Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleżanka Muminka

2 tygodnie 10 kg mniej

Polecane posty

ja tez sie dolacze do Was ale od 2 stycznia:) bo na razie na sylwestra czekam:) a od nowego roku zaczynam pelna para:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dolacze do Was ale od 2 stycznia:) bo na razie na sylwestra czekam:) a od nowego roku zaczynam pelna para:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów na Was
...totalny brak wyobraźni, życzę tylko, żebyście nie wylądowały w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh.......................
kassss - a widzisz ... koleżanka wyliczyła Ci dziennie 0,5-0,6 kg dziennie ... I już jej teoria bierze w łeb ... Bo żeby tyle dziennie chudnąć to trzeba jeszcze włączyć ruch - sama dieta to za mało ... Bo ogólnie kobieta ma zapotrzebowanie na jakieś 2000 kcal.... A aby tyle chudnąć dziennie to niestety musi być wydatkowane jakieś 3000-3500 kcal minimum ... Zatem trzeba by było dodać do tego sporo ćwiczeń .... Czyli zero jedzenia i sporo ruchu ... :O Nie zazdroszczę! he, he ... I pamiętajcie, że na początku schodzi woda z organizmu - czyli mimo, że waga spada - to nie jest wynik schudnięcia .... he, he ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ja też chce
ale kiedyś nie jadłam nic przez 1 dzień, a następnego totalnie nie miałam siły na nic, było mi słabo....a po za tym chyba mam na słabą silną wolę na to ;P ale chciałabym schudnąc w ten spocób....może kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka Muminka oj ja dalej jestem z tobą , ale poprostu nie mialam czasu to spojrzec jakos mi sie udaje nie jesc , ale cud !!! jestem glodna, ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez ostatnio nie mam czasu... fajnie ze sie trzymasz;) u mnie super;););) zadziwia mnie tylko to ze osoby ktore nie byly na glodowce maja najwiecej do powiedzenia, wszystko wiedza itp... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×