Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PinK_BunnY

26 GRUDNIA START DIETA KOPENHASKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej hej :) ja robie tak ze do sylwka (prawie 6 dni) bede na kopenhaskiej i bede na imprezie pic vodke z cola light :P a nast dnia zaczne dietke od dnia 3 (bo 1 i 2 dzien to dla mnie za duza meka) i tym sposobem te 4kg powinnam zrzucic :D zreszta bede na niej dopoki nie ujrze 51kg na wadzze !a co ! :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis zjadlam kawke+grzanka i jablko tez poszlo :p nielubie pomiodrow samych a tym bardziej szpinaku (fu fu fu) nast posilek to bedzie jajeczniczka z szynka :D bez tluszczu of corseee. Ok godz 17 mysle :P dziewczyny jak dzis wrocilam z miasta to od razu jak weszlam do domu poczulam piekny zapach... patrze a na stole w kuchni lezy jeszcze ciepla moja ukochana panga w ciescie !!!!!!!!!! juz chcialam zjesc kawalek ale walnelam sie po lapach :P i poszlam do siebie do pokoju... i nie zaluje :) ale sie ciesze ze bede z wami na kopenhaskiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-want--trzymaj sie !!!! pokusy wszędzie na Nas czyhają :p trzeba być twardym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-want--ja jestem strasznie uparta!! Jak sobie powiem że nie jem i jestem na diecie to nawet pyszny sernik mamusi mnie od tego nie odciągnie:p Dzis rano było mi troche słabo ale ogólnie to super sie trzymam, zero głodu i jakieś takie fajne samopoczucie, obiadek dla Mężusia robię i nawet nie chce mi się podjeść:p :D:D:D Więc Dziewczyny główki do góry DAmy RADE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze :0 tak szybko u ludzie kolęda? ja zaraz mam kuraka i salate:D niezły zestaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam jajecznice z 2och nieduzcych jajek (nie wyszly mi wiory o dziwo :P) i nie mialam szynki wiec zjadlam kawaleczek pangi (bez panierki of corse:P) wiec sie wyrownalo :p i do konca dnia tylko woda i herbata:P ale damyyyyy radeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:p oglądam sobie netka i czytam :D a ja bym juz chciała żeby jutro był 13 dzień, pewnie każda z nas ma takie marzenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi mam to samo ! Moja mama caly czas mowi - wez sie ubierz cieplej bo taka zmarznieta jestes:P ale to i tak nic nie da po prostu przez diete mi tak zimno ! Ide sie myc a potem lulu :) dobranoc dziewczynki :* do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spiochy :) niee zartuje spijcie sobie jeszcze , jabym mi sie chcialo spac to tez bym jeszcze nie wstala :P dzis moj 4 dzionek kopenhaskiej - salatka owocowa juuuuupiiiiiiii :D o ile do niej dozyje :P pzdrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz wstałam i mykam do pracki, dzis w pracy bedzie ciężki dzień ale jak bede miała chwilke to sie odezwę:p buziaki i miłego dnia:* A u mnie 3 dzień:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nalatalam od samego rana :) wlasnie wrocilam z miasta i nie pamietam juz kieedy tyle ciuchow nakupowalam :P min dzinsy w tally weijl , pelno ciuchow w terranovej (sweterek , krotkie satynowe szorty, spodniczke dzinsowa i satynowa bombke spodniczke) a to do czegos zobowiazuje :P musze znnow miec takie nozki jak przy wadze 50-51 kg !!! to jest moja motywacja :D Gore zawsze kupuje w rozmiarze XS (wszystkie S zawsze wisza) ale za to jak tyje to wszystko idzie w biodra i uda:/ dlatego teraz zanim schudne raczej nosze S a nie XS, ale wiadomo ze nakupowalam samych XS heheh. Troszke sie opinaja ale schudne !!!!!!!!! Heh to sie rozpisalam :) Zaraz mykam jesc lunch bo gloooodnaaaaaaaa jestem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka;) Ja już po kopenhaskiej od wczoraj:D wytrwałam ale już do niej nie wrócę, teraz czekam na przesyłkę ksiązki E.Dąbrowskiej z dietą warzywno-owocową Żołądek skurczony bo mało co mieszczę mimo że po troszeczku rpóbuję jedzonka świątecznego którego w wigilję itd nie było mi można;) Teraz i wam zyczę wytrwania do samego końca jak i ja wytrwałam ściśle w tym poście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam wcześniej niestety tylko 4!:O liczyłam na więcej.moja obecna waga 58kg:O załamka zwł.że stosowałam tą dietę 1raz bardzo ściśle wg wskazań i zakazów:) nie grzeszyłam,zero soli bez zamienników jak inni i nie schudłam no właśnie jak inni potrafili po 8kg ech szkoda gadać,dlatego też właśnie już do niej nie wrócę,4kg też oki nie powim ale za mało jak na taki rygor w tej diecie.poza tym mam teraz problem ze skórą,strasznie sucha na całym ciele a to efekt braku witamin i tłuszczy nawet tych dobrych bo to im zawdzięczamy zdrową skórę,paznokcie i włosy,na resztę nie narzekam aby tylko tak skóra mi się wysuszyła a witamin nie przyjmowałam żadnych w formie tabletek itp a może trzeba było. pozdrowionka i utraty większej il kilosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyny a ja juz po Obiedzie:p jakos leci i w pracy stoje az do 21 wiecv lipa!!!!! dzis waga pokazała 55,4 ale mam okres własnie wiec jestem spuchnieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia--widocznie masz taki organizm, ja słyszałam że naprawdę róznie się na niej chudnie:p ja jak byłam I raz na niej to schudłam tylko 4 kilo tak jak Ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeze wam powiem dziewczyny ze jak schudne 4 kg to bede happy :D:D no ale trzeba przyznac ze dieta jest strasznie meczaca ! Za jakies 2 h zjem swoja salatke owocowa- kurcze doczekac sie jej nie moge ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×