Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maribell

Jasna karnacja, zielone oczy. Jaki kolor włosów?

Polecane posty

Gość antix
Ja mam zielono- niebieski oczy, naturalny kolor włosów to niezidentyfikowany bliżej brąz ;) cera jasna, bardzo często słyszę, że jestem blada jak trup. też bym chciała coś zmienić ;) macie jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blada :D
Ja mam niebieskie oczy i jasną karnację, z natury jestem ciemną blondyną, jutro zmieniam kolorek na czarny (ale tylko płukanką na 4 mycia) zobaczę jak wyjdzie, jak mi się nie spodoba to zrobię kasztanowy :) ja tam lubię wyglądać jak wampirzyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tak dziewczynki ze wszystko zależy tez od odcienia karnacji kształtu twarzy i rysów jakie posiadamy ja mam zielone oczy jasną karnacje naturalne włosy ciemny blond . W jaśniejszych blondach wyglądam blado nijak fatalnie wręcz . Teraz mam jasny brąz wpadający w kasztan i wygląda całkiem ok nie jest źle ale najlepszym kolorem dla mnie jest gorzka czekolada i czarny bardzo nie lubię siebie w tym kolorze ale wyglądam w nim super. Ale zanim przefarbujecie się już na czarno TO DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE PONIEWAŻ TRUDNO POTEM WYJŚĆ DO NORMALNEGO JAŚNIEJSZEGO KOLORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc,ja tez mam zielone oczy i ciemny brąz i nie wygląda to zle . Ale proponuje odcień jakiegoś brązu , na rudy nigdy się nie zdecyduje,ale brąz, bądz czekolada,jak najbardziej..... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlwica
Tojest odwieczny problem tak mloda moze nawet na ciemny z odcieniem czerwieni albo brazu ale 50 i dalej ciemny blad albo ciemniejsze kapucino i pasma jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysska4
A ja juz sama nie wiem, przerobilam chyba wszystkie kolory włosów i w miare upływu czasu i przybywających mi wiosen dluzej pozostalam przy jasnym blondzie do którego tak do konca nie jestem przekonana :/ chcialabym troche ozywic twarz bo przy szaro-zielonych oczach i jasnej karnacji w blondzie wypadalam calkiem blado? Teraz jest moda na ombre czy sombre napalilam sie troche na to ale z 2-giej strony jak okaze sie ze to nie byl najlepszy pomysl...? z dnia na dzien nie wroce do blondu. Kiedys mialam taki blon ktory wpadal w rudosc, ten odcien byl dosc korzystny dla mnie, twarzy dawal zycia a osobowosc***azura bo w koncu rude sa wredne tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze najlepiej jak kolor dobiera fryzjer. On się na tym najlepiej zna a poza tym ma w asortymencie dużo różnych odcieni farb w tym niektóre ze sobą łączy żeby wyszedł idealny. Ja byłam kiedyś brunetką a teraz jestem ruda i świetny dobrała mi fryzjerka w salonie Corte Del Sole www.cortedelsole.pl na warszawskim Ursynowie. No i w ogóle farbowanie u fryzjera jest najbardziej dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo blada i niedawno fryzjerka poleciła mi nieco przyciemnić moje blond włosy, bo wcześniej rzeczywiście wyglądałam trochę jak śmierć ;)Zrobiła mi koloryzację aureolę, z ciemniejszymi przejściami na czubku głowy, żeby odrost tak nie rzucał się w oczy. Pani Kasia w In Harmony zawsze mi dobrze doradzi odnośnie koloryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kolor wlisow do jasnej karnacji i zielonych oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blond włosy nie kontrastują z zielonymi oczami ani ich nie podkreślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×