche sie boje jak to bedzie.. a jesli chodzi o kreske to ja jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....DATA PORODU........IMIĘ............PŁEĆ Evi_22............22.......16 sierpień........Emilka........dziewczynka wiewiorka2004..21.......27 sierpień........Kubuś.........chłopiec Monika_28.......29........28 sierpień......Nikola.........dziewczynka BETTY83.........24........1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec.........28.......1 wrzesień......Hania...........dziewczynka mamahuberta...26........2 wrzesień....Oliwia/Igor? magia_...........31........3 wrzesień.....?????? ???????? sandra27........28........3 wrzesień......Daniel/Dominik.. chłopiec MaMani...........22........4 września.....Kornelek.........chłopiec MartaObdarta..27........4 września.....Weroniczka...dziewczynka Izabelcia78......30........7 września.....Mateusz/Zosia Myszka5.........28.......10 września....Dawid............chłopiec el79...............28.......11 września....????? eryka............28...13 wrzesień..Laura/Sara/Roksana..dziewczynka ewunienka24...24........14 wrzesień....Karim/Amira karro............29........18 wrzesień....Maksymilian/Zosia Koug ............35........18 wrzesień....Agatka / Bartek majka28........30.........18 wrzesień.....Ksawery..........chłopiec sanday1........25.........18 wrzesień..... ?????? marlenaaa......20.........18 wrzesień.....Damian............chłopiec aga..............25.........19 wrzesień....Jakub...............chłopiec nina............ 30.........19 wrzesień ........?? kasinska28.....29.........20 września.....Jakub/??? .........chłopiec magdae.........26........20 września.........Cyryl...........chłopiec brutta..........28.........22 wrzesień.......?????? Chciałam poukładać troszkę w tabelce-mam nadzieję że się udało można np.obok imienia dla przejrzystości przy dziewczynce zrobić różowe serduszko a przy chłopcu niebieskiego kwiatka.Ale może najpierw poczekajmy aż każda z nas pozna płeć swojego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_22............22.......16 sierpień........Emilka........dziewczynka wiewiorka2004..21.......27 sierpień........Kubuś.........chłopiec Monika_28.......29........28 sierpień......Nikola.........dziewczynka BETTY83.........24........1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec.........28.......1 wrzesień......Hania...........dziewczynka mamahuberta...26........2 wrzesień....Oliwia/Igor? magia_...........31........3 wrzesień.....?????? ???????? sandra27........28........3 wrzesień......Daniel/Dominik.. chłopiec MaMani...........22........4 września.....Kornelek.........chłopiec MartaObdarta..27........4 września.....Weroniczka...dziewczynka Izabelcia78......30........7 września.....Mateusz/Zosia Myszka5.........28.......10 września....Dawid............chłopiec el79...............28.......11 września....????? eryka............28...13 wrzesień..Laura/Sara/Roksana..dziewczynka ewunienka24...24........14 wrzesień....Karim/Amira karro............29........18 wrzesień....Maksymilian/Zosia Koug ............35........18 wrzesień....Agatka / Bartek majka28........30.........18 wrzesień.....Ksawery..........chłopiec sanday1........25.........18 wrzesień..... ?????? marlenaaa......20.........18 wrzesień.....Damian............chłopiec aga..............25.........19 wrzesień....Jakub...............chłopiec nina............ 30.........19 wrzesień ........?? kasinska28.....29.........20 września.....Jakub/??? .........chłopiec magdae.........26........20 września.........Cyryl...........chłopiec brutta..........28.........22 wrzesień.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam jakiś czas tą kreskę brzuchu :) Śmiesznie to wygląda - szczerze mówiąc nie wiem po co ona tam się pojawiła ....... Zmykam -> Miłego weekendu Mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnioslas mnie na duchu Myszka:)))))) Myslalam, ze to cos ze mnie nie tak, ze ja juz mam ta kreske jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danula31
Dziewczyn robiła która z Was badanie połówkowe i w którym tygodniu?Lekarz mnie zacheca zrobić a ja się obawiam ,że jak coś będzie nie tak to sie przydołuję ,znając siebie.Jestem w 23 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 23 tygodniu, od jutra zaczynam 24 tydzien. ja tez jestem raczej brunetka,ale co tam...jak sie pojawi to powiem Nickowi,ze sobie brzusio opalilam :) karro....dobre pytanie! :) ja rowniez chce dzidzie nauczyc polskiego,ale czy sie uda...to z moich obserwacji przez kilka ostatnich lat, bedzie bardzo ciezko,a moze i w moim wypadku prawie jak syzyfowa praca. bo...ja bede przy dziecku na 100% tylko przez 3miesiace (takie glupie amerykanskie prawo,ze do 3 miesiecy nie moga mnie zwolnic,a potem...moga jak beda miec ochote). czyli po 3 miesiacach...nie wiemy jeszcze co zrobimy...czy bedziemy pracowac na zmiane,czy ja na pol etatu??? Nick, tesciowa...5 slowek po polsku :( spotkalam sporo mieszanych malzenstw oraz malzenstw z tego samego kraju. wyniki moich obserwacji: -jezeli para mieszana np Polka-Amerykanin ( on zero polskiego) b. trudno nauczyc jezyka, bo tv,znajomi,opiekunki do dzieci wszyscy beda mowic po angielsku. -jezeli para mieszana (Polka-Amerykanin,a on mowi po