Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

No widzę że dużo sie działo Trzymam kciuki za rodzące. U nas cisza ale dałam właśnie Małemu zielone światło do wyjścia bo w końcu oddałam to moje zleconko:) Teraz będę się byczyć :) Na 14 jade do fryzjera :):) Trochę przyjemności przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka życzę Ci fajowego łazikowania po sklepach... ja uwielbiam chodzić po sklepach :) :) :) no a Myszka5 do fryzjera... ależ Wy to macie fajowo...:) ja to dziewczyny do samochodu nie doszłabym z moim brzucholem i bólami w pachwinach... :( bawcie sie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wy pijecie zieloną herbatę w czasie ciąży???... bo różne rzeczy słyszałam na jej temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też ledwo sie dzisiaj poruszam, ale musze się jakoś zebrać w sobie.... W końcu teraz przez jakis czas mogę nie miec czasu iśc do fryzjera...... a ostatnio byłam 3 miesiące temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamy:) Gratuluje tym co juz sa rozpakowane :) Ja mam jeszcze 7 dni do porodu i nic nic kurde mi nie jest ... Juz mam dosc momentami .... Byłam u lekarza 2 dni temu . Zero rozwarcia szyjka skrócona mala wazy ok 3600 .Lekarz był miły poinformował mnie ze ona jest cytuje : " kawał baby " i ze bede miała ciezki poród ehhh kochany pan doktor:)PO tym moja panika wzrosła tak ze 100 razy chyba przterzymam mała do grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoniny ja mam wg miesiaczki na 22go wrzesnia wiec zostało mi 10 dni:-) i u mnie tez wszystko pozamykane szyjka twarda no ale zobaczymy jak sie potoczy moze mały seksik dzis wieczorkiem podziała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie,na początku chcę pogratulować mamiehuberta i tatusiowi Oliwki🌼kurcze tylko pozazdrościć tak szybkiego porodu:) Mnie dzisiaj w nocy bolał brzuch najbardziej po prawej stronie i kłuło mnie po bokach,ale dało się wytrzymać.Teraz mnie też poboluje w dole brzucha,ale to chyba przez to że dzisiaj się dużo narobiłam. Widze,że kolejne mamusie,się zaczęły rozpakowywać życze szybkich i bezbolesnych porodów🌼trzymam kciuki za was. Eryka--- udanych zakupów:) Oleniga--- ja chciałam pić,ale szwagierka mi powiedziała,że nie wolno więc nie piłam i nie piję. Myszka--- ja u fryzjera byłam ostatni raz obciąc włosy chyba w maju,a farbowałam je przed ciążą więc odrost mam już do połowy włosów ale go za bardzo nie widać,normalnie szok a jestem fryzjerką:) sandra27--- niewiem jak na ciebie,ale na mnie nawet duży seksik nie działa;P,załamać się można.Naszym Damiankom chyba się podoba w brzuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Marlenaaa -własnie jesli chodzi o ten seksik to na mnie tez nie działa ale próbowac można bo chyba juz innych sposobów nie ma:-)np.olejku rycynowego bym nie wypiła poniewaz słyszałam ze działa przeczyszczająco takze na dzidzie i mozemy zrobic dziecku krzywde:-(bo może wydalic smółke przez co zanieczysci dzidzia wody i moze dojsc do zatrucia :-(.Była dzisiaj u mnie bratowa z miesiecznym dzieciątkiem i wyobrazcie sobie na dworzu zimno wiatr piżdzi niesamowicie a ona ubrała małego w body z długim rękawkiem i śpioszki i to wszystko :-(myslałam ze wyjde z siebie i stane obok -przeciez mi by było tak zimno a co dopiero takiemu dzieciątku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic tylko prubowac,nikomu nie zaszkodzi:),co do tego olejku to też bym w życiu się nie odwazyła wypić,bezpieczenstwo dzidziusia najwazniejsze,a ta twoja bratowa to trochę przegięła z tym ubrankiem z tego co napisałaś,szkoda słów,no ale kazdy robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, widzę Sandra27, że Twoja bratowa to stosuje angielskie