Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleżanka Muminka

2 tygodnie 10 kg mniej

Polecane posty

nikogo do niczego nie zmuszam , a jesli chodzi o niszczenie organizmu to akurat ja mam lepsze wyniki badan niz kiedy wazylam duzo wiecej jesli ktos czuje sie przeze mnie namawiany do glodowania to przepraszam nie mialam takiego zamiaru mi głodówka pomogła i napisałam jak to wyglądało nie jestem małolata która się bez przerwy głodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Pewnie - sekty niby na poczatku też nie zmuszają ... :O I też mają super klimaty .... A po czasie wychodzi prawda... Jak Cię tak głodówka uzdrowiła, że wszystko cudownie, to po co następna? :O Nie wiesz co mówisz... Że raz nie zdążyłaś sobie krzywdy zrobić, to nie znaczy, że zawsze tak będzie ... I że każdemu posłuży .. Dajesz przykład innym wypisując tu ... te farmazony ... Nie wiedząc, czy innym nie stanie się krzywda ... To nie jest bezpieczne!!! I żaden lekarz tego nie poleci!!! I jak wyliczyłaś te 10 kg? Jestem bardzo ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie teraz jestem założycielem sekty.... bylam 2 razy na głodówe raz w ośrodku i raz sama zrobilam ale o wszystkim wiedzial lekarz u którego sie lecze nie wiesz nic o tym jak to wygladalo itp a rownasz mnie z blotem i obrażasz. nie mialam i nie mam zlych zamiarow nie wiesz przesz co przechodzilam wiec daruj sobie te wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę sie przyłączyć
tylko nie wiem czy mi sie uda dotrwać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Co to za ośrodek? Poproszę nazwę? I jak wyliczyłaś te 10 kg? I skoro tak cudownie pomogło, to dlaczego musisz do tego wracać? Skuteczne byłoby to wtedy, gdybyś nie musiała do tego wracać ... Jest inaczej, więc zaprzeczasz sama sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę sie przyłączyć
mam 1,64cm i 62 kg. I chcę schudnąc do 54 chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss
zawsze kiedy poruszany zostaje temat odchudzania znajdzie sie osoba, ktora taaaaak bardzo martwi sie o zdrowie innych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Czy wiesz jak działa takie szybkie gubienie kg na skórę? Można tak siebie okaleczyć ... Rozstępy, cellulit, wisząca skóra (jak dłużej) ... to norma ... Ciało wygląda, jak starej kobiety, a nie młodej dziewczyny ... Na co będziesz w tym czasie uczestniczyć? Jakie zabiegi, ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Bo pracowałam i przy dietach ... widziałam chore na anoreksję, bulimię ... Widziałam wiszącą skórę ... To koszmarne widoki ... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss
tez widzialam. o ja. nie mam zamiaru od razu wpadac w anoreksje. tylko troche schudnac. i jezeli uwazasz ze jestem jakas nieodowiedzialna czy nierozsadna to sie mylisz. istnieje cos takiego jak samokontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Mniejsze z anoreksją ... ale widziałaś kogoś ciało, które szybko zgubiło dużo kg w krótkim czasie? Wygląda jak ciało w za dużym dresie z kreszu ... Wszędzie pomarszczona wisząca skóra .... brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam takie cialo i to bylo moje cialo tylko ze jest calkiem odwrotnie niz Ty piszesz moze i tak jest u anorektyczek, ktore ciagle sie glodza ale do Ciebie to nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss
w ogole co za chora dyskusja. specjalisto od diet wez sie zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Ale na pewno więcej niż TY! I to mi wystarczy .. Przecież to co tu mówię, nie wymyśliłam ... To są fakty! Ciało jest obrzydliwe ... Brak witamin powoduje wypadanie włosów, suchą skórę i wiele innych ... Tym bardziej zimą jest niebezpieczne ... Człowiek potrzebuje więcej energii ... ciepła ... Ale co mi tam ... Wasza sprawa ... Ale to powinno być zrobione tak, aby być piękniejszym - bo taki cel ... A nie naprawić jedno, niszcząc drugie ... bo laska z sińcami pod oczami, wypadającymi własami, pomarszczoną skórą itd... daleka jest od wzoru piękna ... Może najpierw trochę poczytajcie - mnóstwo tego w necie np. http://wdziek.info/glodowka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
