Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Co oznaczają zimne ręce?

Polecane posty

Nie wiem.. może zgadłaś;) no w moim przypadku to by się akurat zgadzało:P Ale np. moja siostra.. też ma zimne ręce i dziewicą napewno nie jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Albatrosaxxxiiiiiiiiii
masz slabe krazenie krwi..mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. krew, stres podobno niektprzy twierdzą że nawt nerwica.. niedobór magnezu.. ale mi chodzi o ten przesąd:P Pedruś----> a Ty masz ciepłe łapki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. pocieraj je o siebie:classic_cool: i przy okazji wyjdzie na jaw że nie myjesz dokładnie rąk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj, bo myje bardzo dokładnie:classic_cool: To musi byc jakieś ukryte znaczenie:P Bo ja jak wiecie przesądna jestem:P A tam.. mi nie zależy żeby były ciepłe, przynajmnie spale wiecej kcal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz zimne ręce to znaczy że jesteś napalona :D czyżbyś miała duży popęd seksualny Bejbe?? Hehe ale to tylko przesąd bo ja też często mam zimne a niczego mi nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zawsze rece zimne
jak lody i nogi :P i spie w skarpetkach :D A rec to az sine czasem i jak trup wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasadsas edsads
Gdy ciało się wyziębia , krewa najpierw odpływa z kończyn , aby ogrzać ważniejsze organy wewnętrzne w tułowiu, dlatego tak szybko kończyny tracą ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak to działa, ale ja mam zawswze zimne ręce, (no teraz akurat nie bo mam baardzo cieply szfafroczek:P) ale nawet w cieplych pomieszczeniach innym sie szybko nagrzewają a mi nie.. I dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos ma
zimnie rece to jest zmarzluchem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnoooo
znaczy to ze ktos cie bardzo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnieee? uu, to tym bardziej muszę kolesia zablokowac:P Dodam, że nie od zawsze mam takie zimnie ręce.. A teraz.. jedną reke mam cieplą a drugą zimną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nie znalazłem ani jednej normalnej odpowiedzi ... Zimne ręce, nogi, nos ... mogą być wynikiem zaburzenia krążenia, niedoczynności tarczycy ... radzę udać się do lekarza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krążenie to u nas w rodzinie wszyscy mają złe, ja jak czasem przebiegne kilka metrów to już zadyszana jak bym milę przebiegła:D Nie no.. może nie aż tak, ale biegac nie umiem czasem mogę przenosic góry, a innego dnia ciężko mi wejsc po schodach:o Co do tarczycy.. wolałabym miec nadczynnośc, ale nie zanosi się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro nie badz złośliwy, u nas każdy ma takie krążenie... Nie jestem pasztetem:P Choc przyznam, że zwracam uwagę na to co zjadam;) I ja sie pytam o przesąd, a nie schorzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×