Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

A co do śniegu - to racja. Często dziwiłam się, jak na filmach, zwłaszcza amerykańskich - np. Ally McBeal - pada śnieg, a oni wychodzą w cieniutkich płaszczykach i czółenkach. Ja bym uświerkła z zimna, a oni nic. Wiesz, jak byłam na stypendium we Francji, blisko Alp, to nawet Hiszpanie robili sobie zdjęcia na śniegu i w ogóle szaleli jak dzieci z radości, bo u nich to bardzo rzadki widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia dla Zosi!!! Bo dziewczynki byly z tego samego dnia, jak dobrze pamietam. Emilka?? z imieniem gorzej,sorry! U nas impreza mila byc w poniedzialek grill itd, ja z rana do Duluth czyli 5 godzin wsamochodzie i 4 godziny zakupow. Nick dzwoni ok 10rano,ze Zoska ma katar i kicha co chwile i moj mazodwolal impreze na ponad 25 osob :( troche chyba spanikowal,bo nie byla taka chora,ale powiedzilam,zeby podjal decyzjie wiec uszanowalam. takze przedluzylam sobie zakupy, bo tak to mialam zamiar wracac szybciej. bylam sama na zakupach chyba od ponad roku i jakos tak dziwnei bylo, za cicho :) dzis przyszla jedna KOLEZANKA zOSI a jutro cala reszta, dzieci i dorosli. impreza o 17 a ja do 16 pracuje. moja mama sie pyta co zrobilam,a ja, no wiesz na zakupach bylam i wszytsko jest :) ja to na luzie, salatke zaraz jakas zrobie, kupilam mnostwo owocow sokow, rzeczy na grillai wielki tort, wiec goscie glodni nie beda. ok zmykam i jak macie facebook to tam mozecie zobaczyc kilka naszych zdjec z sesji z Zoska w roli glownej. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzonka dla pierwszych 3 latków 🌼 izabelcia wstaw zdjecia na nk to chetnie zobacze, nie mam fecebooka. udanej imprezy Zosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MHIO- wrzuce moze za pare dni, bo musze najpierw dostac CD ze zdjeciami od fotografa. my po imprezie...goscie dopisali, ponad 20 osob. ja wrocilam z pracy ok 16.15 a impreza byla o 17. wyrobilam ledwo, ale sie udalo. trampolin aoczywiscie najwiekszym hitem, ciezko bylo dzieciom isc do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelciu wcale się dzieciom nie dziwie, ja ostatnio w weekend u znajomych tez skakałam po trampolinie, super zabawa;) we wtorek i środe idziemy do przedszkola na taka przymiarkę, Oliwia sie bardzo cieszy, więc myślę, że nie bedzie problemu, napisze na pewno jej reakcję. ogólnie u mnie teraz zakupowo, szkoła, przedszkole, książki, ciuchy (wszystko okazuje się za małe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Emilcia :) i bardzo dziękujemy za życzenia:) Była jeszcze Ola z tego samego dnia chyba..... Dla chętnych zdjęcia w stopce. Pozdrawiam wszystkie mamy i ich maluszki-niewiele już tu zagląda nie mniej jednak nie mi sądzić po wpisach,ponieważ ja sama często wejdę by tylko poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Emilcia :) i bardzo dziękujemy za życzenia:) Była jeszcze Ola z tego samego dnia chyba..... Dla chętnych zdjęcia w stopce Pozdrawiam wszystkie mamy i ich maluszki-niewiele już tu zagląda nie mniej jednak nie mi sądzić po wpisach,ponieważ ja sama często wejdę by tylko poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug....ja tu wchodze w stopke i cos tak z tego wynika ,ze powiekszyla sie wam rodzina? Szymon? jak bedziesz miala chwile to napisz cos wiecej. moja Zoska zakatarzona troche znowu a mnie od razy gardlo zaczelo bolec,ale poza tym u nas wszystko w porzadku. bylam dzisiaj z rana na wyprzedazy garazowej, znowu dla Zoski cos