Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pomarańczowy nick koloru black

Co za święta ! Wszyscy mnie wku***li ...

Polecane posty

Ja nie poge ! poporstu pierdole ! wszysycy ! Były chłop, mama, babcia ! Siostra jej chłopak ! Tato mnie nie wkurwil pewnie temu ze byl w pracy. No i mój przyjaciel ... ach i mój dawny kumpel który sie odezwał po dłuższym czasie. Ale za to reszta wkurwiła mnie tak porządnie ze uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. A miały byc takie piekne siwieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
Jakie swieta, taki caly nadchodzacy rok. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa i bardzo dobrze. no wlaasnie ja sie najebac nei moge 😭 bo wczoraj opiwerdol ze za duzo pije, palic to wogole i zaraz dostanej zajoba. naprawde. martini mi sie skonczylo. wogole wszyscy mnie wkurwiaja. chyba wyjde na spacer i wypale cala pake fajek. tee a wogole skad jestes? moze sie skumamy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zaplanowałam dzień w związku z tym, że mnie kurwa mać wysypało na twarzy i miałam sobie kurwa kurację zrobić, ale oczywiście kochana rodzinką pokrzyżowała mi moje plany! Bo jakże by inaczej! I jeszcze goście się zjechali... kurwa mać jeszcze im mało? W dodatku muzykę zagłuszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kurwa dokladnie mam to samo! stara drez morde, stary to samo. dra mrode to sie wkurwiam, a potem oni sie wkurwiaja ze jestem wkurwiona i sie dra jeszzce bardziej, a ja sie dre na nich i wszyscy sa wkurwieni, poczym wlaczam na fulla muzyke i sie wkurwiam. bo palic nie moge. KURWA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ryj mnie boli i jeszcze muszę z kilkunastocentymetrową warstwą tapety, bo wstyd się z takim spuchniętym pyskiem pokazać. Myślałam, że juz dzisiaj będzie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to damo oni sie dra ja sie dre bo sie wkurwiam oni sie wkurwiaja wszyscy sie wkurwiaja mama sie poplakala ja pierdole. i jeszcze babka sie wpierdlala a huj wie o zyciu i robi ze mnie alkoholika i degenerata. tez slucham muzyki glosno i w dupe poszedł sie jebac cały nastrój swiąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Integral współczuje. u mnie na szczescie dzis rodzinki nei było bo jeszcze jakbym musiala do nich zejsc z pietra i byc dla nich mila tobym chyab wybuchla i oni tez by sie wkurwili a mama by sie jeszcze bardziej podwójnie wkurwila i wogole byłby wtedy wkurw w chacie na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz faceci zrobili sie jak jacys tacy. Głowa ich boli i sa ugodowi. Ja pierdole ale przynajmniej chociaz faceci nie wkurwiaja nas bo sami sa spokojni choc mój były to mnie wkurwil ale wkurwil mnie tym ze byl kurewsklo acz fałszywie sympatyczny to go zrugałam i huj mu w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOSZ KUTWA mnei wkurwil tez byly dzis. ja pierdole, nie mam pytan. a stara mnie teraz kurwila ostro bo mi zajebala sznuruwki z butow i mam jakies huje za ktorkie ktorych sie nei da wiazac, a je jebane sznurowki dobre dala zajebanemu hujowi mojemu bratu, jak ja ich kurwa wszystkuich nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole no zeby sznurówki zabierac ! kurwa mac ! a mnie to jebia cały dzien za to ze pije. ja juz nie moge no ja pierdole przeciez sa swieta kazdy moze pic ! juz mam dosc tych swiat tak na nie czekalam a juz bym wolala zeby znowu byla codziennosc kazdy zajmie sie swoimi sprawami i nikt mi sie nie bedzie wpierdalał i dzadza mi w koncu wszyscy jebany swiety spokoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×