Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela190986

Zawziełam się

Polecane posty

Gość ela190986

Schudłam 48 kilo jak dla mnie to bomba. Poprostu nastał taki dzień że powiedziałam sobie dość.W pracy słuchaliśmy radia i wyobraście sobie że każda reklama dotyczyła albo tabletek na odchudzanie czegoś na celulit itp .A w wiadomościach żeby walczyć z otyłością, podawali statystyki a ja nie mogłam tego znieść .Wydawało mi się że to wszystko o mnie .A PRZECIESZ TAK BYŁO Kiedy wychodziłam na kolację czułam się żle nie mogłam już jeść tego okropnego chleba.W pracy miałam taką koleżanke która jak szłam jeść to mówiła na dietke by się przeszło. A teraz wszyscy mnie podziwjają,nawet mnie nie poznają.Kiedy zaczynałam dietę było jeszcze ciepło.Chodziłam codziennie na długie 6 kilometrowe spacery .Zmieniłam swój jadłospis czyli wprowadziłam owoce warzywa ryby i chude mieso i jogurty .UWIERZCIE MI TRZEBA CHCIEĆ.Sorki za błendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
wow gratulacje...ile to Ci zajelo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczem- to ja, tylko nie zdazylam calego nicka wklepac i juz enter poszedl. gratuluje. swoja droga: ile ci to zajelo? ile maszlat? i z jakiej wagi startowalas. wzrost tez by sie przydal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
9 miesięcy ale nie zmienie jusz nic .DALEJ bendę tak jeśc jak teras.Ważyłam ponad setke.sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleFajnie...
masz teraz idealną figurę? Ile ważysz? ile masz wzorstu? Nie chcesz już schudnąć w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
opowiedz coś więcej, z jakiej wagi startowałaś, ile miałaś wzrostu, co dokładnie zmieniłaś w swoim jadłospisie... przyda mi się motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
Wkużają mnie tylko ludzie.BO cały czs się wypytują i czuję ich wzrok na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
wkurzają Cię?? ja bym na twoim miejscu była dumna, niech podziwiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
mam jeszcze nadwagę 3 kilo MóWIA mi że wyglądam na 60 a mam 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleFajnie...
to dlaczego jeszcze nie shcudniesz? jeśli tyle schudłaś, to ja na Twoim miejscu bym chciała byc super dÓpa i dokończyła aż będzie idealnnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
Nadal czuję się nieswojo.Jakoś głupio mi jak jakiś koles na mnie patrzy przypominam sobię siebie jaka byłam wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
wsumie to tylko 3 kilo .najwarzniejsze że nie tyję a jest zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodziosłodzio
padaj swój wzrost wage przed i po odchudzaniu, jaka jest Twoja skóra itp. Napisz bo to jest wazne!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
Jusz się przyzwyczyjłam do inego jedzenia.A najwarzniejsze że ludzie w koło tesz.Jak jest jakaś impreza to dostaję owoce zamiast placka.PRZYNAJNIEJ NIE SŁYSZE weś jeden kawałek ci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
nie trzymaj nas dalej w niepewności, opisz wszystko po kolei, z czego chudłaś najpierw, jak radziłaś sobie ze słabościami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
wstydze się podać tamtą wagę.Mam 164 WZROSTU waże 68 a schudłam 48 to sobie oblicz tylko tego nie pisz bo ktoś się jeszcze dowie.Cały czas ćwicze na orbitreku i robie brzuszki smaruję sie kremami i robie masaże .Gdybym tego nie robiła to napewno wszystko by mi wisiało ale wydaje mi się że jest nie żle jak na taki spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
Na początku było cięszko.ALE jak byłam bardzo głodna a wiedziałam że to za szybko jeszcze na posiłek to brałam butelke wody i piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
bezsensowne są te diety na przykład kopenchadzka czy jakoś tak stosowałam ją i ciągle myślałam o jedeniu najlepiej samemu sobie przyrzadzać posiłki ja dzisiaj jadłam pierś i warzywa na parze a do tego surówka po 18 nic nie jem piję z rana mleko jem dużo owoców uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
a maiłaś jakiś konkretny plan, np. coś w stylu 5 posiłków dziennie, 30 min ćwiczeń, czy wszystko zależało od twojego samopoczucia danego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
najwarzniejsze żeby nie jadać ras na dzien ale chociasz 3 razy dziennie no można pozwolić sobie na przekąske jabko pomarańcze jak zje sie dużo na ras to chce sie potem spac jest się zmnczonym wiem po sobie ale unikam tego ostatnio odstawiłam pange to aka ryba po niej było mi niedobrze i często bolał mnie brzuch jusz wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
pewnie będę miała jeszcze więcej pytań i trochę Cię pomęczę, ale sama staram się schudnąć, i bardzo pomagają mi porady innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
w zależności od wolnego czasu jak rano mniałam wolne to jadłam śniadanie twarorzek i pare owocków wsakuję na orbitreka a potem ćwicze brzuch wsumię jem prawie o tych samych porach dnia najważniejsza jest systematycznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz
a będziesz jutro? bo ja już muszę zwolnić kompa, bo reszta rodzinki sie dopomina :P a powiedz mi jeszcze jak u Ciebie było ze śniadaniami, bo ja nigdy nie mam na nie ochoty, za to objadam się na kolacje, wiem, że to niezdrowe, ale nie umiem tego zmienić, bo albo jednego dnia będę musiała rano wpychać sobie jedzenie na siłę, albo chodzić głodna spać i powiedz jeszcze, co jadasz przed 18, że potem już nie jesteś głodna? i o której chodzisz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
w zależności od wolnego czasu jak rano mniałam wolne to jadłam śniadanie twarorzek i pare owocków wsakuję na orbitreka a potem ćwicze brzuch wsumię jem prawie o tych samych porach dnia najważniejsza jest systematycznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
bendę tak do 12 przed kolacją wypijam kubek mleka w sumie 2 na dzień robię sobie sałatki owocowe na kolację banan jabko pomarancze i jogurt do tego a jak zjesz grejfruta to cię tak napełni że jusz bndziesz mieć dość jedzenia ale rano musisz jeść możesz zjesć więcej bo spalisz w ciongu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
pij dużo wody albo cherbatki sobie rub własnie wypiłam szklanke robie tesz tak z rana jak wstaje jak se szczele szklanke to asz lepiej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol to teraz
czas wziąć się za ortografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela190986
wiem sorki wcale ale nie karze ci tego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×