kupilam, tym razem DVD i auto wywrotke do piaskownicy za cale $1.50 plus troche innych rzeczy. wlasnie dlatego Zoska ma tak duzo zabawek i ubran, bo ja kupuje uzywane zazwyczaj. tak sie jakos przyzwyczailam,ze nie moge wydac duzo kasy na nowa sukienke np, bo zaraz przeliczam :) ile bym mogla kupic uzywanych :) Zoska jakas taki brudas, jak zaplami ubrania czasami to nic doslownie nie jest w stanie ich usunac. ile jej poszukac bo mi poszla na drugie pietro i pewnie u babci oglada TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego NAj Naj Naj dla Małych Dam :))) Koug- wieki Cię nie był!!!! :) ....i faktycznie, rodzinka chyba się powiększyła :D Gratuluję :) Ja nie piszę ostatnio ale Was podczytuję :) Korzystaliśmy ostatni z cudownej pogody :D dlatego takie pustki z naszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :) Sto lat dla Brutki ;) 🌻 Tak teraz mamy w domu równowagę:) Szymek urodził się 15.08 trochę za szybko ,bo w 32tc miał 49cm i ważył 2,44kg ale dostał 10pkt.Obecnie ja jestem w domu natomiast on ze względu na wiek "dochodzi" w szpitalu.Ma nieznaczne problemy z jedzeniem bo jako 32tyg wcześniak nie radził sobie z jedzeniem tj.po 2 minutach jedzenia bardzo się męczył i zasypiał.Na dzień dzisiejszy waży 2,64kg i zjada przyzwoicie pokarm odciągnięty z buteleczki przez smoczek.Jeśli wszystko pójdzie dobrze może dostanę go już w środę do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kogut- gratuluje synka jak juz bedzie w domu bedziesz szczesliwa :) Wszystkiego naj dla 3 latkow :) J tak tylko na moment wiec nie bede sie rozpisywac. Urodzilam synka, Roberta 27.08. Ma 48 cm i wazyl 3680 g :) Akcja porodowa trwala 2 godziny a na porodowce pewnie nie cale 10 min i byl juz z nami :) Chyba sprawdza sie powiedzenie ze z drugim idzie szybciej ten porod tak to mozna rodzic hi hi :) Teraz dochodze do siebie w domu. Wiecej napisze jak bede miec troche czasu Trzymajcie sie wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ale nowinki !!! :D El79 - gratuluję synusia :D Wracaj szybciutko do formy a Robercik nich rośnie zdrowo :) .... i oczywiście czekamy na fotki ;) Koug- jeszcze raz gratuluję !!! :D Dużo zdrówka dla Małego :) Oczywiście dziękuję za życzonka i MamieHuberta również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el a więc miałam nosa :) gratuluje synusia, niech rośnie zdrowo, super że poród szybciutki. brutta ;) u nas juz po dniach adaptacyjnych w przedszkolu, Oliwia bez najmniejszego problemu, bardzo się jej podoba, dzis nie chciała wracac do domu. od jutra przedszkolak pełna gęba, oby tylko nie udzielił sie jej płacz i tęsknota od innych dzieci, bo takich więcej. pozdrawiam cieplutko wszytskich. dzis mnie czeka pożegnanie u niani, zrobiłam jej pamiątkowe zdjecie Oliwki z napisem "kochanej niani", kupiłam jej ulubionego storczyka, oj coś czuję że beda łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG jeszcze raz ogromne gratulacje!!!! :) Na prawdę cudo z Szymusia :) I na prawdę zazdroszczę że Wam się tak "do pary trafiło". Szczęściarze :P Pozdrawiam wszystkie mamy, a wszystkim 3-latkom STOOO LAT! Dziś 3 lata skończył Kornel. Poszedł pierwszy raz do przedszkola, zachwycony baaardzo :D Nawet z tego przejęcia się w majty ni posikał co mu się czasem jeszcze zdarza :D:D Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani- super że do Nas zaglądnęłaś :))) Sto lat dla Małego Solenizanta :D:D:D Kruszynką najmłodszą masz przecudną!!!! Zdrówka życzę dla Waszej Piątki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas powoli nadchodzi piekna jesien. niektore drzewa juz zolte,a inne jesze zielone. rano i wieczorem jest bardzo chlodno,a w ciagu dnia krotki rekawek. zoska byla juz dwa razy w przedszkolu i jest juz po 'a' literce. w przyszlym tygodniu bedzie 'b' itd. badzo zadowolona i jak dzisiaj wrocilam z pracy to mowi mi, ze bylo super. 