No właśnie głod też wzbudza agresję - no nie kasss? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jej sie nudzilo wiec pojechala po mnie dla rozrywki a prawda jest taka ze ona nie ma pojecia o głodówce, i dla niej głogówka to chyba to samo co anotreksj tak wynika z tego co pisala no ale dobra juz koniec na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Ja tylko wspomniałam o anoreksji .. A te w kółko .... :O Proponuje w ogóle zrezygnować z jedzenia - na zawsze - daje to 100% gwarancji skuteczności ... - na bank, nie przytyjecie już nigdy - wyjątkowo tania dieta - wyjątkowe oszczędności - na pewno nie zatrujecie się żadnym pożywieniem ... To cudo!!! Nie dieta!!! Dieta cud -to przy tym wysiada!!! Tylko nie zakładajcie o tym topiku czasem: "Od dzisiaj żywię się tylko powietrzem - ile powietrze ma kalorii?" itp.. Więcej nie piszę, bo "co głupiemu po rozumie - jak go nie ma?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko nie daj sie prowokowac jesli masz silna wole i znasz swoj organizm to przetrzymasz diete i bedzie git, pisz jak ci idzie , rowniez pozytywne i negatywne skutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ty masz rozum i caly czas pieprzysz o tym samym nie bylas nigdy na glodowce to co mozesz wiedziec na ten temat a to ze głodówka kojarzy sie z sincami pod oczami itp swiadczy o twojej niewiedzy a anoreksja to przede wszystkim choroba na tle psychicznym a mam chodzi tylko o to by schudnac i zyc dalej wiec zegnam nie uleczylas swiata przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie dam sprowokowac bo juz za duzo przeszlam nikogo nie namawiam jak ktos uwaza ze to zle to ok ale nie musi odrazu rownac ludzi z blotem ja robie to dla siebie wiec nic mnie nie powstrzyma a tym bardziej jej wypowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_grubasia
zaczynam z wami od jutra:) waga: 68 wzrost:164 cel: 60 by było super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam złą opinię o głodówce, ale przeszłam całą, porządną, długą. I to 2 razy Łącznie z wchodzeniem, powolnym wychodzeniem i i tak mi to gówno dało, bo po pierwsze kilogramy wróciły, a po drugie strasznie źle się czułam i wyglądałam. Ale jak ktoś chce niech stosuje, nie zabraniam :) Wyrażam tylko własną opinię, przekonywać nie będę. Tylko proszę nie róbcie jak moje koleżanki które po 4 dniach głodzenia nie wytrzymały głodu i rzuciły się na słodycze. Jak zdecydujecie się przerwać to zacznijcie normalne wychodzenie a nie rzucajcie się na śmieciowe jedzenie. Po za tym radzę sobie poczytać na ten temat, zwłaszcza na temat przygotowania i potem wychodzenia z diety, bo jak znam życie to znajdą się takie co nie mają o tym bladego pojęcia i jeszcze sobie na prawdę krzywdę zrobią. A i jeszcze taka uwaga: jak się komuś szykuje \"intensywna\" impreza na Sylwestra to na prawdę odradzam. Bo po pierwsze alkohol całkowicie odpada, a po drugie większość osób (w tym ja, ale nie tylko) po kilku dniach dostaje okres nawet jeśli jeszcze ie powinny go mieć. No a w takich warunkach impreza raczej mało przyjemna jest. Aha i dodatkowo wiele osób podczas oczyszczania mówiąc brutalnie strasznie śmierdzi (dlatego człowiek powinien się myć kilka razy dziennie) a pachnideł nie powinno się stosować. No i czasem (mnie to na szczęście ominęło) niektórym straszne pryszcze podczas oczyszczania wyłażą... Pewnie zależy od tego jak bardzo się ma organizm zanieczyszczony. Oczywiście wszystko zależy od organizmu, ale lepiej się spodziewać niż potem być przykro zaskoczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss
i jak po pierwszym dniu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze znajdzie
sie ktos komu cos nie bedzie odpowiadac tzn bardziej mysle ze takie osoby sa po prostu zazdrosne i tyle, to chyba tylko i wyłacznie sprawa tycch osob ktore sie odchudzaja a nie od razu tysiac komentarzy na temat skutków diet bez sensu chce sie dziewczyna odchudzac to niech sie odchudza po co sie beznadziejnie wtracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×