Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PinK_BunnY

26 GRUDNIA START DIETA KOPENHASKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witajcie dziewczynki:) to ja tez się dalacze:) wtedy tez z wami bylam na dietce:) milo się spotkac po takim czasie:) wtedy schudlam 9kg ale nie wytrwalam do konca.... lolaaa16 ja bym miala obawy przed tym czy w tym wieku powinnas zaczac...ile wazysz i ile masz wzrostu? a przed ta dieta lepiej pojsc do lekarza sie wypytac...bo skoro my stare baby(hihi) słabłyśmy po niej to co dopiero ty....ale sprobowac zawsze moza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was slonka :) oo andzeliczka Ciebie tezz pamietam :D ale siem ciesze bez kitu \'!! ja dzis mam 3 dzionek kopenhaskiej :P a ile dziewczynki zamierzacie tym razem na niej byc i CO Z SYLWKIEM ?:) pzdrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam być do końca:p do cholernego 13 dnia!!!!!!!!!!!!!myślę że dam rade a Sylwka jestem w pracy a potem spędzam wieczór w gronie rodzinnym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze bede do sylwestra a 1 stycznia zaczne od poczatku bo w sylwka ide na gruba impreze no i nie da sie nie pic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jak zaczęłam to che ja skończyć i nie wyglądać jak pączek bo po tych cholernych świętach nie mieszcze się w stare spodnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja wczoraj mowilam nonemi ze bylam na zakupach i pokupowalam za małe ciuszki i jak w nie wejde to wtedy dopiero przestane sie odchudzac:P tym bardziej musze sie wzias za siebie bo do wakacji mam czas jak chce wrocic do agencji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma za co!!!!! jak potrzebujesz jeszcze jakiejs pomocy to strzelaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zle sie czuje tak odżywiając jak sie teraz odżywiam... chce zmienic tez moj styl zycia.. wiecej ruchu, zaczne chodzic na treningi siatkówki na ktore moga chodzic wszyscy w naszej szkole... a na tym skorzysta moja sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....to rzeczywiscie musisz byc niska jak chcesz schudnąc az 7 kilo, na SB zajmie ci to jakieś 2,5 tyg.Ale nie bedziesz chodziła głodna i bedziesz miec sporo energii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodkowo
hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodkowo
ja sie przyłaczam dzisiaj zaczynam! moje wszytskie kolezanki schudły 10 kg !!!! aaa i mozna jest piersi z kurczaka uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zmykam... moze zagladne jeszcze wieczorkiem... i dziekuje za wszystkie rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×