14 dzieci w grupie glowna kobitka i ma jedna osobe do pomocy. nawet wstawanie jest ok, bo ona zazwyczaj ok 9 arno, a tutaj trzeba ok 7.30. na szzcescie u mnie wszystko blisko, cale 3 minuty takze, za duzo sie nie spoznilysmy pierwszego dnia :) Zycze sto lat dla wszystkich maluszkow!!!! musze sobie jakas tabelke znalezc, bo sie troche juz pozapominalokto tu byl. ach i kupilam pare minut temu bilety do Polski...hurrra. mam tylko nadzieje,ze bedzie ok, bo niby dostalam id ale jutro dopiero dostane email z 100% weryfikacja,ze wszystko ok. lecimy tylko ja i ZOska i moja znajoma i jej pieco miesiczna corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. odkąd poszłam ;) do przedszkola i szkoły to zabiegana jestem na maxa. u nas ok, Oliwia w przedszkolu super, je ładnie, śpi, gada jak najeta to się nie zmieniło, były ze 3 dni że płakała rano przy rozstaniu, ale to raczej dlatego że wszyscy płakali. Hubert w szkole juz w 4 klasie, ma super wychowawczynię, już zebrałam od niej pochwały, także serce moje pęka z dumy :) Hubi trenuje juz 5 rok judo a teraz zapisał sie jeszcze na piłkę, także dwoje sie i troję żeby wszystko pogodzić, treningi, naukę, a tej bedzie sporo, bo jest w klasie matematycznej i ma wiecej matematyki, cieszę się że wychowawczynią jest akurat pani od matmy. na razie jeszcze jestesmy w fazie organizacji nowych warunków, czasu mało na wszystko, ale damy radę. w pierwszy weekend wrzesnia wybralismy się ze znajomymi na żagle, ale super sprawa, my z męzem pierwszy raz, znajomi za to starzy żeglarze, było bosko. Oliwka przeweekendowała u niani, także obie były zadowolone, ja się obawiałam bo nigdy u niani nie zostawała na noc, ale babcie nie mogły i nie było wyjścia i powiem wam że super, a żagle - zakochałam sie :D pozdrwaiamy wszystkich. odzywajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki mam ( dla mnie niezbyt fajna wiadomość ) zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki i za tydzień idę sprawdzić to do gin bo byłam we wtorek ale jeszcze nic nie było widać z jednej strony jestem załamana że tak szybko wpadłam ale mam głupie przeczucie że to będzie tym razem chłopiec i trzymam kciuki aby był maluszek zdrowy i ciche marzenie aby tym razem był chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka 749 - gratuluje i trzymam kciuki za chlopca :) czasami taka wpadka mimo wszystko moze przyniesc duzo radosci. Co prawda sama mam zaplanowane dzieci ale pamietaj najwazniejsze by bylo zdrowe bo chyba nie ma wiekszej tragedi jak dziecko jest chore. Tak patrzac na dsaty urodzin twoich corek to prawie zupelnie jak u mnie . Moja Arunia jest z 6.09.2008 a Robert tez z 27.08 tyle ze tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piatkowy wieczor Zoska chodzi spac ok 21 a wczoraj padla nawet o 20 ale to dlatego,ze byla w szkole, na basenie,w bibliotece a potem miala kolezanke, z ktora sie kochaja i tluka na zmiane. moze 3 min po wysciu kolezanki, ta w ryk...mama, I miss my friend so much' i tak w sumie chodzi i powtarza to pare razy na godzine :) kolezanka o rok mlodsza i ma wlasnie to co Zoska mila rok temu,ze raczka