metody, oni też nie ubierają za bardzo maluchów... :) Ty dziewczyno nawet nie myśl o żadnych metodach przyspieszających, maluch wyjdzie jak przyjdzie czas.. żadnej z Was nie polecam ponaglania, lepiej nie ingerować...a ta data 3września to dobrze była wyznaczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta data była z usg i za kazdym usg taka wychodziła no ale poczekam na termin z miesiączki:-)trzeba troszke wyluzowac:-)a samo przyjdzie nawet sie nie obejrzymy:-) także nic tylko cierpliwie czekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenaaa a Ty myślisz że to kłucie to są jakieś namiastki skurczów... bo ja też mam czasem i zastanawiam się co to takiego...poza tym coraz bardziej maluch ciśnie mnie w dół i boli mnie w pachwinach przy każdym ruchu nóg, nawet jak siedzę...:( dziewczyny a Wy też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga- ja mam najczęsciej przy chodzeniu takie ciągnięcie i napinanie brzucha boli niesamowicie i chodze przez to jak kaczka:-( kłucie tez mam juz od dłuższego czasu i nic ale każda z nas chodzi w ciąży inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga niewiem czy to ma coś wspólnego ze skurczami?mnie tak własnie najbardziej kłuje jak damianek się mocno rozciąga,no i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra wejdz na spis tematów i jest ''śmieszne,wstydliwe,ale nie tragiczne wpadki na porodówce'' a teraz czytam to co ty posłałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ fajowa historyjka :))... nieźle Sandra27 :) gdzies Ty to wynalazła :)... ja wiem że każda ciąża jest inna ale objawy, które jej towarzyszą są często podobne... no to marlenaaa ja też tak mam... :) fajnie że jesteście dziewczyny bo samej tak siedząc to sfiksowałabym zastanawiając się co się dzieje... mieszkam na wyspach i mam ze sobą tylko męża...a może aż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z KTG skurcze 3 procent matko jedyna ta ciaza chyba sie nie skonczy :) A historyjki sa fajne ta z telefonem do przyjaciela dobra :) Miałam kiedys chłopaka który postąpil by podobnie ale pod warunkiem ze do kumpla miałby darmowe minuty w przeciwnym razie niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha MamoNiny niezły dowcip :) skończy się ciąża... no kiedy musi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ja to bym swojemu chyba jaja urwała z tego wszystkiego :-)jak to czytałam to cały czas płakałam ze śmiechu naprawde są niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swojego poprzedniego porodu to pamiętam jak mój mąż cały czas dawał mi pic a miałam silne bóle i zaczynały sie parte a on cały czas z tym piciem to sie tak wkurzyłam i móWIE do niego a raczej krzycze;nie chce ku.....a żadnej wody ,ja juz chce rodzic!!!!!mine mąż miał niesamowita hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak się macie?? :) ja zjadłam zupkę i zaraz idę robić rybkę ... maluszkowi smakowało bo siedzi grzecznie w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało,że tu tak cicho?ja prawie wzięłam kąpiel i pędze ku męzusiowi,miłej nocki dziewczyny pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wszem i wobec pragnę poinformować że kolejny dzidzius już jest z nami :) Ma na imię 🌻Karolek🌻 urodził się wczoraj o godz. 7.03 i ważył 3400g. Dzidziuś i jego mamusia Dafodilek mają się dobrze i serdecznie pozdrawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj wciąż cicho... czyżby wszystkie dosypiały?... ;) no chyba nie zaczęłyście się rozpakowywać beze mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ fajowo ... super wiadomość o poranku ... moje ogromne gratulacje, dużo zdrówka dla mamusi i maluszka :) pozdrowionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×