Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Dziewczyny dzięki za dobre słowa i rady - przetestuję na pewno. 🌼 Magdae- co do zdjęć. Musisz je załadować na jakąś stronę, a tu wkleić link do tej strony . Widziałam, że niektóre dziewczyny mają zdjęcia na fotosiku (www.fotosik.pl ?), ja osobiście mam założone konto mailowe na gmailu (mail. google.com) i tam jest taka opcja galerii zdjęć (zdaje się można załadować aż do ok 1Gb) - to się nazywa Picasa. Ściągnij sobie też od nich program o tej nazwie. Jak się zdecydujesz na takie rozwiązanie i będziesz potrzebowała szczegółowych wskazówek (już po założeniu maila), daj znać, pomogę :). Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze juz w pracy, bo dzisiaj jest \'bieg przez gory\' tylko...25 lub 50km i mamy sporo gosci w osrodku.jesienia ludzie biegaja 50 lub 100km. zawsze jak ich widze to mysle,ze sa \'crazy\' bo ja ledwo po tych gorkach chodze,a oni biegna. czasami maja nawet latarki na czole, bo jak zaczynaja to jeszcze jest ciemno. to tak ode mnie z samego rana, bo siedze przy komputerze i za moment musze zjesc sniadanko, bo w brzuchu juz mi burczy. dziewczyny....w jakiej pozycji spicie? ja staram sie na lewym boku jak najwiecej, bo tak wyczytalam,ze jest najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia, ja też staram się spać na lewym boku - i tak mi najwygodniej. Czasem kładę się na prawym, bo ile można wciąż na lewym ;) Ale nieważne jak się kładę, bardzo często budzę się leżąc na plecach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to synek ktory juz jest ttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cbd3a985deea1b7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gory bardzo dziekuje za pomoc w tych zdjeciach!!nie wiem zcemu nie chce otwierac jak sa wszystkie razem ale wystarczy wejsc na te pojedyncze a tam juz jest cala reszta!!pozdrawiam, ja spie raz na lewym raz na prawym boku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to synek ktory juz jest ttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cbd3a985deea1b7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tyle próbowwalam i zajelam tyle miejsca ale caly czas jest blad , jak wkleje bezposrednio ze strony fotosika to jest ok ale jak skopuiuje te ktore juz raz wkleilam to nie chce ich otwierac!!!moze ktos wie czemu??szukam bledu ale na razie bez rezultatu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae! Niestety czasem jak tu się wkleja link, to wskakuje spacja w adresie, stąd ten błąd. Zresztą jak spróbujesz kliknąć w te swoje linki, to zobaczysz, ze podkreśla tak jak link tylko część tego właściwego linku. Znaczy się ,w miejscu gdzie to się urywa jest niepotrzebna spacja (nie widać tego, gdy edytujesz tekst, dopiero gdy jest opublikowany). ale cóż , możemy skopiowac całość, wkleić w pole adresowe i samemu zlikwidować przerwę i będzie dobrze. Jak się wkleja link w podpisie to ten problem nie występuje. Pozdrawiam i dobrej nocy, idę spać, bo oczy już same mi się zamykają. Polecam komedię romantyczną z Cameron Diaz \'Jackpot - what happened in Las Vegas \' - nieźle się na niej dzisiaj uśmiałam w kinie :). Pozdr K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki drogie:))) Dzisiaj mam do was pytanko calkiem z innej beczki, pytanko kieruje do kolezanek krakowskich:) Czy znacie moze w Krakowie jakas dobra kosmetyczke? Musze sobie buzie oczyscic na lato, bo mam normalnie masakre, a nie znam tu zadnej fajnej kosmetyczki. Zalezy mi na tym, zeby naprawde dobrze oczyscila buzie, a nie 30%, a reszte olała, ale kase wziela..no i fajnie by bylo jakby wiedziala co mozna aplikowac kobiecie w ciazy:)))))) i zeby mnie ceną nie zabiła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że forum na weekend zamarło. Ja chciałam tylko pozdrowić niedzielnie :)! Odliczam dni do przyjazdu mojego ukochanego, to już w środę :D! Ciekawe, czy nasz synek da poczuć tatusiowi, jak kopie. Bardzo bym chciała - to by było cudne. Kontakt nie tylko z mamusią ale i z tatusiem :). A czy Wasi mężczyźnie mieli już okazję poczuć, jak Wasze dzidzie kopią? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kasinka28:) miło mi poznać wszystkie koleżanki pozostałe, dołaczam do was,tak sie zastanawiam wszystkie mówia że w 6 miesiącu tyje się najwiecej, może cos w tym jest mam ogromny apetyt własnie, mimo iz mam stosować zelazo dodatkowo które powinnam brac godz przed posilkiem, tylo jak ja co 5 min jem to nieda sie wytrymac z godzinna przerwa bez jedzenia;( trudno. kasinka a co do ruchów to mój mężu juz je czuł w 15 tyd, takie malutkie kopniaki, teraz to bez problemów, wczoraj sie zdziwił że tak mocno az reka mu podskakiwała na moim brzuchu. Ja ruchy czuje regularnie codziennie od 14 tygodnia, moze dla tego że byłam że niemam narazie duzo tkanki tłuszczowej na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale własnie się usmiała :) mam nadzieje że nas to nie czeka drogie mamy??? Przed ślubem: ona: ciao Janek on: no nareszcie, juz tak długo czekam ona: może chcesz, żebym poszła ? on: nie!no co ci przyszło do głowy ? sama myśl o tym jest dla mnie straszna! ona: kochasz mnie? on: oczywiście.. o każdej porze dnia i nocy ona: czy mnie kiedyś zdradziłeś? on: nie!! nigdy!! dlaczego pytasz? ona: chcesz mnie pocałować? on: tak, za każdym razem i przy każdej okazji ona: czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? on: zwariowałaś? przecież wiesz jaki jestem ona: czy mogę ci zaufać? on; tak ona: kochanie... A teraz: dzieśięć lat po ślubie !! PRZECZYTAJCIE OD DOŁU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae -na fotosiku w narzędziach jest taki programik do ściągnięcia-fotosik manager.możesz dodawać zdjęcia nie logując się na stronę-tylko podając link do zdjęcia ze swojego kompa.po zainstalowaniu go tworzysz skrót na pulpicie i z niego wczytaujesz fotki i podajesz link do zdjęcia. Jest kilka opcji skrócony link,link na strone,bezposrednie zdjęcie do wklejenia na blog itp.ja zawsze podaję ostatni adres,gdzie zdjęcie otwiera się na całą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Leoni :)! A to Twoja pierwsza ciąża?Jeśli tak, to te kopniaczki poczułaś bardzo wcześnie. Ja (a jestem w pierwszej ciąży) pierwszego bardzo nieśmiałego kopniaczka poczułam ok. 20 tygodnia. Teraz dzidziuś kopie codziennie :), co bardzo mnie cieszy i uspokaja, ze wszystko jest ok. Pozdr K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinka28---tak to moja pierwsza ciąża:) chyba trochy przesadziłam bulgotanie czułam od 14 a kopniaki od 16 . Każda jest inna, własnie teraz sobie leże oglądam tvn i normalnie córa tak szaleje że widze jak takie górki pagórki mi się robia he he:) ostatnio jak byłam w sklepie to tak mi sie wypieła że miałam biała bluzeczke obcisła i taki smieszny brzuch nito okrągły....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety i Maleństwa Witam nową koleżankę :) Mój T. już czuje jakiś czas lekkie kopnięcia a ja w minionym tygodniu zauważyłam, że brzuch mi się zaczyna ruszać przy wariacjach Dawida. Nawet T. zauważył :) To dopiero widok !!! Pogoda się zepsuła, od wczoraj wciąż coś z nieba leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek myszka5:) ja już tez na nózkach, córeczka jesczę śpi , babcia poszła mi po grożdzówki, tak sie nauczyłam że na sniadanie tylko drożdzówki z śliwką:) Ogólnie to nie raz jescze mam wrażenie że śnie i się obudze i okaże się że śniłam o ciąży, boje sie niesamowicie jak to będzie, chodzi mi o poród, maż mnie pociesza że gdy by było tak zle żadna kobieta nie rodziła by po raz 2, lub 3 itd. EE tam jakoś będzie... Dziewczyny czy wy juz macie jakies wózki na oku? Wczoraj kolezanka mi doradziła ze gondole sie używa krótko i nie mam kupować bo na spacery itak sie nie chodzi zima :O Hmmm...zgłupiałam jak mi to powiedziała, bo nie woobrażam sobie spacerków zima w spacerówce z dzidzia., nawet jak by ta gondola miała byc na miesiąc to itak kupie, tylko jaką? nie lubie takich duzych kół przy wózkach ze względu na to , jestem malutka i te duże koła, smiesznie wyglądam i wzbudzam litość u ludzi.....o taka biedna malutka .....taki duzy wózek.....juz widze te babcie:) włąsnie wróciła moja babcia to biore sie za drozdzówe, bedę wpadać tu jeszcze bo czasu mam teraz ojojoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×