jej chodzi do bicia co chwile, a moja Zoska oddaje,zamiast sie usunac z pola bicia. nie placza,nie obrazaja sie, tylko ja je poucze i milosc na nowo,az do nastepnego razu. jutro wybieramy sie na wesele do znajomej, Zoska i Nick maja uszykowane kreacje, a ja...mimo,ze dochodzi 22 jeszcze nie oczywiscie pracuje tak do 15, potem sie szybko w pracy wyszykuje i impreza od 17,ale dojazd nam zajmnie pewnie z 1,5h, wiec ja tam na luzie :) nie mam innego wyjscia. u nas juz jesien na calego, bluzy, kamizelki puchowe, choc w dzien tak przez 2-3 godziny to nawet krotki rekawek mialam. ja tak troche sie czuje jak prze swietami, bo Nick sie juz sam,z moja aprobata i pomoca kupil sobie prezenty pod choinke :), ja robie zakupy dla rodziny. na szczescie zakupy online, bo od kilku lat nie lubie i nie umiem jakos robic zakupow w sklepach, za wybredna jestem chyba i na koniec zawsze dochodze do wniosku,ze po co mi to,ze juz cos podobnego mam. Zoska troche sie placzliwa zrobila, ale to takie bardziej wymuszanie i jak cos chce to idzie ode mnie pozniej to taty,a jak my mowimy nie, to leci do babci :) takze czasami musze babci cos powiedziec,zeby sie jej nie dawala. ok zmykam bo zmeczona i ide szukac kreacji. wesele na 150 osob, pod takim duzym namiotem w srodku lasu :) i teraz badz madry i w co tu sie ubrac. Karro....mam nadziej,ze u ciebie wszystko ok i chociaz nas jeszcze podczytujesz. my ostatio cos o Alsace nie mowimy, Nick chyba sobie zdaje sprawe,ze pomoc mojej rodzinie wazniejsza niz wakacja na Alasce. takiego mam kochanego meza,ze nawet razu mi nie wypomnial,ze pomagam finansowo rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie trochę szkoda, że nam forum umiera :( zawsze miło było poczytać co u was. karro????? gdzie jesteś??? u nas ok, Oliwia w przedszkolu fajnie się rozwija. i co najważniejsze chętnie wstaje codziennie rano do przedszkola. Hubert dobre oceny przynosi ze szkoły i zaangażował się w drugi sport, trenuje jeszcze oprócz judo, piłkę nożną, na razie krótko, ale trener go chwali, co mnie bardzo cieszy. szkoła i treningi zajmują mu większość czasu, nie ma go już na głupoty. mi dni lecą szybko, po pracy szybko po Oliwie i potem już tylko kursuje zawożąc i odbierając Huberta z treningów, do tego lekcje, obiady, także popołudnia wypełniają mi rodzicielskie obowiązki, wieczorem odstresowuję się na fitnessie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta to zdolnego masz synusia, fajny chlopczyk z niego jak i uczy sie dobrze i ma jeszcze tyle zajec :) Tez mi smutno ze forum zamiera ale ja osobiscie w tej chwili nawet nie mam czasu zabardzo by pisac no i specjalnie nie ma oczym. U mnie Arusia juz od roku w przedszkolu wiec nie ma nowosci tyle ze jakos jeszcze w nocy w pieluche sika pomimo ze od dawna w dzien zalatwia sie normalnie na nocnik i czekam az wkoncu te pieluchy beda suche by mozna ja bylo polozyc bez no ale pewnie sobie jeszcze poczekam. W stosunku do Roberta jest ok , glaszcze go chce przewijac mowi ciii i daje paluszek na usta jak spi ze trzeba byc cicho itp. nawet nie myslalam ze tak bedzie. A ja coz nieprzespane nocki , ciagle karmienie z piersi, robiebnie obiadow i balagan w domu i tak codziennie :) a maly rosnie jak na drozdzach i krzyczy jak nie spi :) nic byle wytrwac :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore jeszcze tu zagladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El79...to zycze aby te nocki byly coraz dluzsze dla ciebie i synusia.musisz mi przypomniec