polsku...to jest duza szansa,ze dziecko nauczy sie polskiego; choc bedzie moment kiedy dziecko zna polski,ale na pytanie zadane po polsku bedzie odpowidalo po angielsku -jezeli para (Polka-Polak) to zazwyczaj ludzie mowia po polsku przez caly czas w domu, tylko np w pracy i posrod znajomych mowia po angielsku. taka sytuacja to po prostu rewelacja.chociaz podczas ostatniej zimy byla taka rodzinka u nas na nartach. mieli czworke dzieci. najstarszy mial najlepszy polski, i im mlodsze dziecko tym bardziej leniwe i mniej ochoty na nauke polskiego. z rodzicami pol na pol,a rodzenstwo miedzy soba juz tylko po angielsku. ja od roku mowie Nickowi,aby sie zabral za nauke polskiego, bo ja bede mowila do dziecka tylko po polsku,ale na serio sobie tego nie wzial do serca. sama nie wiem,bo jak np bedziemy na placu zabaw,dziecko bedzie mialo roczek czy dwa, wszyscy po angielsku a ja bede sie wydzierala po polsku. hmmm ja znajac siebie bede probowala,a wyniki....coz napiszemy do siebie za kilka lat o wynikach :) karro....a ty jak myslisz, uda ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danula, ja juz dawno robilam, koncze teraz 24 tydzien. Robilam miedzy 20 a 21, tak powinno sie robic (miedzy 18 a 22 tyg, a wg innych miedzy 19 a 23). Nie ma sie co na zapas dolowac, napewno bedzie dobrze, ale polowkowe musisz zrobic, bo jest bardzo wazne. Pozniej sporo rzeczy juz nie widac, bo dzidzius jest za duzy, wiec nie zwlekaj:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro! Dziecko uczy się mówić przede wszystkim od matki. Na pewno, przynajmniej na początku, to Ty będziesz z nim spędzać najwięcej czasu. Więc po prostu mów do niego jak najwięcej, śpiewaj piosenki po polsku, etc.Poza tym, nie wiem, co planujecie później, czy np. pójdzie do żłobka, czy poszukacie niani - ale jeżeli to ta druga opcja, to możecie znaleźć polską nianię. Możesz poszukać na allegro bajek do słuchania po polsku, etc. Nawet jeśli później będzie trudno utrzymać kontakt z językiem, to dziecko się przynajmniej osłucha i będzie mu łatwiej do niego wrócić. A jak będzie przyjeżdżać na wakacje do dziadków, to będzie miało intensywny kurs języka polskiego w praktyce. A teraz zupełnie nie na temat - Brutta, czy Ty umiesz zrobić melanzane? Dałabyś przepis? Zapewne nie jest to zbyt skomplikowane, a naszła mnie chętka, zresztą zaraz poszukam jeszcze jakichś wskazówek w internecie. W każdym razie bakłażan czeka już na \'ścięcie\' ;). A przed chwilą wcięłam pół melona miodowego - pyszności, zwłaszcza w taki upał :)))! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danula, ja juz dawno robilam, koncze teraz 24 tydzien. Robilam miedzy 20 a 21, tak powinno sie robic (miedzy 18 a 22 tyg, a wg innych miedzy 19 a 23). Nie ma sie co na zapas dolowac, napewno bedzie dobrze, ale polowkowe musisz zrobic, bo jest bardzo wazne. Pozniej sporo rzeczy juz nie widac, bo dzidzius jest za duzy, wiec nie zwlekaj:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danula31
Monika 28 dzieki ,lekarz mnie zapisał na 5.06. na połówkowe i się zastanawiam czy nie bedzie za pózno,musze w necie poczytać kiedy najpóżniej mozna robić połówkowe? Dziewczyny jakie wózki kupujecie,jakiej firmy? Taki duzy jest wybór ,że człowiek głupieje zwłasza jeżeli nie ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - z tym serduszkiem i kwiatkiem to bardzo dobry pomysł! Ja myślałam na początku o jakimś skrócie- np. CH(Ł)/ DZ, ale to jakieś takie 'bezpłciowe' (he he), a tak będzie ładnie :). Myślę też żeby pozamieniać te daty, tak żeby było krócej - zamiast słów liczby - tj. np zamiast 10 września -- 10.09. Jak tak zrobimy, to później będzie można jeszcze jakieś nowe dane podopisywać, bo będzie więcej miejsca. W wolnej chwili mogę się tym zająć - co na to pozostałe Panie? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_22............22.......16.08........Emilka..............❤️ wiewiorka2004..21.......27.08........Kubuś..............🌻 Monika_28.......29........28.08......Nikola................❤️ BETTY83.........24........1.09.....Kuba/Alicja mrs_ziec.........28.......1.09......Hania...................❤️ mamahuberta...26........2.09....Oliwia/Igor? magia_...........31........3.09.....?????? ???????? sandra27........28........3.09......Daniel/Dominik...... 🌻 MaMani...........22........4.09.....Kornelek...............🌻 MartaObdarta..27........4.09.....Weroniczka...........❤️ Izabelcia78......30........7.09.....Mateusz/Zosia Myszka5.........28.......10.09....Dawid...................🌻 el79...............28.......11.09....????? eryka............28........13.09..Laura/Sara/Roksana..❤️ ewunienka24...24........14.09....Karim/Amira karro............29........18.09....Maksymilian/Zosia Koug ............35........18.09....Agatka / Bartek majka28........30.........18.09.....Ksawery..............🌻 sanday1........25.........18.09.... ?????? marlenaaa......20.........18.09........Damian............🌻 aga..............25.........19.09....Jakub..................🌻 nina............ 30.........19.09 ........?? kasinska28.....29.........20.09.....Jakub/??? ............🌻 magdae.........26.........20.09.........Cyryl..............🌻 brutta..........28.........22.09.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×