ile ma juz miesiecy, bo nie pamitam. a u nas odwrotnie...w nocy zoska mila tylko 2 wpadki i to dlatego,ze nick nie posadzil ja na nocnik zanim poszla spacza to w dzien #2 u nas jest problemem. wszystko wie, ale jak jej sie chce to sie chyba stresuje i wstrzymuje itd,a zatwardzen nie ma wiec tlumaczymy i nagradzamy,ale i tak wpadki sa :( ale coz takie zycie i cierpliwie czekamy i pranie robimy co pare dni. uwielbia chodzic do przedszkola a za rok 4 latki maja juz przedszkole w normalnej szkole,a ze tam chodzimy na rozne zajecia wiec ja i ona znamy juz szkole. u nas wszyscy razem od 4lat do 18 roku zycia :) fakt,ze sa 3 budynki, ale sa polaczone. sa 3 sale gimnastyczne, dwa place zabaw, boiska chyba do wszystkich sportow i 5 kortow tenisowych. jak widac tutaj sporty sa na pierwszym miejscu. MHIO- fajnie,ze synek zainteresowny nauka i sportami, bo dopiero tutaj wlasnie widze,ze dzieciaki nie maja czasu na glupoty i nie wszyscy przeciez maja talent do nauki,ale moga sie wykazac w sportach. nie wspomne,ze tez mamy teatr i orkiestre szkolna ktora czasami jezdzi na rozne wystepy. takze mieszkamy w miescince ok 1300 ludzi ale o zajecia dla ZOski jak widzicie martwic sie nie musze. u nas liscie juz zotle, czerwone i juz tak z 30-40% opadlo, zalezy od rodzaju drzew. ja odliczam dni do wylotu i moja mama juz sprzta dom i sie pyta co ma gotowac dla mnie na powitanie. wooow ja sie tutaj wyluzowalam i przez chwile myslalam,ze ona zartuje,ale ona na serio. mowi,ze posciel juz dla nas wyprana, pokoj posprzatany :) oj kochana mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia - no to faktycznie z tym sikaniem nie wesolo nie wiadomo czy lepiej w nocy czy w dzien chodziaz mojej /arusi w dzien tez sie czasami zdazy ze sie zsika lub wyladuje kupa ale nigdy w domu tylko w przedszkolu.Podejrzewam ze jak juz to sie zdaza na placu zabaw bo tak sobie pojdzie sama do lazienki a tak na placu zabaw wiadomo jak sie dzieci bawia to czasami nawet moze zapomniec a tam tak nie dopilnuja. Teraz maja tez z przedszkola w przyszlym tyg wycieczke calodzienna statkiem i nie dajemy jej wlasnie ze wzgledu na to ze moze sie zsikac lub zrobic kupe i tak by chodzila caly dzien bo kto by jej tam zagladal czy tez przebieral na statku a poniewaz przez to przedszkole tez ciagle kaszlaca i przeziebiona to nie chce by sie jeszcze bardziej zaprawila. A tu co chwile cos dla tych dzieci organizuja jutro np. na pol dnia ida do parku tyle ze pogoda u nas sie popsula ma byc po 12-13 stopni i deszcz wiec nie wiem jak z ta wyprawa ich bedzie tyle ze oni tu raczej na pogode nie patrza. Tutaj nawet nie wiem jak to jest ze szkola :) Wiem tylko ze do przedszkola to tez w jednym budynku jest grupa chyba od roku do 3 lat a pozniej w drugiej czesci budynku jest starsza grupa od 3 lat ale nie wiem do 5 lat? bo tu chyba od 6 lat idzie sie do przedszkola albo 7 nie mam pojecia bardziej mnie interesuje jak jest w Kanadzie bo tam planujemy sie przeniesc na stale jak sie uda i to najlepiej pod koniec przyszlego roku no ale zobaczymy czy sie uda mojemu mezowi dobra prace znalesc bo to od tego wszystko zalezy. A moj Robcius ma niecale 6 tyg w tej chwili :) Urodzil sie 27 sierpnia :) wiec jeszcze wiele nocy nieprzespanych przezemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałąm sie jak szalona i mi zjadło :( no teraz to sie wkurzyłam napisze cos jutro dzis juz nie mam weny, takiego długiego posta mi wcięło wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×